Sexkontakty

Wszystkie opinie

Sexkontakty

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo New Honey
New Honey
0 opinie

O firmie New Honey Serwis New Honey należy do firmy Interdate S.A., której siedziba znajduje się na 13 rue du Commerce, w Luksem...

Logo Ashley Madison
Ashley Madison
0 opinie

O firmie Ashley Madison Internetowy serwis randkowy Ashley Madison rozpoczął działalność w 2001 roku. Ashley Madison kon...

Logo Erodate
Erodate
0 opinie

Seks to istotny element życia. Bywa tak, że brakuje go komuś, ale nie ma czasu ani ochoty na budowanie relacji i ma ochotę tylk...

Logo C-Date
C-Date
0 opinie

JeÅ›li chcesz spotkania na jeden wieczór, C-Date pomoży Ci w tym. C-Date to wiÄ™cej niż ran...

Sexkontakty

Seksualność człowieka to naturalna cecha. Czasem potrzebujemy ją zaspokoić bez potrzeby zaangażowania uczuciowego. Bywa tak i wtedy, gdy ktoś jest singlem, ale też, gdy jest w (zwłaszcza  monotonnym, pozbawionym iskry) związku. Internet bardzo ułatwił ludziom znalezienie partnera lub partnerki erotycznej bez potrzeby długiego randkowania czy wchodzenia w związek. A może również jesteś osobą (lub częścią pary), która jest na etapie poszukiwań nowego partnera seksualnego, to być może warto zajrzeć na portal sexkontakty. A może już korzystałeś z tego serwisu? Przeczytaj też recenzje klientów, którzy skorzystali już z tej platformy. Pomoże Ci to zadecydować, czy warto tam zajrzeć.

O serwisie Sexkontakty
Portal sexkontakty.com reklamuje się jako największy polski portal zawierający profile użytkowników szukających głównie seksu i znajomości erotycznych. Na stronie można znaleźć informację, iż każdy kobiecy profil jest weryfikowany. Serwis zdobywa ponad 1000 nowych użytkowników każdego dnia. Cyberbezpieczeństwo użytkowników zapewnia transfer danych zabezpieczony protokołem SSL. Proces rejestracji na portalu trwa kilka minut i jest dosyć prosty. Należy tylko podać swoją płeć) oraz osoby, z którą chciałbyś się umówić, adres e-mail.

Oferta serwisu Sexkontakty
Każdy potencjalny Użytkownik jest zobowiązany do zapoznania się z Regulaminem przed rejestracją. Dokonanie rejestracji na tym portalu oznacza, iż Użytkownik uważnie zapoznał się z treścią Regulaminu. Celem Serwisu jest świadczenie usług związanych z pośrednictwem zawierania znajomości, a także przesyłanie wiadomości pomiędzy osobami, które ukończyły 18 lat. Korzystanie z niektórych funkcji strony sexkontakty jest odpłatne. Płatności można dokonać: karta kredytową, poprzez zlecenie obciążenia konta (przelew), za pomocą SMS. Użytkownik posiadający aktywne konto może w każdym czasie dostępności serwisu usunąć swoje konto. Likwidacja konta jest równoznaczna z usunięciem z tego portalu wszystkich plików i treści pochodzących od niego. Można zrezygnować z usług Serwisu w dowolnym czasie i z dowolnego powodu, przesyłając nazwę użytkownika, hasło oraz adres email podany przy rejestracji do administracji z klauzulą ‘usuń mój profil’. Jeżeli konto użytkownika zostało wcześniej zablokowane przez sexkontakty, nie może zostać usunięte przez samego użytkownika. Platforma ma prawo zablokowania dostępu do usług odpłatnych oraz usunięcia informacji (np. wiadomości) związanych z usługami odpłatnymi, jeżeli zalogowana osoba nie ureguluje należności za korzystanie ze strony. O nieuregulowaniu należności i możliwości zablokowania usług odpłatnych dana osoba zostanie poinformowany e-mailem z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Pochwały, Skargi i Wskazówki dotyczące serwisu Sexkontakty
Czy masz doświadczenie ze serwisem Sexkontakty? Jeżeli tak, to będziemy wdzięczni za podzielenie się spostrzeżeniami na ten temat. Na stronie NiezależnaOpinia możesz wyrazić zarówno swoje zadowolenie jak i brak satysfakcji z usługi. Bylibyśmy wdzięczni za podzielenie się recenzją na temat serwisu Sexkontakty. Każdy (nawet najkrótszy) komentarz pozwoli innym ocenić czy jest to oferta godna zainteresowania. Czy oferta zgadzała się z opisem? Czy były jakieś problemy w czasie transakcji lub po dokonaniu płatności? Czy uważasz, że korzystanie z usług serwisu Sexkontakty jest łatwe i bezpieczne? Czy jakość jest adekwatna do ceny? Czy strona internetowa firmy zachęca do skorzystania z jej usług? Czy musiałeś złożyć reklamację? Jeśli korzystałeś z pomocy obsługi klienta, opisz nam swoje wrażenia. Daj nam znać pisząc komentarz. Przeczytaj też, co inni mieli do powiedzenia na temat serwisu internetowego Sexkontakty. Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji.