NiezależnaOpinia

  Opinie Wonga

  Potrzebujesz pieniędzy, ale nie wiesz, jak je zdobyć? Wolisz spłacić zobowiązanie po kilku miesiącach, ale nie chcesz brać pożyczki w banku? Nie martw się! Wonga pomoże Ci spełnić twoje marzenia. Tu możesz wziąć pożyczkę ratalną na okres nawet 18 miesięcy. Pożyczki są zazwyczaj kojarzone z zobowiązaniami krótkoterminowymi, ale Wonga oferuje możliwość wzięcia pożyczki ratalnej na okres dłuższy niż kilka miesięcy. W tym wypadku maksymalny okres spłaty wynosi 18 miesięcy. Pożyczkę ratalną może wziąć każdy, kto przejdzie proces weryfikacyjny. Zazwyczaj nie trzeba udowadniać wysokości swoich zarobków i wystarczy być pełnoletnim. Oferta jest kierowana głównie do osób, które nie chcą zaciągać krótkoterminowych zobowiązań i potrzebują komfortu w sferze finansowej. Pożyczka na rok to świetne rozwiązanie dla takich klientów. Spłata rozłożona na raty jest korzystniejsza dla budżetu domowego.

  Wonga.pl – to portal stworzony dla Ciebie

  Wonga jest wielokrotnie nagradzaną firmą z branży usług finansowych. Specjalizacja Wonga to krótkoterminowe i ratalne pożyczki online. Na rynku polskim Wonga udziela pożyczek krótkoterminowych od 50 do 1500 zł, a ratalnych do 20000 zł. Okres spłaty wynosi od 1 do 60 dni dla pożyczek krótkoterminowych i do nawet 60 miesięcy dla pożyczek ratalnych. Pożyczkę w Wonga można uzyskać online oraz podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem. Wonga ma innowacyjne podejście do rozpatrywania wniosków. Proces udzielania pierwszej pożyczki na konto jest w pełni zautomatyzowany i odbywa się w 100% online. Wonga nie lubi biurokracji: w większości przypadków nie musisz kontaktować się z konsultantem ani wysyłać dokumentów. Jeżeli składasz wniosek w dniach świąt państwowych, decyzję poznasz w następnym dniu roboczym do godziny 9:00.

  Jak skorzystać z usług Wonga?

  Jeśli interesuje Cię szybka pożyczka przez Internet, to złożenie wniosku w Wonga zajmie tylko kilka minut. W tej chwili trzeba mieć pod ręką:

  - numer konta bankowego, na które ma być przelana pożyczka;

  - numer Twojego dowodu osobistego;

  - telefon komórkowy do weryfikacji.

  Wypełnij wniosek, wybierz kwotę, okres i podaj swoje dane do sprawdzenia, czy spłata pożyczki nie będzie dla Ciebie zbyt dużym obciążeniem. Zaloguj się na swój rachunek bankowy, aby platforma internetowa mogła potwierdzić Twoją tożsamość. Dzięki temu Wonga będzie w stanie ocenić Twój wniosek i podjąć decyzję, czy pożyczka od zaraz może zostać przyznana. Kiedy zapoznasz się z treścią umowy i ją podpiszesz szybko drogą elektroniczną lub na papierze, gotówka online zostanie przelana na Twoje konto. Aby dowiedzieć się, kiedy pożyczka wpłynie na Twój rachunek bankowy, sprawdź godziny pracy banków i zasady szybkiej wypłaty. Pożyczek krótkoterminowych Wonga udziela na 60 dni, a pożyczek ratalnych do 60 miesięcy. Wonga radzi zastanowić się dobrze, zanim weźmiesz pożyczkę, bo szybka pożyczka nie jest dobrym rozwiązaniem, aby wyjść z trudnej sytuacji finansowej lub spłacić inne zobowiązania. Także pożyczki w Wonga nie służą do finansowania długoterminowego i nie muszą być najtańszą z możliwych opcji.

  Odpowiedzialny pożyczkodawca

  Wonga jest znana w wielu krajach na trzech kontynentach, o firmie piszą różne media. Wonga jako odpowiedzialny pożyczkodawca przestrzega Zasad Dobrych Praktyk Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych i dba o zachowanie najwyższych standardów etycznych. Jeśli masz problemy ze spłatą, do Twojej dyspozycji jest indywidualny kontakt z konsultantem. Jeśli jesteś niezadowolony z usług, możesz złożyć swoją skargę na stronie Wonga lub e-mailowo.

  Pozostaw swoją opinię o Wonga

  Czy masz wiedzę na temat Wonga? Twoja informacja może pomóc potencjalnym klientom w podjęciu decyzji czy skorzystać z usług Wonga. Każda opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług naszym klientom.

  Wonga
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Wonga

  Twoja opinia