NiezależnaOpinia

  Opinie PolishHearts

  Opinie Polish Hearts

  Obecnie żyjemy w pośpiechu, większość czasu spędzamy w pracy i nie znajdujemy czasu na przyjemności, spotkania z przyjaciółmi, wyjścia do kina, itd. Poznajemy wiele osób, ale tylko z niewieloma nawiązujemy bliższą relację. Tym bardziej trudno nam poznać kogoś odpowiedniego, kiedy jesteśmy w nowym otoczeniu. Powstaje coraz więcej portali randkowych, aby nam to ułatwić. Jednak skąd wiadomo, które strony są warte uwagi, a które nie? Wystarczy, że przeczytasz opinie innych, którzy już z nich korzystali.

  Dla kogo jest Polish Hearts?

  Polish Hearts (Polskie serca) to największy serwis randkowy dla Polek i Polaków przebywających za granicą. Dlaczego jeszcze jest wyjątkowy? Bo możesz przeczytać wiarygodne recenzje innych użytkowników, którzy byli w takiej samej sytuacji jak Ty - szukali swojej drugiej połówki. Znaleźli ją na Polish Hearts i opisali swoje wrażenia.
  "Zalogowałam się na portalu polishhearts i zaczęłam poszukiwania, nie wierząc w to, że naprawdę mogę się znowu zakochać. Ba! Nawet mi to nie przęknęło przez myśl. Pisałam z pewnym miłym panem, który teraz jest moją miłością.", "Dziękuje wam bardzo za to, że mogłam poznać tu swoją milość, faceta jakiego szukalam całe moje życie, o jakim marzylam i śniłam..." To tylko niektóre historie. Może Ty dopiszesz kolejną?


  Strona jest dostępna po polsku i po angielsku. Możesz znaleźć tu osoby z całego świata.

  Warunki korzystania z serwisu

  - Musisz mieć ukończone 18 lat.
  - Możesz mieć założone tylko jedno konto.
  - Dodawaj zdjęcia wyłącznie swoje i to takie, na których widać Twoją twarz.
  - Nie podawaj nigdy swoich danych takich, jak prawdziwy adres zamieszkania, adres mailowy czy telefon. Dbaj o swoje bezpieczeństwo w sieci.
  - Za podanie fałszywych danych Twoje konto może zostać usunięte z portalu.
  - Nie możesz dodawać na swoim profilu linków do innych stron.
  - Nie możesz wysyłać wiadomości o takiej samej treści do wielu użytkowników. Bądź trochę kreatywny/-a.
  - Dla bezpieczeństwa wszystkie dane wprowadzane do profili na Polish Hearts są sprawdzane. Pojawienie się informacji na Twoim koncie może trochę potrwać, ale dzięki temu możesz mieć pewność, że nie znajdziesz tu żadnego oszusta matrymonialnego.

  Aby się zarejestrować się, podaj swój adres mailowy i hasło, datę urodzenia oraz płeć. Następnie opisz siebie (swoje zainteresowania, pasje, czym zajmujesz się w życiu, czego szukasz, itp.) i dodaj swoje zdjęcia.
  Zacznij poszukiwania swojej bratniej duszy już dziś! Określ wiek i płeć osoby, której szukasz i przejrzyj tysiące profili. Daj sobie szansę na miłość.

  Większość funkcji serwisu randkowego jest darmowa. Jeśli jednak chcesz skorzystać z bezpiecznej komunikacji tekstowej i wymiany danych kontaktowych lub dodawać konta do listy VIP, wiąże się to z pewną opłatą.
  Możesz wykupić konto Premium, VIP i Premium-VIP na 1 miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy, 1 rok lub nielimitowany czas dostępu do serwisu. Dla subskrypcji ograniczonych czasowo korzystanie z członkowstwa odnowi się automatycznie, kiedy wygaśnie poprzednia subskrypcja. Ale spokojnie, w każdej chwili możesz zrezygnować z tej usługi za pomocą ustawień swojego konta.
  Zapłacić możesz dowolną kartą płatniczą wydaną w dowolnym kraju, internetowym przelewem bankowym za pomocą Gate2Shop lub za pośrednictwem systemu płatności Skrill.

  Kontakt

  Jeśli masz wątpliwości dotyczące korzystania z portalu randkowego, wejdź w zakładkę Najczęstsze pytania. Nie znalazłeś/-aś odpowiedzi na swoje pytanie? Wyślij mail na adres admin@polishhearts.com. Odpowiedź otrzymasz w ciągu 48 godzin.

  Korzystałeś/-aś z portalu? Jakie jest Twoje wrażenie? Powiedz innym potencjalnym użytkownikom, czy warto, czy nie warto. Jeśli to dobry sposób na poznanie ukochanej osoby, napisz o tym.

  PolishHearts
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o PolishHearts

  Twoja opinia