Bookbeat

Wszystkie opinie

Bookbeat

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Castorama
Castorama
1 opinie

O Castorama Castorama od 2002 roku stanowi część Grupy Kingfisher. Ta sieć sklepów wielkopowier...

Logo Cafago
Cafago
1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo Banggood
Logo Etoren
Etoren
1 opinie

O sklepie Etoren - to specjalista w zakresie elektroniki i gadżetów online. Firma zostaÅ‚a zaÅ‚oÅ&...

Bookbeat

Czytanie książek to bardzo popularne hobby, ale potrafi też być niezwykle czasochłonne i absorbujące. Gdy czytamy, nie możemy wykonywać innych czynności, dlatego część z nas odkłada to hobby na później, czytamy tylko przed snem, po kilkanaście minut - a w najgorszych przypadkach przestajemy czytać w ogóle. Książki rozwijają naszą kreatywność, ale i inteligencję, dlatego całkowite ich porzucanie to zły pomysł. Z ratunkiem przychodzą tutaj audiobooki, które możemy odpalić kiedy tylko chcemy - w pracy, robiąc obiad czy jadąc rano do pracy. Nasze ulubione książki czytane są przez lektorów, a my możemy zanurzyć się w fantastyczny świat bez żadnych przeszkód. Bookbeat jest usługą, która właśnie to oferuje - możemy tam posłuchać wielu książek w ramach abonamentu. Co o tej usłudze sądzą inni klienci? Sprawdź ich recenzje, by dowiedzieć się, czy serwis jest tym, czego szukasz.

O Bookbeat 
Serwis rozpoczął swoje działanie w roku 2015, ale oficjalnie wystartował dopiero w 2016 i od tamtej pory, nieprzerwanie oferuje swoim klientom dostęp do wielu książek w formie audiobooków i e-booków. Ich wirtualna biblioteka powiększa się każdego dnia o nowe, interesujące pozycje, dzięki czemu zawsze masz czego słuchać. Znajdziesz tu całe popularne serie, takie jak Harry Potter, ale i lektury szkolne czy inne teksty kultury. 

Co oferuje Bookbeat?
Jest to strona dzieląca się swoimi treściami za pomocą płatnej, miesięcznej subskrypcji. Korzystając z odpowiednich pakietów, możesz słuchać nielimitowaną ilość godzin w miesiącu, co jest najlepszą opcją dla moli książkowych, ale nawet z najtańszym pakietem przesłuchasz kilka książek w ciągu miesiąca. 

W ofercie strony dostępnych jest wiele kategorii, które ułatwią nam znalezienie książki, która nas interesuje. Jeżeli jesteś fanem kryminałów, romansów czy thrillerów, Bookbeat zaproponuje Ci setki książek - nowych jak i starych klasyków - więc z łatwością wybierzesz coś, co umili Ci gotowanie obiadu czy poranną trasę do szkoły. 

Co więcej, na stronie znajdziemy też książki w innym języku niż polski, więc jest to też dobre miejsce do podszkolenia się, jeżeli uczymy się danego języka - słuchanie ulubionej książki po francusku będzie świetną lekcją.

Oprócz tego Bookbeat umożliwia także zakup karty podarunkowej, którą następnie możemy wręczyć komuś na prezent - nie jest to co prawda fizyczny przedmiot, a jedynie kod do subskrypcji, ale obdarowana osoba nie zwróci na to nawet uwagi, bo z pewnością szybko ruszy, by posłuchać książki, którą chciał przeczytać już od jakiegoś czasu. 

Jeżeli to dopiero nasz początek z audiobookami i nie jesteśmy pewni, czy jest to usługa dla nas, Bookbeat posiada także próbną subskrypcję, która da nam dostęp do kilku godzin słuchania - po nich, z łatwością można stwierdzić, czy jest to produkt dla nas.

Słuchać można wszędzie, bo Bookbeat dostępny jest także na urządzeniach mobilnych - telefonach czy tabletach. Zamiast zabierać wielką książkę w podróż, wystarczy pobrać ją na telefon i słuchać kiedy się chce - nawet bez internetu, bo Bookbeat pozwala pobierać książki do trybu offline. 

Co inni sądzą o Bookbeat?
Korzystasz z subskrypcji? Jak często słuchasz i jaki pakiet wybrałeś? Podziel się swoim doświadczeniem z usługą, by pomóc innym podjąć decyzję na temat kupna subskrypcji. Niezależnie od tego, czy twój feedback jest pozytywny, czy nie, zachęcamy do zostawienia rzetelnej recenzji na naszej stronie.