Wealthon

Wszystkie opinie

Wealthon

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo AlfaKredyt
AlfaKredyt
1 opinie

Znowu brakuje Ci kasy? Pieniądze palą Ci się w rękach? Nie możesz się powstrzy...

Logo Miloan
Miloan
1 opinie

Miloan - serwis internetowego kredytu online Pożyczka online – najlepsza alternatywa w trudnej sytuacji finansowej. Szybko&Arin...

Logo Bancovo
Bancovo
1 opinie

Opinie o BancovoBANCOVO to pierwsza i jedyna w Polsce platforma, na której porównasz rzeczywiste oferty kredytów bankowych i p...

Logo Credit.pl
Credit.pl
1 opinie

Opinie o Credi.pl Co trzeba wiedzieć o szybkiej pożyczce?Szybka pożyczka jest jednym z najprostszych rozwi&A...

Wealthon

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej jest pracą na dwa etaty plus kilka dodatkowych godzin. Mimo gorących starań czasem zdarzy się, że sytuacja finansowa jednoosobowej działalności gospodarczej stanie się na tyle zła, że trzeba ratować się wsparciem finansowym pochodzącym z zewnętrznych źródeł. Dzieje się tak często w różnych, czasem niezależnych od nas przyczyn, czy z wyniku choroby, która czasowo uniemożliwiła dalsze prowadzenie działalności. Niezależnie od powodu, z jakiego wpadliśmy w zadłużenie czy stanęliśmy na krawędzi opłacalności, wsparcia finansowego możemy poszukiwać w bankach, biorąc niezwykle nieopłacalne chwilówki, a także korzystając z innowacyjnych rozwiązań finansowych, takich jak choćby kredyt w Wealthonie. Tam znajdziemy przecież jedną z niezwykle konkurencyjnych propozycji wsparcia jednoosobowych firm.

O Wealthon
Ten kredytodawca z rodowodem w Polsce kieruje swoją ofertę do jednoosobowych działalności gospodarczych, ale i do większych firm, które z różnych przyczyn utraciły płynność finansową, lub potrzebują gotówki z przeznaczeniem na różne cele. Siedziba tej firmy znajduje się w Warszawie, skąd podejmowane są najważniejsze decyzje. Tam pracuje zarząd tej spółki i stamtąd firma jest prowadzona. Mimo to żaden z klientów i chętnych kredytobiorców nie jest zmuszany do odbycia podróży do stolicy polski, by podpisać umowy, dzięki którym wypłacone będą dla niego środki pieniężne.

Firma Wealthon ma ambicje, by dostarczać przedsiębiorcom produkt finansowy, dzięki któremu ich firmy znów staną na nogi, uchronią się przed upadkiem lub sfinansują planowany rozwój własnej działalności gospodarczej oraz podnoszenie umiejętności własnych pracowników.

Produkty finansowe, obsługa klienta i wsparcie finansowe w firmie Wealthon
Wealthon jest wyjątkowo zaangażowaną spółką, której głównym zadaniem jest prowadzenie wsparcia pieniężnego dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw gospodarczych. Jej głównym działaniem jest udzielanie kredytów z konkurencyjnym oprocentowaniem. Podjęcie decyzji o jego udzieleniu średnio trwa do 30 minut od przedstawienia im dokumentacji zawierających pełną listę transakcji firmy. Wszystkie niezbędne do wykazania dokumenty przedstawiane są im w formie elektronicznej, a zbudowane dla Wealthona algorytmy pomagają tej firmie w podjęciu błyskawicznej decyzji o możliwości lub niemożności udzielenia kredytu.

Poprzez błyskawiczne rozstrzyganie możliwości kredytowych zainteresowanego usługą finansową przedsiębiorcy oraz zminimalizowanie wymaganych formalności Wealthon pozwala swoim klientom błyskawicznie podjąć środki finansowe bez konieczności przechodzenia przez długie bankowe procedury wymagane przy próbie podjęcia kredytu z takowych instytucji.

Whealton jako członek Grupy Wealthon poprzez współpracę z Simple i Simple Finance pomaga w ustabilizowaniu sytuacji finansowych nie tylko jednoosobowych działalności gospodarczych, lecz również innych, większych podmiotów gospodarczych zainteresowanych podjęciem szybkiego kredytu.

Podjęte u nich pożyczki można przeznaczyć na dowolny cel pod jednym warunkiem. Jest nim finansowanie projektów związanych z rozwojem firmy. Takich jak choćby zatrudnienie większej ilości rąk do pracy czy zakup bardziej nowoczesnych maszyn, urządzeń, modernizacja parku maszynowego wprowadzanie na rynek nowych produktów i wszystko, co ma szansę poprawić sytuację finansową firmy, przynieść większe dochody w krótkim czy dłuższym czasie.

Ponadto można liczyć także na wsparcie pomostowe, w przypadku wynikłych zadłużeń finansowych firmy w ZUS czy Urzędzie Skarbowym. Takie wsparcie może wynieść aż do 750 tys. złotych.

W razie chęci dopytania o szczegóły oferty finansowej tej spółki można kontaktować się z ich obsługą klienta za pomocą zamieszczonego na ich stronie głównej czatu.

Opinie o Wealthon
Czy korzystałeś już ze wsparcia tego przedsiębiorcy? Czy pomógł Ci spłacić zadłużenie w ZUS-ie lub Urzędzie Skarbowym? A może miałeś świetne doświadczenie we współpracy z tym kredytodawcą? Spłaciłeś kredyt ratalny o konkurencyjnym oprocentowaniu? Pomóż innym w podjęciu decyzji o współpracy z Wealthon. Pozostaw tu wartościowy feedback. Opisz pokrótce sytuację, z jakiej się wykaraskałeś, dzięki ich pomocy.