Jolly Me

Wszystkie opinie

Jolly Me

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

E
Ewelina
Jolly.me to aplikacja, która służy do poznawania potencjalnych partnerów. Działa intuicyjnie, nie jest trudna w obsłudze. Tak szczerze, nie bardzo czuję ten cały intenetowy sposób poznawania ludzi....Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  aplikacja randkowa

  Jolly.me to aplikacja, która służy do poznawania potencjalnych partnerów. Działa intuicyjnie, nie jest trudna w obsłudze. Tak szczerze, nie bardzo czuję ten cały intenetowy sposób poznawania ludzi. Wolałabym poznać kogoś na żywo, ale ta aplikacja sprawiła, że zmieniłam zdanie. Poza tym, czasy się zmieniają, świat się zmienia. Covid odizolował nas od ludzi. Zrozumiałam, że taki sposób poznawania ludzi, stał się zupełnie normalny, czyli też można tam spotkać zupełnie normalnych ludzi. Tak jak wspomniałam, aplikacja działa w łatwy sposób. Profil jest dość rozbudowany, czyli można się czegoś dowiedzieć. Jest możliwość wrzucenia wielu zdjęć. Generalnie oceniam ten serwis pozytywnie, mam nadzieję, że poznam kogoś ciekawego.


Inni również oglądali

Logo C-Date

C-Date

0 opinie

JeÅ›li chcesz spotkania na jeden wieczór, C-Date pomoży Ci w tym. C-Date to wiÄ™cej niż ran...

Logo Erodate

Erodate

0 opinie

Seks to istotny element życia. Bywa tak, że brakuje go komuś, ale nie ma czasu ani ochoty na budowanie relacji i ma ochotę tylk...

Logo Ashley Madison

Ashley Madison

1 opinie

O firmie Ashley Madison Internetowy serwis randkowy Ashley Madison rozpoczął działalność w 2001 roku. Ashley Madison kon...

Logo Naughtydate

Naughtydate

1 opinie

Naughtydate - portal randkowyNaughtyDate to jeden z wielu dostępnych w Polsce serwisów randkowych. Istnieje on od ponad 10 lat i ma na ...

Jolly Me

Czy skorzystałeś z usług portalu internetowego Jolly Me? Poznałeś tą wyjątkową osobę, z którą chcesz spędzić resztę życia? Wybierasz się na weselu i potrzebujesz partnera? Platforma internetowa Jolly Me może być rozwiązaniem dla Ciebie. Zobacz co mają w ofercie. Jolly Me nie jest natomiast jedynym takim miejscem na sieci, więc z pewnością warto przeglądnąć opinie innych klientów na temat ich doświadczenia? Sprawdź czy to właśnie ten idealny sklep dla Ciebie czytając recenzje innych kupujących, którzy dobrze wiedzą o czym mówią. Naprawdę warto. 

 

O Jolly Me
To internetowa platforma randkowa. Tu nawiążesz nowe znajomości. 

 

Produkty i usługi oferowane przez Jolly Me
Na stronie głównej widnieje formularz rejestracyjny gdzie należy podać swoją płeć, imię, datę urodzenia, adres mailowy oraz hasło. Rejestrując się klient potwierdza, że ma ukończone 18 lat i akceptuje wszystkie warunki umowy. Na stronie istnieje ponad 300 000 prawdziwych profili. Filtry wyszukiwania dostępne są według miast i zainteresowań. Firma gwarantuje anonimowość i bezpieczeństwo. Jolly jest dostępne na urządzeniach mobilnych w wersji mobilnej. W zakładce “Jak korzystać z serwisu?” dowiesz się jak przesłać zdjęcie lub zablokować użytkownika. Tu też przeczytasz informacje na temat utworzenia konta. Rejestracja jest potwierdzania poprzez otrzymanie wiadomości z linkiem, który zakończy rejestrację. W każdej chwili można edytować swój profil i dodawać informacje na swój temat. Przykładowe info to wzrost i waga, cele randkowe, status związku czy też informacje o nawykach i wykształceniu. Na koncie, klient ma dostęp do Sekcji Znajomości, gdzie można przeglądać zdjęcia potencjalnych dopasowań i wysyłać polubienia. Jeśli wybrana osoba podoba Ci się, przeciągnij palcem w prawo, a jeśli nie, przeciągnij palcem w lewo na zdjęciu. Istnieje też opcja Wyszukaj, która pozwala na oglądanie większej ilości profili oraz dostosowanie parametrów. Można również przeglądać listy użytkowników z najbardziej zbliżonymi zainteresowaniami, które wysłały polubienie w sekcji Odpowiednie, Odwiedzający i Lubią mnie. Aby zwiększyć szanse na nowego partnera warto sprawdzić swoją popularność w serwisie poprzez poprawne uzupełnienie profilu, przesłanie najlepszych zdjęć, aktywne korzystanie z serwisu i wykorzystanie możliwości subskrypcji. Po aktywacji Premium można rozmawiać bez ograniczeń z potencjalnymi partnerami. Aby zacząć się komunikować należy kliknąć ikonę wiadomości pod zdjęciem użytkownika lub przejść do jego profilu i kliknąć “Wiadomość”, aby rozpocząć rozmowę. Serwis można wypróbować za darmo i wysyłać polubienia, gotowe wiadomości i prezenty. Subskrypcja Premium pozwala na korespondencję ze wszystkimi użytkownikami serwisu. Kieruj się do zakładki Jak anulować subskrypcję, aby usunąć konto. 

 

Komplementy, Skargi i porady dotyczące Jolly Me
Czy skorzystałeś z usług Jolly Me? Przekonałeś się czy to coś dla Ciebie? Poznałeś wymarzoną partnerkę czy partnera? Znalazłeś partnera na wesele czy imprezę urodzinową? Podziel się z nami swoją opinią na temat tego doświadczenia. Czy było warto się skusić? W swojej recenzji uwzględnij wiarygodność firmy i informacje na temat łatwości użycia strony i co ważne, czy dotrzymywane są wszystkie obietnice? Jak oceniasz proces założenia konta? Miałeś okazję skorzystać z obsługi klienta? Czy byli pomocni? Czy towar jest dobrej jakości? Wszystkie opinie klientów są na wagę złota. Recenzje są niezwykle ważne ponieważ pomagają innym klientom w podjęciu decyzji o tym czy to właśnie ten sklep jest odpowiedni dla nich czy też nie. Na co czekasz. W trosce o innych, zostaw recenzję.