ChicMe

Wszystkie opinie

ChicMe

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Majkel
Złożyłem zamówienie za 54 £ na 3 sukienki. Przybył po 5 tygodniach. Sukienki są słabej jakości, więc poprosiłem o zwrot pieniędzy i etykietę zwrotów. Więc wysłałem e-mail, wziąłem bilet. Czekałem i...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kilka produktów

  Złożyłem zamówienie za 54 £ na 3 sukienki. Przybył po 5 tygodniach. Sukienki są słabej jakości, więc poprosiłem o zwrot pieniędzy i etykietę zwrotów. Więc wysłałem e-mail, wziąłem bilet. Czekałem i otrzymałem odpowiedź Zaproponowali wymianę. Powiedziałem, że chcę zwrotu pieniędzy, ponieważ były złej jakości. Czekałem kolejne 24 godziny, gdy wysyłają e-maile w nocy. Wysłałem e-mailem i wysłałem zdjęcia i ponownie poprosiłem o zwrot pieniędzy. Zaoferowano mi 10% rekompensaty i kupon o wartości 5 GBP do wydania z nimi. Powiedzieli, że koszty wysyłki są wysokie, a zwroty skomplikowane. Ponownie powiedziałem, że chcę zwrotu pieniędzy, ponieważ nigdy więcej niczego od nich nie kupię.
  Nie otrzymałem teraz odpowiedzi i odpowiedziałem na ten sam adres, mówiąc, czy zwrócą mi pieniądze. Nic nie słyszałem. Wciąż nic.
  Jestem rozczarowany i sfrustrowany brakiem odpowiedzi.
  Żałuję, że nie kupiłem tego od nich. To słaba jakość, obsługa klienta jest okropna. Nie dbają o swoich klientów i nie polecam nikomu korzystania z tej strony.
  Jest tak źle, że straciłem pieniądze i kupię tylko od renomowanej firmy.
  Ciągle czekam i zostało mi tylko 7 dni, zanim będę mógł go odesłać.
  Jeśli czyta to ktoś z Chic Me, chciałbym, abyś postąpił słusznie i zwrócił mi pieniądze. Jestem tak rozczarowany, że ciężko pracuję na swoje pieniądze, ale ubrania nie wyglądały tak, jak na zdjęciu.
  Wcale nie dobry i tak zirytowany i zdenerwowany


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...

Logo Yoins

Yoins

1 opinie

Sposób w jaki kupujemy i postrzegamy branżę modowÄ…, trendy oraz styl. A także jak ubrania ...

Logo Banggood