Tanie-opony : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

Tanie-opony

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

E
Emil
Nabyłem opony na Tanie-opony i jestem bardzo zadowolony z mojego zakupu. Strona internetowa była łatwa do przeglądania, a proces zamawiania przebiegł szybko i bezproblemowo. Porównując ceny oferow...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Rewelacyjny wybór opon online I'm sorry if there's something off in the writing or grammar above since my primary language is English and I used translation tools to compose this review but I hope this helps!

  Nabyłem opony na Tanie-opony i jestem bardzo zadowolony z mojego zakupu. Strona internetowa była łatwa do przeglądania, a proces zamawiania przebiegł szybko i bezproblemowo. Porównując ceny oferowane przez różne sklepy online na stronie Tanie-opony, byłem w stanie znaleźć najlepsze oferty dostępne na rynku. Naprawdę doceniam fakt, że nie musiałem marnować czasu szukając po całym internecie za dobrymi cenami. Opony dotarły do mnie w ciągu kilku dni od momentu zamówienia i zostały dostarczone w idealnym stanie. Firma wykonala swoją pracę profesjonalnie i dbałością o klienta. Zdecydowanie polecam korzystać ze strony Tanie-opony! To doskonałe miejsce dla ludzi poszukujących najniższych cen oraz łatwego zakupu opon online.


Inni również oglądali

Logo Moto Fan Store

Moto Fan Store

1 opinie

Wielkie imprezy sportowe przyciągają fanów danej dziedziny sportu, możemy liczyć na to, że jeżeli zdecydujemy ...

Logo iParts

iParts

1 opinie

Dowiedz się więcej o recenzjach i opiniach w branżyOpinie i recenzje to niezwykle ważne narzędzia w dzisiejszych czasach. ...

Logo Oponytanio

Oponytanio

1 opinie

O sklepie Oponytanio Właścicielem sklepu internetowego Oponytanio jest firma Delticom AG, której siedziba mieści s...

Logo Strefa Motocykli

Strefa Motocykli

1 opinie

Recenzje, opinie i doświadczenia w branży motocyklowejRecenzje, opinie i doświadczenia pełnią kluczową rolę w br...