NiezależnaOpinia

  Opinie Bezpieczna Rodzina

  O sklepie Bezpieczna Rodzina

  Właścicielem sklepu internetowego Bezpieczna Rodzina jest firma "Locon" Sp. z o.o. z . z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Tama Pomorzańska 1, 70-030 Szczecin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego – XVII Wydział KRS w Szczecinie pod numerem KRS 0000132823, kapitał zakładowy 1 000 000,00 zł, numer NIP 852-10-13-334, numer rejestrowy GIOŚ: E0019884WZBW.

  TOP 10 SIECIÓWEK, KTÓRE UWIELBIAM! // FASHION TALK

  Oferta w sklepie Bezpieczna Rodzina

  Zegarek z GPS dla dziecka to dokładna lokalizacja i poczucie bezpieczeństwa. Postaw na smartwach dla dzieci. Chcesz zapewnić swojemu dziecku poczucie bezpieczeństwa? Zależy Ci na tym, żeby móc się z nim skontaktować w każdej sytuacji? Chcesz, żeby w razie zagrożenia mogło natychmiast Cię o tym powiadomić?
  Nowoczesny smartwatch dla dziecka to poczucie bezpieczeństwa dla Twojego malucha, a dla Ciebie komfort i poczucie spokoju. Wygodny i kolorowy gadżet dla Twojej pociechy może być jednocześnie urządzeniem sprawowania rodzicielskiej opieki na odległość. Potrzebujesz sprawdzić, czy dziecko jest w szkole? Chcesz mieć pewność, że bez problemu dotarło na trening lub plac zabaw? Zegarek z GPS dla dzieci i dokładna lokalizacja dadzą Ci taką możliwość – wystarczy, że uruchomisz dedykowaną aplikację w swoim telefonie, a lokalizator GPS wskaże Ci dokładną lokalizację syna lub córki. Co więcej, aplikacja poinformuje Cię, jeżeli twoja pociecha opuści miejsce, w którym powinna się znajdować. Kolejną przydatną funkcją, którą posiadają lokalizatory GPS dla dzieci, jest opcja nasłuchu. Przydaje się, zwłaszcza kiedy dyskretnie chcesz sprawdzić, co robi i gdzie znajduje się Twoje dziecko – sprawdzi się np. podczas wyjazdu Twojej pociechy na szkolną wycieczkę. A ponieważ oprócz standardowej funkcji czasomierza, zegarek GPS znajduje również zastosowanie jako telefon, bez problemu skontaktujesz się ze swoimi dziećmi, nawet jeżeli nie posiadają jeszcze własnej komórki.
  Nadajnik GPS dla dzieci to nie tylko korzyść dla Ciebie, jako rodzica. To także gadżet dla najmłodszych. Zegarek z GPS dla dzieci jest lekki, ma żywą kolorystykę, wyrazisty wyświetlacz, a bardziej zaawansowane modele posiadają wbudowaną grę i są wodoodporne. Jaką jeszcze przewagę mają zegarki wyposażone w lokalizatory z GPS nad zwykłymi czasomierzami? W przypadku nagłej, niebezpiecznej sytuacji, kiedy dziecko poczuje się zagrożone, będzie mogło natychmiast Cię o tym powiadomić za pomocą jednego przycisku. Lokalizacja za pomocą GPS, GSM i BTS daje Ci poczucie spokoju i możliwość szybkiego sprawdzenia, gdzie jest Twój syn lub córka. Miej pewność, że dajesz dziecku to, co najlepsze – bądź pewny, że dajesz mu poczucie bezpieczeństwa.
  Chcesz kupić zegarek na prezent? Interesuje Cię nowoczesny zegarek dla chłopca? A może różowy zegarek dla dziewczynki? Lokalizacja dziecka jest dla Ciebie ważna? Potrzebny Ci GPS? Zależy Ci na wysokiej jakości obsługi? Możesz skorzystać w pełni z funkcjonalności urządzenia w pakiecie Bezpieczna Rodzina. Aplikacja Bezpieczna Rodzina - aplikacja na smartfon monitorującabezpieczeństwo wszystkich Twoich Bliskich. Lokalizujesz jak Ci wygodnie: za pomocą SMS, WWW i aplikacji na dowolnym urządzeniu. Pakiet Bezpieczna Rodzina jest dostępny w trzech ocjach: srebrny (na 3 miesiące), złoty (na pół roku) oraz platynowy (na rok).
  W sklepie internetowym Bezpieczna Rodzina masz do wyboru następujące formy płatności zapłaty za zamówiony towar: Przelewy24 oraz płatności kartami płatniczymi Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro. Dostawa zamówionego towaru ze sklepu internetowego Bezpieczna Rodzina odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL.

  Co sądzisz o ofercie Bezpieczna Rodzina?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Bezpieczna Rodzina? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Bezpieczna Rodzina jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Bezpieczna Rodzina i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Bezpieczna Rodzina.

  Bezpieczna Rodzina
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Bezpieczna Rodzina

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Bezpieczna Rodzina jest firmą godną zaufania?

  Obecnie jest 1 opinia klienta o Bezpieczna Rodzina. Średnio firma otrzymała ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej markę.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Bezpieczna Rodzina?

  Bezpieczna Rodzina działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w Moda, Dzieci i Niemowlęta, Elektronika.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Você teve uma impressão positiva das avaliações? Nesse caso, você pode fazer seu pedido no site da Bezpieczna Rodzina com confiança. Caso contrário, você pode encontrar muitas outras marcas para ler no nosso site!