NiezależnaOpinia

  Opinie Buziak.pl

  O portalu Buziak.pl

  buziak.pl - internetowy portale randkowy. Innowacyjny system dopasowań pozwala na sprawne znalezienie partnera spełniających Państwa kryteria. Twoje bezpłatne portale randkowe oraz najlepsze randki online. buziak.pl to Twój sprawdzony portal randkowy. Mają ponad 450.000 użytkowników. Polecają darmowe randki internetowe, porady i ogłoszenia towarzyskie. Randki Londyn - UK, Portale randkowe Kraków, Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Lódź, Lublin, Gdańsk, Gdynia a także Sopot, Katowice oraz inne miasta. Randka w ciemno. Randki 24 / 7. Poznajmy się randki w internecie.

  Nie wiążą klienta żadną umową jak wiele innych serwisów. Sami decydujecie czy chcecie korzystać z darmowego konta czy też postanowicie kupić konto Premium, które oferuje dodatkowe możliwości. Nie kupujecie kota w worku - mężczyźni dostają bez umów i całkowicie za darmo konto Premium na kilka dni aby sprawdzić jego możliwości a potem mogą wybrać pakiet, który im odpowiada lub pozostać przy darmowym koncie standard. Dla kobiet wprowadzili całkowicie darmowe konto Premium na czas nieokreślony. Natomiast dla mężczyzn cena konta Premium to ok. 6 zł miesięcznie przy opcji półrocznej lub na 1 miesiąc tylko 15 zł. Opłaty są jednorazowe (nie cykliczne). Nie wiążż Cię żadnymi umowami i obowiązkowymi opłatami. Wykupienie konta jest całkowicie dobrowolne.

  Logowanie na Buziak

  By zacząć korzystać z portalu randkowego Buziak.pl, należy się zarejestrować. Mogą to zrobić osoby, które ukończyły 18 lat. Rejestracja jest bardzo prosta i intuicyjna. Musisz podać swoją płeć, login, hasło, e-mail, kraj, region oraz miasto zamieszkania i datę urodzenia. Po zaakceptowaniu regulaminu, otrzymasz na skrzynkę link z kodem potwierdzającym rejestrację. Założenie konta trwa zaledwie kilka minut.

  Prosta obsługa portalu

  Gdy już podasz niezbędne informacje i dodasz swoje zdjęcia, warto przyjrzeć się bliżej pozostałym opcjom. W panelu “Moje konto” po lewej stronie masz dostęp do mnóstwa rozmaitych funkcji:

  moja poczta - to miejsce, w którym odpowiadasz na wiadomości, rozmawiasz poprzez czat, wymieniasz uśmiechy lub buziaki.

  moje zdjęcia - w tym miejscu dodajesz swoje zdjęcia. Możesz także ustawić preferencje dotyczące tego, czy chcesz, by były one oceniane i komentowane przez innych użytkowników.

  moje prywatne zdjęcia - prywatna galeria pozwala na wgranie zdjęć i udostępnianie ich jedynie wybranym użytkownikom.

  moje filmy - w tej zakładce masz możliwość dodania linków do swoich filmów zamieszczonych w serwisie YouTube.

  moje kontakty - jeśli wejdziesz z użytkownikiem w interakcje, pojawi się on w Twoich kontaktach.

  Przydatną opcją jest również możliwość zobaczenia, kto Cię dodał oraz kto wyświetlił Twój profil. Statystyki zawierające te informacje znajdziesz także w panelu po lewej stronie.

  Na stronie internetowej portalu znajduje się także mnóstwo porad dotyczących podrywu online i na żywo, poradniki uwodzenia oraz słownik randkowicza. Otrzymujesz na starcie kompleksową wiedzę, którą możesz wykorzystać w kontakcie z drugą osobą. Więciej informacji tutaj.

  Opinie klientów

  Podziel się z innymi swoim doświadczeniem. Opisz wrażenia z korzystania z buziak.pl. Każda informacja jest cenna.

  Buziak.pl
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (1)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Buziak

  Polecam ten portal

  Przez: Magdalena 07-05-2019
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  TAK
  10
  rating

  Napisz wlasną opinię o Buziak.pl

  Twoja opinia