Naughtydate

Wszystkie opinie

Naughtydate

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

U
Uma
Naughty date to portal randkowy, która służy do poznawania potencjalnych partnerów. Istnieje już od wielu lat i to mnie przekonało do spróbowania. Obsługuje się go intuicyjnie, nie jest trudny do o...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  serwis randkowy

  Naughty date to portal randkowy, która służy do poznawania potencjalnych partnerów. Istnieje już od wielu lat i to mnie przekonało do spróbowania. Obsługuje się go intuicyjnie, nie jest trudny do ogarnięcia. Tak szczerze, nie bardzo czuję ten cały intenetowy sposób poznawania ludzi. Wolałabym poznać kogoś na żywo, ale ta aplikacja sprawiła, że zmieniłam zdanie. Poza tym, czasy się zmieniają, świat się zmienia. Covid odizolował nas od ludzi. Zrozumiałam, że taki sposób poznawania ludzi, stał się zupełnie normalny, czyli też można tam spotkać zupełnie normalnych ludzi. Tak jak wspomniałam, aplikacja działa w łatwy sposób. Profil jest dość rozbudowany, czyli można się czegoś dowiedzieć. Jest możliwość wrzucenia wielu zdjęć. Generalnie oceniam ten serwis pozytywnie, mam nadzieję, że poznam kogoś ciekawego.


Inni również oglądali

Logo C-Date

C-Date

0 opinie

JeÅ›li chcesz spotkania na jeden wieczór, C-Date pomoży Ci w tym. C-Date to wiÄ™cej niż ran...

Logo Erodate

Erodate

0 opinie

Seks to istotny element życia. Bywa tak, że brakuje go komuś, ale nie ma czasu ani ochoty na budowanie relacji i ma ochotę tylk...

Logo Nextlove

Nextlove

0 opinie

Jesteś samotnym rodzicem? Może rozwiodłeś się i chciałbyś poznać kogoś, z kim rozpoczniesz swoje ż...

Logo Ashley Madison

Ashley Madison

1 opinie

O firmie Ashley Madison Internetowy serwis randkowy Ashley Madison rozpoczął działalność w 2001 roku. Ashley Madison kon...

Naughtydate

Naughtydate - portal randkowy

NaughtyDate to jeden z wielu dostępnych w Polsce serwisów randkowych. Istnieje on od ponad 10 lat i ma na celu połączenie singli, którzy obecnie szukają drugiej połówki. Skierowany jest również do osób, którzy poszukują głównie luźnej znajomości. Naughty Date jest własnością i prowadzony przez Together Networks. Pomimo tego, że jest to serwis randkowy, to członkowie nie mogą publikować zdjęć o charakterze erotycznym - co jest uwzględnione w regulaminie. Naughtydate jest skierowany do odbiorców z USA, jednak umożliwia dołączenie użytkownikom np. z Unii Europejskiej. Najważniejszym celem serwisu jest dostarczenie możliwości poznania drugiej osoby i połączenia się za pośrednictwem ich usług. Randki bez zobowiązań są popularną formą w tym serwisie.

Usługi serwisu Naughtydate

Rozmawianie i przekazywanie wiadomości. To jest funkcja wiadomości NaughtyDate. Jest dostępna dla płatnych członków. Bezpłatni członkowie otrzymują tylko 5 czatów po aktywacji konta. Wyszukiwarka użytkowników. Naughtydate zapewnia podstawowe i zaawansowane możliwości wyszukiwania. Płatni członkowie mają dostęp do rozszerzonej funkcji wyszukiwania, podczas gdy członkowie standardowi mogą korzystać tylko z wyszukiwania podstawowego. Flirtowanie z innymi użytkownikami. Flirtcasty służą do wyrażania zainteresowania innymi członkami. Zarówno wolni, jak i płatni członkowie mogą flirtować na Naughtydate. Publiczne i ogólnodostępne pokoje do rozmów.. Członkowie Naughtydate mogą tworzyć publiczne pokoje rozmów i dołączać do nich. Dyskusje na czacie są moderowane przez administratorów Naughtydate. NaughtyDate szczyci się aktywną społecznością. Komentarze użytkowników dotyczące recenzji Naughtydate potwierdzają, że nowe profile są przesyłane w ciągu pięciu minut od rejestracji. Pojawiły się jednak skargi, że fałszywe profile często witają nowych członków.

Rejestracja w serwisie Naughtydate

Strona Naughtydate jest czysta i uporządkowana. Jest stosunkowo szybka i można uzyskać do niej dostęp w dowolnym miejscu na świecie bez ograniczeń. Naughtydate obecnie nie ma aplikacji mobilnej. Zamiast tego korzysta z mobilnej wersji witryny dla urządzeń mobilnych. Zarówno wersja stacjonarna, jak i mobilna są proste i łatwe w użyciu. Dostęp do witryny mobilnej można uzyskać, odwiedzając stronę m.Naughtydate.com. 

Proces rejestracji w Naughtydate jest dość prosty. Nowi odwiedzający muszą wybrać swoją płeć i kogo szukają. Następnie podaj wiek, adres e-mail i hasło. Po przesłaniu danych na podany adres e-mail zostanie wysłany kod weryfikacyjny. Nowi członkowie muszą skopiować kod weryfikacyjny na swój adres e-mail, aby zweryfikować nowe konto. Proces trwa około pięciu minut, daj lub bierz. Im szybciej otrzymasz kod weryfikacyjny, tym szybciej możesz aktywować swoje konto i rozpocząć pracę. Naughtydate nie oferuje obecnie rejestracji na Facebooku. Po zweryfikowaniu nowego konta przez e-mail, nowi członkowie muszą przesłać zdjęcie profilowe, aby zakończyć aktywację konta. Nowi członkowie nie będą mogli korzystać z konta Naughtydate bez przesłania zdjęcia.

Co sądzisz o usługach Naughtydate?

Czy kiedykolwiek korzystałeś z usług Naughtydate? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoje zdanie. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta w Twojej ocenie. Czy serwis jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiega bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd serwisu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta oraz, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystanie z usług Naughtydate jest wygodne i bezpieczne? Przeczytaj również opinie innych klientów na temat Naughtydate oraz poznaj ich doświadczenia z tą firmą. Pamiętaj, aby dać nam znać poprzez zostawienie własnej opinii i podzielenie się swoją historią. Twoje zdanie i własna subiektywna ocena pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Naughtydate jeszcze przed skorzystaniem z usług.