Erodate

Wszystkie opinie

Erodate

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
MONIKA
Jest to serwis, która służy do poznawania potencjalnych partnerów. Działa intuicyjnie, nie jest trudna w obsłudze. Tak szczerze, nie bardzo czuję ten cały intenetowy sposób poznawania ludzi. Wolała...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  USŁUGI

  Jest to serwis, która służy do poznawania potencjalnych partnerów. Działa intuicyjnie, nie jest trudna w obsłudze. Tak szczerze, nie bardzo czuję ten cały intenetowy sposób poznawania ludzi. Wolałabym poznać kogoś na żywo, ale ta aplikacja sprawiła, że zmieniłam zdanie. Poza tym, czasy się zmieniają, świat się zmienia. Covid odizolował nas od ludzi. Wyszukiwarka z filtrami umożliwia znalezienie osób chętnych na spotkania według wybranych przez nas kryteriów (wiek, miejscowość, itp.). Serwis ten dba o dyskrecję i prywatność swoich użytkowników i star się zapewnić wszystkim pełną anonimowość. Użytkownicy nie muszą martwić się o to, że ich prywatne wiadomości, które zostały wysłane wybranym osobom, zdjęcia, filmy czy informacje o preferencjach seksualnych ujrzą światło dzienne. Wszystko co zostaje udostępnione wśród społeczności portalu, tam pozostanie.


Inni również oglądali

Logo C-Date

C-Date

0 opinie

JeÅ›li chcesz spotkania na jeden wieczór, C-Date pomoży Ci w tym. C-Date to wiÄ™cej niż ran...

Logo Nextlove

Nextlove

0 opinie

Jesteś samotnym rodzicem? Może rozwiodłeś się i chciałbyś poznać kogoś, z kim rozpoczniesz swoje ż...

Logo Ashley Madison

Ashley Madison

1 opinie

O firmie Ashley Madison Internetowy serwis randkowy Ashley Madison rozpoczął działalność w 2001 roku. Ashley Madison kon...