citydeal Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

citydeal

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

Z
Zalewski
Korzystałem z oferty CityDeal i muszę przyznać, że byłem bardzo zadowolony ze swojego zakupu. W serwisie bez żadnego problemu znalazłem interesującą mnie okazję w moim mieście, co zaoszczędziło mi ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Positive Purchase on Citydeal.pl

  Korzystałem z oferty CityDeal i muszę przyznać, że byłem bardzo zadowolony ze swojego zakupu. W serwisie bez żadnego problemu znalazłem interesującą mnie okazję w moim mieście, co zaoszczędziło mi sporo czasu na szukaniu innych możliwości. Po dokonaniu płatności otrzymałem szybko e-mail z potwierdzeniem mojego zamówienia i kuponem do wykorzystania w miejscu partnerskim. Wszystko przebiegło sprawnie, a obsługa była bardzo uprzejma i pomocna. Współpracujące z serwisem miejsca okazały się być wysokiej jakości i spełniły wszystkie moje oczekiwania. Dodatkowo dostałem korzystną cenę dzięki rabatom udostępnianym przez CityDeal. Jeśli tylko będę miał okazję skorzystać ponownie z usług tego serwisu, nie zawaham się ani chwili!


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Cafago

Cafago

1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo Tomtop

Tomtop

1 opinie

Po raz kolejny szukasz produktu w Å›wietnej cenie? Prowadzisz biznes i chcesz sprowadzić masÄ™ produktów po ...