NiezależnaOpinia

  Opinie AZ.pl

  Chcesz powiedzieć o sobie lub swojej firmie w Internecie, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zwróć swoją uwagę na AZ.pl. Od ponad 20 lat AZ.pl wyznacza najlepsze trendy w usługach internetowych. Od samego początku AZ.pl podąża ścieżką pionierów. Pochodzi ze Szczecina i do dziś ma swoją siedzibę w tym portowym mieście. Przez ponad 20 lat wiele zmieniło się wokół, w tym w Internecie. Jednak AZ.pl nie próżnował. Wykorzystał ten czas, aby jego klienci mogli korzystać z najlepszych, najszybciej działających usług internetowych. AZ.pl sukcesywnie wzbogacał ofertę o nowe usługi. Zaproponował łatwe tworzenie stron internetowych w kreatorze. Także pomagał zarabiać w gotowym sklepie internetowym, do którego wystarczy po prostu wprowadzić własne produkty. AZ.pl wyszedł naprzeciw potrzebie bezpieczeństwa i włączył do portfolio swoich usług certyfikaty SSL.

  W Internecie czujemy się jak u siebie

  AZ.pl nieustannie postrzega rynek usług internetowych jako miejsce, gdzie najważniejsza jest innowacyjność. Firma czuje się na rynku usług internetowych doskonale i oferuje całą gamę usług, które udowadniają, że każdy może poczuć się w Internecie, jak u siebie. W 2001 roku jako pierwszy polski rejestrator domen AZ.pl uruchomił autorski, nowoczesny w obsłudze Panel Klienta. Dzięki niemu samodzielne administrowanie domenami dla klientów stało się przyjemnością. Pod koniec 2016 roku AZ.pl utworzył Panel Klienta pozwalający na wygodne zarządzanie już wszystkimi usługami. Firma uruchomiła także najszybszą wyszukiwarkę domen w Polsce, z której jest dumna.

  Bogata oferta AZ.pl

  Codziennie w Internecie powstaje 140,000 nowych stron. AZ.pl zajął się dostarczaniem usług od A do Z, jakie sprawią, że zaistniejesz w Internecie. Osiągnięcia firmy na dzisiaj:

  - 3 000 000 zarejestrowanych domen,

  - 35 000 wirtualnych serwerów,

  - 310 000 użytkowników,

  - Polskie data center.

  AZ.pl ceni to, że lubisz brać sprawy we własne ręce. Dzięki produktom firmy będzie to łatwiejsze:

  - Hosting, czyli serwer WWW. Możesz umieścić tutaj firmową stronę lub utworzyć dowolną ilość skrzynek e-mail. Jeśli masz CMS, bez problemu uruchomisz go tutaj.

  - Kreator stron internetowych. Dzięki gotowej platformie AZ.pl stworzysz stronę internetową w kilka godzin nawet bez pomocy specjalisty.

  - Pakiet Office 365. Z tym pakietem masz sprawnie działające biuro zawsze pod ręką i możesz tworzyć dokumenty najlepszej jakości.

  - Możesz zwiększyć liczbę odwiedzających twoją stronę dzięki rankingCoach. Aplikacja AZ.pl pomoże Ci znaleźć się wysoko w Google, również utrzymać doskonałą pozycję dzięki wskazówkom.

  Jeśli nadal masz wątpliwości, możesz wybrać 14-dniowy okres próbny i przetestować dany produkt bez zobowiązań.

  Pomoc i baza wiedzy AZ.pl

  Od 2014 roku AZ.pl jest częścią Grupy home.pl, co pozwala utrzymać przoduącą pozycję na rynku. Biuro Obsługi Klienta AZ.pl od poniedziałku do soboty wspiera dziesiątki tysięcy użytkowników. Jeśli potrzebujesz pomocy w obsłudze i konfiguracji usług lub chcesz zmienić dane abonenta, dowiedzieć się więcej o rozliczeniach, poznać ofertę przedłużenia subskrypcji, skorzystaj z Centrum Pomocy AZ.pl. Podczas kontaktu z Działem Obsługi Klienta AZ.pl można uzyskać pomoc na temat faktur i płatności, podstawowej konfiguracji usług czy aktualizacji danych. Będący konsumentem klient AZ.pl ma możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji poprzez zgłoszenie się do organizacji konsumenckich (Miejski lub Powiatowy Rzecznik Konsumenta, Stałe Polubowne Sądy Konsumenckie).

  Podziel się swoją opinię!

  Czy korzystałeś już z usług AZ.pl ? Czy skorzystałbyś z tej opcji ponownie? Podziel się swoim wartościowym doświadczeniem!

  AZ.pl
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o AZ.pl

  Twoja opinia