NiezależnaOpinia

  Opinie Cafago

  O sklepie

  Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i, oczywiście, elektronikę użytkową. Regularnie nasi klienci mają możliwość zakupu smartfonów ze zniżką - najciekawsze oferty są wyświetlane na stronie głównej.

  Sklep powstał w drugiej połowie 2016 roku. Reklama od różnych partnerów pozwoliła sklepowi internetowemu zdobyć część udziałów rynkowych w wielu innych krajach. Do tego, opinii zadowolonych klientów odegrali również swoją rolę, gdy konsumenci, którzy kupili towary po okazyjnej cenie, doradzali przyjaciołom i współpracownikom, aby skorzystali z tej strony internetowej.

  Projekt Cafago

  Witryna Cafago.com wykonana jest w kolorze szaro-białym. Projekt sklepu jest prawie całkowicie skopiowany ze strony internetowej GearBest. Używa tego samego okna z kategoriami, podobnego suwaka baneru z bieżącymi promocjami, podobnego łańcucha wyszukiwania i niemal identycznych dodatkowych elementów interfejsu. Jedyną różnicą jest dolna część strony, składająca się z małych miniatur towarów, wybranych kategorii i najbardziej "smacznych" ofert.

  Najważniejsze jest to, że wyszukiwanie towarów odbywa się wygodnie, a dostęp do kategorii jest dostępny na każdej stronie.

  Zakupione towary trafiają do "Koszyka", znajdującego się na górze strony. Istnieje również przycisk prowadzący do rubryki "Ulubione". Tutaj zarejestrowany użytkownik może dodać produkty, na które nie chce jeszcze wydawać pieniędzy. Wciąż powyżej znajdują się linki do zmiany waluty, języka i adresu odbiorcy.

  Asortyment

  Jak wspomniano powyżej, z pomocą Cafago można kupić różne towary produkowane w Chinach. Najczęściej sklep internetowy służy do zakupu smartfonów i powiązanych akcesoriów. Niemal zawsze na niektóre modeli są rabaty. A niektóre akcesoria są tańsze niż gdziekolwiek indziej, na bieżąco. Dotyczy to na przykład kart pamięci niektórych marek.

  Jeśli chodzi o smartfony, od października 2017 roku oferta obejmuje 215 modeli. Liczba nie jest rekordowa, ale obejmuje urządzenia wszystkich segmentów cenowych. Zawsze możesz wybrać urządzenie w ramach dostępnych kosztów. Zupełnie wszystkie smartfony należą do chińskich marek. Ale, co ważne, są to głównie dobrze znane marki handlowe. Na przykład, tutaj są sprzedawane: ZWZ, VKworld, UMIDIGI, HOMTOM, Doogee i BLUBOO. Ale marki Huawei, Meizu, Xiaomi i Lenovo powinni być znani nawet tym, którzy nie śledzą za zmianami w świecie technologii mobilnych.

  Cały asortyment sklepu można sortować według nowości, popularności, oceny i kosztów. Domyślnie zalecane produkty są wyświetlane u góry listy. Po lewej stronie strony ze smartfonami są różne opcje filtrowania. Niestety jest ich bardzo niewiele. Nie można wyświetlać tylko urządzenia z określonej wersji systemu operacyjnego lub nawet w określonym przedziale cenowym. Bezpłatna dostawa dotyczy około połowy całego zasięgu towarów.

  Aplikacja mobilna

  Możesz pobrać oficjalną aplikację Cafago w Google Play i App Store. Upraszcza nawigację strony na urządzeniu mobilnym. Ogólnie rzecz biorąc, odbywa się na dobrym poziomie. Oczywiste jest, że należy ją również rozwinąć.

  Strona otrzymała polski interfejs w lecie 2017 r., A także wsparcie dla usługi płatności QIWI. Wśród kupujących są zarówno zadowoleni ludzie, jak i ci, którzy napisali negatywne recenzje. Ktoś nie zaakceptował odebranego Xiaomi Mi Band 2, a inni są zachwyceni 64-gigabajtową kartą pamięci kupioną za niewielkie pieniądze.

  Skorzystaj i nie zapomnij podzielić się swoimi wrażeniami. Na naszym portalu możesz pozostawić swoją opinie!

  Cafago
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Cafago

  Twoja opinia