NiezależnaOpinia

  Opinie ChicMe

  Chic Me to wyjątkowy sklep internetowy z charakterystycznym tonem, koncentrujący się na modzie damskiej. Oferuje produkty wysokiej wydajności. W Chic Me możesz kupić odzież damską, biżuteria, kosmetyki, buty, torebki i inne. Wizja Chic Me to przynosić szczęście w życiu każdej kobiety. Cechy Chic oferuje codzienne 100,000 stylowych produktów. Zbiera informacje na temat mody i źródłowych odpowiednich produktów kobiecych jak najszybciej. Ceny w Cechy Chic o 50-80% tańsze niż lokalne. Sklep współpracuje z wieloma producentami, zamiast pozyskiwania od pośredników. Kupuje w skali, więc cena jest niższa od ceny rynkowej. Poleca popularne produkty do Ciebie, których możesz nie być świadomy. W sklepie możesz bezpiecznie płacić za pośrednictwem PayPal lub karty kredytowej.

  Chic Me przynosi szczęście w życiu każdej kobiety

  Chic Me została założona przez ludzi z prawie 10 latowym doświadczeniem w branży e-commerce. Bierze firmy poważnie, a przede wszystkim, aby nasi klienci byli zadowoleni. Akceptuje szereg najbardziej zaufanych metod płatności internetowych dostępnych obecnie na rynku.

  Oferta Chic Me

  Chic Me ma szczegółowy opis każdej wielkości produktu, możesz wziąć swoje pomiary i porównać je do czerwonej krążyły, a następnie wybrać odpowiedni rozmiar. Chic Me akceptuje bezpiecznych płatności za pośrednictwem systemu PayPal, Visa i MasterCard. Chic Me nie pobiera opłaty za inne opcje, oprócz kosztów produktów, które sprzedaje, i wysyłki. W niektórych wyjątkowych przypadkach poczta może zażądać dodatkowych opłat celnych lub podatków. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące takich opłat, skontaktuj się z lokalnym urzędem pocztowym. Aby zrobić zamówienie:

  - wybierz swój adres wysyłki lub utwórz nowy;

  - wpisz dane karty i kliknij „Wyślij”;

  - twoja płatność zostanie przetworzona i potwierdzenie zostanie wysłane na podany adres e-mail.

  Chic Me wysyła produkty przez statki do krajów na całym świecie. I to zazwyczaj zajmuje od trzech do pięciu tygodni, aby dotrzeć do miejsca przeznaczenia w krajach zachodnich przez standardową wysyłkę. Termin ten rozpoczyna się od momentu, gdy produkt jest dostarczany do serwisu wysyłki przez naszych kupców. Ponieważ pracujemy z wielu różnych sklepów, to jest typowe dla przedmiotów zamówionych z wielu sklepów dotrzeć do adresatów osobno. Ekspresowa wysyłka jest dostępna w podwyższonej cenie dla klientów, którzy chcą otrzymać swoje przedmioty w trybie pilnym. Mamy trzy metody wysyłki:

  - standardowa wysyłka,

  - przyspieszona wysyłka,

  - ekspresowa wysyłka.

  Więcej Informacje o wysyłce znajdziesz na stronie internetowej Chic Me. Użytkownicy mogą śledzić zamówienia poprzez menu „Zamówienia” w sekcji „Me” na stronie internetowej Chic Me. Jeśli masz jakiekolwiek problemy śledzenia zamówienia na własną rękę, możesz skontaktować się z członkiem działu obsługi klienta Chic Me i podać swój zarejestrowany adres e-mail lub numer zamówienia.

  Bezpieczeństwo z Chic Me

  Zespół działu obsługi klienta Chic Me stoi za pomoc klientom przy każdym kroku - od przeglądania do zamawiania i wysyłki (i jeśli to konieczne, zwrotu). Zadowolenie swoich klientów jest zawsze priorytetem Chic Me. Jeśli masz jakieś pytania, sugestie lub wątpliwości, możesz skontaktować ze sklepem przez swoje konto osobiste, a Chic Me odpowie w ciągu 24 godzin.

  Podziel się swoją opinią

  Miałeś okazję korzystać z usług Chic Me? Podziel się swoją opinią na ten temat! Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  ChicMe
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o ChicMe

  Twoja opinia