NiezależnaOpinia

  Opinie Ashley Madison

  O firmie Ashley Madison

  Internetowy serwis randkowy Ashley Madison rozpoczął działalność w 2001 roku. Ashley Madison koncentruje się na idei, że osoby dorosłe wyrażające zgodę powinny być w stanie robić, co chcą, prywatnie. Pierwotnie zaprojektowany specjalnie dla żonatych mężczyzn i kobiet pragnących mieć romans pozamałżeński w możliwie najbardziej dyskretny sposób, od tego czasu ewoluował, aby być serwisem randkowym dla każdego. Ashley Medison należy do Praecellens Limited, 9 znajdującej się na ulicy Karpenesiou Street, 2021 Nikozja, na Cyprze.

  Oferta w Ashley Madison

  Dla kobiet poszukujących mężczyzn Ashley Madison jest bezpłatna. Kobiety poszukujące kobiet i mężczyzn poszukujących kobiet lub mężczyzn mogą zapisać się na bezpłatne członkostwo dla gości, aby sprawdzić stronę mogą przeglądać profile, udostępniać zdjęcia i wysyłać mrugnięcia do wszystkich za darmo - a kiedy będą gotowe do rozpoczęcia komunikacji, w ofercie znajdą różne pakiety kredytowe i subskrypcyjne. Mężczyźni szukający kobiet, mężczyźni szukający mężczyzn i kobiety szukające kobiet muszą kupić pakiet kredytowy, aby uzyskać pełny status członkostwa w Ashley Madison. Bycie pełnoprawnym członkiem oznacza posiadanie dodatniej kwoty kredytów na koncie lub aktywnej subskrypcji. Za pomocą kredytów lub subskrypcji członek może komunikować się z innymi członkami witryny, wysyłając im spersonalizowane wiadomości, otwierając zbieranie wiadomości, inicjując czat, wysyłając prezenty i wysyłając wiadomości priorytetowe.
  Ashley Madison akceptuje płatności PayPal, przedpłaconą kartę Visa / Mastercard, kary kredytowe oraz inne dyskretne metody w zależności od regionu. Realizuje także karty podarunkowe największych sprzedawców detalicznych, co pozwala płacić bez podawania jakichkolwiek danych osobowych. Gdy płacisz kartą kredytową, szczegóły transakcji są szyfrowane, bezpiecznie przesyłane do procesorów płatniczych - a na Twoim koncie pojawi się dyskretna, nieokreślona opłata.
  W Ashley Madison możesz zostań Priority Man, a Twój profil pojawi się w wynikach wyszukiwania w Twojej okolicy, aby wyróżnić się na tle konkurencji. Możesz także skorzystać z poczty priorytetowej. Gdy wysyłasz komuś wiadomość, możesz wysłać ją jako „Priorytet”. Oznacza to, że będzie podświetlony na górze skrzynki pocztowej odbiorcy. Członkowie korzystający z systemu opartego na kredytach mogą wysłać wiadomość z priorytetem za dodatkowy koszt kredytu. Użytkownicy korzystający z subskrypcji mogą kupować wybrane pakiety subskrypcji zawierające priorytetowe wiadomości.
  Możesz także uruchomić opcję Podróżujący człowiek (Travelling Man). Podróżując do pracy lub na wakacje, Travelling Man pomaga ci łączyć się z kobietami z tej okolicy, które szukają dyskretnych związków.
  Jeżeli korzystasz z usługi na podstawie kredytów możesz używać funkcji kontakt inicjowany przez członka. Ta usługa subskrypcji jest najtańszym i najłatwiejszym sposobem na utrzymanie otwartej komunikacji bez konieczności zakupu dodatkowych pakietów kredytowych. Dzięki tej funkcji możesz bezpłatnie czytać i inicjować wiadomości inicjowane przez kobiety. Twoje kredyty zostaną wykorzystane tylko wtedy, gdy wykonasz pierwszy ruch i nawiązujesz kontakt. Ponadto, jeśli zabraknie Ci kredytów, będziesz mógł kontynuować korespondowanie z członkami, z którymi wcześniej się skontaktowałeś, bez dodatkowych kosztów. W momencie zakupu w Ashley Madison masz możliwość wypróbowania 30-dniowej bezpłatnej wersji próbnej kontaktu inicjowanego przez członka. Jeśli zdecydujesz się nie anulować subskrypcji przed końcem bezpłatnego okresu próbnego, będziesz naliczany co miesiąc za dalsze korzystanie z Kontaktu inicjowanego przez członka.
  W Ashley Medison jest dostępna funkcja Message Plus. Przy zakupie pakietu kredytowego otrzymasz 30 dni darmowej wiadomości Plus. Dzięki Message Plus możesz czytać wiadomości i odpowiadać na nie, aby zbierać otrzymywane wiadomości bez korzystania ze swoich kredytów. Ponadto, jeśli zabraknie Ci kredytów, będziesz mógł kontynuować korespondowanie z członkami, z którymi wcześniej się skontaktowałeś, bez dodatkowych kosztów. Jeśli zdecydujesz się nie anulować usługi Message Plus przed końcem bezpłatnego okresu próbnego, naliczane będą miesięczne opłaty za dalsze korzystanie z usługi Message Plus.

  Co sądzisz o ofercie Ashley Madison?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś z Ashley Madison Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy strona jest łatwa w obsłudze? Czy znalazłeś partnera/partnerkę, której/ą szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Czy miałeś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z Ashley Madison jest wygodne, bezpieczne? Co sądzisz o aplikacji mobilnej? Czy jest ładna i funkcjonalna? Jaki pakiet kredytów wybrałeś/aś? Przeczytaj opinie klientów na temat Ashley Madison i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Ashley Madison.

  John Oliver - Ashley Madison and Ottawa

  Ashley Madison
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Ashley Madison

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Ashley Madison jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Ashley Madison. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Ashley Madison?

  Ashley Madison działa głównie w kategorii Randki, a dokładniej w Portal randkowy, Niszowe Portale Randkowe, Married, Adultery & Erotic.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Ashley Madison . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.