NiezależnaOpinia

  Opinie InternationalCupid.com

  Wielu z nas wyjechało za granicę w poszukiwaniu pracy lub lepszego życia. Gdy jesteśmy z dala od rodziny i przyjaciół, czujemy się samotni. Trudno nawiązać nam długotrwałe relacje. Na szczęście w dobie Internetu możemy poznać ludzi z całego świata.
  I właśnie to daje nam International Cupid. To portal randkowy stworzony w 2004 r. dla osób, które nie są zamknięte na możliwości i szukają szczęścia na całym świecie. Jego celem jest łączenie singli z każdego zakątku globu. Jak piszą "przybliżamy dla Ciebie świat".
  Strona dostępna jest w ponad 20 językach (m.in. angielski, francuski, polski, włoski, portugalski, rosyjski, niderlandzki, duński, arabski, koreański), dzięki czemu właściwie każdy może z niej korzystać.

  Jeśli mimo wszystko nadal nie wierzysz, że możesz znaleźć miłość za pomocą strony internetowej, przeczytaj historie par, które poznały się dzięki International Cupid i dziś są szczęśliwe.

  Rejestracja w serwisie

  jest darmowa. Jeśli wolisz, możesz również zalogować się za pomocą konta na Facebooku.
  Stwórz profil, dodaj zdjęcia i opisz, kogo szukasz. Wyszukuj profile osób odpowiadającym Twoim kryteriom według lokalizacji, stylu życia lub zainteresowań. Ktoś Ci się spodobał? Nie trać czasu! Wyślij wiadomość. Być może właśnie na tę osobę czekałeś/-aś.
  Jeśli chcesz korzystać z International Cupid w każdym miejscu i czasie, pobierz aplikację na telefon.

  Porady dotyczące korzystania z serwisu
  - Załóż osobne konto pocztowe, aby łatwo i szybko móc usuwać wszystkie niechciane wiadomości.
  - W swoim profilu nigdy nie podawaj danych osobowych czy kontaktowych, w tym numerów telefonu, adresu e-mail, adresu domowego ani nazwiska.
  - Pozostań anonimowy do czasu, kiedy zdecydujesz się podać drugiemu użytkownikowi swoje dane do kontaktu.
  - Nie podawaj nikomu swojego hasła.
  - W rozmowie z drugą osobą zadawaj wiele pytań, aby móc dowiedzieć się o niej jak najwięcej i poproś o zdjęcia z różnych etapów życia. Portal nie weryfikuje tożsamości użytkowników ani informacji, które zamieszczają na swoich profilach dlatego zachowaj zdrowy rozsądek.
  - Jeśli jakaś osoba wydaje Ci się podejrzana lub prosi Cię o pieniądze, zgłoś tę sytuację prawcownikom portalu, korzystając z ikony „Zgłoś nadużycie” umieszczonej przy profilu użytkownika lub z formularza żądania pomocy znajdującego się na stronie.
  Więcej porad dotyczących pierwszego spotkania z drugą osobą, związania się z nią lub ewentualnego zawarcia związku małżeńskiego z obywatelem innego kraju, znajdziesz na https://www.internationalcupid.com/pl/general/datingsafety. Pamiętaj, że dobre poznanie partnera i jego kultury są kluczowe.

  Płatność za członkostwo

  Korzystanie z serwisu jest darmowe (konto Standard). Możesz korzystać z podstawowych funkcji dopasowania, wysyłać powiadomienia o zainteresowaniu danym profilem i komunikować się z użytkownikami konta Gold i Platinum.
  Konto Gold zapewnia Ci to, co konto Standard, a także chat na żywo, możliwość wysyłania maili oraz korzystania z serwisu bez reklam.
  Jeśli chcesz korzystać z jeszcze większej ilości dodatkowych opcji, które oferuje portal, jak videochat, tłumaczenie wiadomości, dostęp do zaawansowanych funkcji dopasowania, dodawanie notatek do Twojego profilu i wyróżnianie profilu w wynikach wyszukiwania, wykup konto Platinum.
  Płatności można dokonać za pomocą karty kredytowej, karty debetowej, PayPalu, czeku, przelewu bankowego, voucherów oraz innych metody płatności typowych dla danego kraju.

  Pomoc

  Jeśli masz problem z korzystaniem z portalu lub masz pytania, zajrzyj na stronę pomocy dla użytkownika.
  Nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu? Aby skontaktować się z obsługą International Cupid, możesz wysłać mail, wypełnić formularz kontaktowy, zadzwonić na infolinię pod numer +61 7 5571 1181 lub wysłać przesyłkę na adres InternationalCupid.com, PO Box 9304, Gold Coast MC, QLD 9726, Australia.

  Twoja recenzja

  Skorzystałeś/-aś z serwisu International Cupid? Jakie są Twoje wrażenia? Korzystanie z portalu jest łatwe czy trudne? Można poznać kogoś interesującego czy to strata czasu? Polecasz taki sposób poszukiwania miłości? Podziel się swoją opinią z innymi.

  InternationalCupid.com
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o InternationalCupid.com

  Twoja opinia