NiezależnaOpinia

  Opinie C-Date

  Jeśli chcesz spotkania na jeden wieczór, C-Date pomoży Ci w tym. C-Date to więcej niż randka. To ekskluzywne spotkania bez zobowiązań! Cechy platformy internetowej C-Date.pl:

  - Randki na jeden wieczór w Twojej okolicy;

  - Anonimowo, bezpiecznie, bez zobowiązań;

  - Dyskretne wyszukiwanie partnerów, namiętne spotkania;

  - Ścisła ochrona profilu, manualna weryfikacja zdjęć.

  Ciesz się wspólnymi chwilami. Poznaj singli w Twojej okolicy i baw się dobrze na swojej randce! Znajdź w C-Date idealnego partnera na swoje spotkanie bez zobowiązań. Zbliż się i zobacz dokąd Cię poniesie.

  C-Date: wszystko jest możliwe, i to w pełnej dyskrecji

  Zalety C-Date:

  - 5-gwiazdkowy serwis. Wybierz dobrą jakość: C-Date to niezawodny wybór w zakresie randek bez zobowiązań. Wiarygodna obsługa klienta oraz duża satysfakcja użytkowników: C-Date utrzymuje wysoki poziom randek bez zobowiązań od 2008 roku.

  - 100% bezpieczeństwa. Anonimowy flirt. Pseudonimy; bezpieczna wymiana zdjęć. Dyskretnie i niezawodnie – ochrona danych zaimplementowana w Niemczech (128-bitowe szyfrowanie SSL).

  - Niezawodnie. Ponad 36 milionów użytkowników z całego świata w serwisie C-Date. Maksymalna ochrona przed oszustami i nieuczciwymi praktykami. Sprawdzone; rzetelne kontrole.

  Oferta C-Date

  C-Date to wiodący serwis randek bez zobowiązań. Odkryj swoje pragnienia z odpowiednimi partnerami. Ponad 25,000 osób C-Date przyłącza się każdego dnia. Każdy dzień to nowa szansa na poznanie kogoś z Twojej okolicy w C-Date. Liczba dziennych rejestracji na platformie C-Date 48% / 52% mężczyźni / kobiety. Doskonale zrównoważony stosunek płci. C-Date oferuje nowy typ spotkań. Zestawienie aktywności użytkowników na C-Date.pl - ponad 10,000 flirtów dziennie to liczba dziennych, pierwszych kontaktów między dwiema osobami na C-Date.

  Płatności i reklamacje

  Skargi przeciwko wysokości odpisanych z konta lub wykazanych na rachunku kosztów należy kierować na piśmie wraz z uzasadnieniem do C-Date najpóźniej w ciągu sześciu tygodni po obciążeniu konta zakwestionowanymi kosztami lub po otrzymaniu kwestionowanego rachunku. Jeżeli klient nie wniesie w terminie sześciu tygodni uzasadnionej skargi, koszty odpisane z konta lub wykazane na rachunku uważa się za zaakceptowane. Nieistotne utrudnienia w działaniu serwisu nie uprawniają do wnoszenia reklamacji. Nieistotne utrudnienie w przypadku płatnej usługi ma miejsce wtedy, jeżeli okres, w którym klient nie może korzystać z tej płatnej usługi, nie przekracza dwóch następujących po sobie dni. Ponadto warunkiem złożenia uzasadnionej reklamacji jest to, że C-Date ponosi odpowiedzialność za niedostępność serwisu. W przypadku uzasadnionych skarg obowiązuje co następuje: płatny okres dostępu, który klient wykupił, zostanie przedłużony o okres, dla którego klient złożył uzasadnioną skargę u C-Date. Ponadto klient ma prawo wyznaczyć C-Date dodatkowy termin wynoszący pięć dni roboczych na prawidłowe wypełnienie zobowiązań oraz ma prawo zażądać zapisu na dobro rachunku zgodnie z pkt. 6 (5). Jeżeli po upływie wyznaczonego dodatkowego terminu przyczyna reklamacji nie zostanie usunięta, klient ma prawo wypowiedzieć umowę. C-Date zastrzega sobie prawo - w przypadku niedokonania płatności przez klienta lub zwłoki w płatności - do wynajęcia firmy windykacyjnej w celu ściągnięcia niezapłaconych kosztów od klienta. Ponadto C-Date zastrzega sobie prawo do pobrania odsetek za zwłokę, których wysokość określają odpowiednie przepisy ustawowe. C-Date zastrzega sobie prawo do ściągnięcia od klienta - w ramach prawnych możliwości - kosztów powstałych wskutek nieuprawnionego anulowania płatności kartą kredytową lub nieuprawnionego sprzeciwu wobec polecenia zapłaty.

  Co sądzisz o ofertach C-Date?

  Podziel się opinią! Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  C-Date
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o C-Date

  Twoja opinia