Nextlove

Wszystkie opinie

Nextlove

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo C-Date

C-Date

0 opinie

JeÅ›li chcesz spotkania na jeden wieczór, C-Date pomoży Ci w tym. C-Date to wiÄ™cej niż ran...

Logo Erodate

Erodate

0 opinie

Seks to istotny element życia. Bywa tak, że brakuje go komuś, ale nie ma czasu ani ochoty na budowanie relacji i ma ochotę tylk...

Logo Ashley Madison

Ashley Madison

1 opinie

O firmie Ashley Madison Internetowy serwis randkowy Ashley Madison rozpoczął działalność w 2001 roku. Ashley Madison kon...

Logo Naughtydate

Naughtydate

1 opinie

Naughtydate - portal randkowyNaughtyDate to jeden z wielu dostępnych w Polsce serwisów randkowych. Istnieje on od ponad 10 lat i ma na ...

Nextlove

Jesteś samotnym rodzicem? Może rozwiodłeś się i chciałbyś poznać kogoś, z kim rozpoczniesz swoje życie na nowo? Zastanawiałeś się, jak możesz to zrobić, będąc w natłoku obowiązków? Teraz to proste, dzięki portalom i aplikacjom nie ma w tym nic trudnego. Możesz szukać swojej bratniej duszy przez Internet. Wystarczy tylko znaleźć sprawdzony portal, który ułatwi nawiązywanie nowych znajomości w bezpieczny sposób.
O nextlove.com
NextLove zostało założone w 2013 roku, aby zapewnić doskonałe źródło informacji dla samotnych i rozwiedzionych rodziców, a także tych, którzy chcą ich poznać, celem jest znalezienie i stworzenie trwałych i satysfakcjonujących relacji. Społeczność stworzono, aby pomóc w znalezieniu kogoś, z kim można rozpocząć kolejny rozdział swojego życia.  NextLove chce sprawić, by poznawanie kogoś było bezpieczne i przyjemne. Firma posiada zespół profesjonalistów, którzy dbają o bezpieczeństwo użytkowników i jest dumna z tego, że użytkownicy korzystają z ich strony każdego dnia. Personel stale monitoruje NextLove 24/7, aby zapewnić korzystającym pełne bezpieczeństwo i poufność. Zgłaszanie podejrzanych działań i profili jest ułatwione, a każdy użytkownik, który naruszy warunki korzystania z serwisu, zostaje natychmiast skutecznie zablokowany i umieszczony na czarnej liście (w tym zawarty jest numer IP, e-mail i tym podobne informacje).
Oferta nextlove.com
Aby utworzyć nowy profil wystarczy kilka sekund. Należy przesłać swoje zdjęcie profilowe, po czym można przeglądać tysiące profili z nowymi osobami każdego dnia. Po tym można łączyć się z potencjalnymi dopasowaniami za pomocą polubień i wiadomości. W NextLove  najwyższym priorytetem jest bezpieczeństwo i prywatność użytkowników. Systemy weryfikacji profili, szyfrowania SSL i wykrywania oszustw współpracują ze sobą, aby zapewnić całkowity spokój ducha, dzięki temu korzystający mają skupiać się na nawiązywaniu wartościowych połączeń z innymi użytkownikami. Portal oferuje również funkcję „niewidzialności”, dzięki której profile, których dana osoba wcześniej nie polubiła, nie mogą jej wyszukać i zobaczyć jej danych. Oprócz tego można przeglądać inne profile anonimowo. Dodatkowo użytkownicy mogą stosować filtry wiadomości i anonimowości. Zadaniem pierwszego jest konfiguracje filtrów wiadomości, aby skupić się na wyszukiwaniu dyskretnego dopasowania, natomiast drugi umożliwia korzystanie z filtrów zdjęć, tak aby można było pozostać incognito. NextLove zachęca do zainstalowania aplikacji dostępnej na App Store oraz Google Play i jej darmowego wypróbowania. Jednak dostęp do niektórych części Usługi mają tylko członkowie z ważną subskrypcją lub po uiszczeniu opłaty w inny sposób. Ceny podane są w wybranych walutach i zawierają wszystkie należne podatki. Każdy klient, decydując się na subskrypcję, upoważnia nextlove.com do automatycznego obciążania swojej karty w danym momencie, a także przy każdorazowym odnowieniu abonamentu. Przynależność można anulować w zakładce „Moje członkostwo”. W celu anulowania automatycznego odnowienia konta trzeba skontaktować się z biurem obsługi klienta na adres e-mail: support@nextlove.com bądź sprawdzić centrum pomocy, w którym zawarte są informacje, jak można dokonać tego samodzielnie w witrynie. Należy pamiętać, żeby zgłosić taką chęć co najmniej 7 dni kalendarzowych przed datą odnowienia subskrypcji, ze względu na czas przetwarzania. Jeśli po otrzymaniu takiego powiadomienia rozpoczął się nowy cykl członkostwa, kwota ta nie może zostać zwrócona.
Plusy, minusy i uwagi dotyczące iberostar.com
Czy spotkałeś się już z portalem NextLove? Znasz tę stronę, a może korzystałeś już z ich aplikacji i zechciałbyś podzielić się z nami swoim doświadczeniem? Będzie nam bardzo miło, jak zostawisz swój feedback, ponieważ opinia klientów jest dla nas ważna. Jesteś członkiem tej społeczności? Opowiedz, jak wyglądają kwestie dotyczące opłat, czy portal spełnia swoje cele i faktycznie łączy ze sobą ludzi? Może poznałeś tam swoją drugą połowę i zechciałbyś przekazać innym, czy jesteś zadowolony ze sposobu działania i tego, czy warto dołączyć do grupy NextLove? Czekamy na opinie i wskazówki!