Szybka Moneta

Wszystkie opinie

Szybka Moneta

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

B
Bogdan
Interesująca usługa, pozwala zaoszczędzić całą masę czasu. Nie musiałem jeździć wte i wewte po wszystkich możliwych bankach, nie mówiąc już o czasie straconym na czekaniu w banku na swoją kolei na ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  pożyczka

  Interesująca usługa, pozwala zaoszczędzić całą masę czasu. Nie musiałem jeździć wte i wewte po wszystkich możliwych bankach, nie mówiąc już o czasie straconym na czekaniu w banku na swoją kolei na przejazdy po mieście. Bardzo dobry pomysł. Szczególnie jeżeli Twoja historia kredytowa nie jest nieskazitelna, to wcale nie wyklucza z możliwości skorzystania z szybkiej pożyczki, tylko w tradycyjny sposób zajęłoby to dużo więcej czasu. Aby ubiegać się o pożyczkę należy założyć konto na stronie, które jest płatne. Suwakiem określa się kwotę pożyczki i okres spłaty jaki byśmy chcieli, po czym dostajemy ofertę pożyczki i jej warunki spłaty. Generalnie jestem zadowolony, bo znalazłem pożyczkę nie wychodząc nawet z domu.


Inni również oglądali

Logo AlfaKredyt

AlfaKredyt

1 opinie

Znowu brakuje Ci kasy? Pieniądze palą Ci się w rękach? Nie możesz się powstrzy...

Logo Bancovo

Bancovo

1 opinie

Opinie o BancovoBANCOVO to pierwsza i jedyna w Polsce platforma, na której porównasz rzeczywiste oferty kredytów bankowych i p...

Logo Credit.pl

Credit.pl

1 opinie

Opinie o Credi.pl Co trzeba wiedzieć o szybkiej pożyczce?Szybka pożyczka jest jednym z najprostszych rozwi&A...

Logo TAKTO Finanse

TAKTO Finanse

1 opinie

 Opinie o TAKTOJak wyglÄ…da ożyczka na raty w TAKTO TAKTO finanse - nie jest bankiem. Prowadzi dziaÅ‚alno&A...

Szybka Moneta

Czy skorzystałeś z usług platformy internetowej Szybka Moneta? Zapożyczyłeś się? Potrzebujesz gotówki na już? Platforma internetowa ​​Szybka Moneta może być rozwiązaniem dla Ciebie. Zobacz co mają w ofercie. Szybka Moneta nie jest natomiast jedynym takim miejscem na sieci, więc z pewnością warto przeglądnąć opinie innych klientów na temat ich doświadczenia? Sprawdź czy to właśnie ta idealna aplikacja dla Ciebie czytając recenzje innych kupujących, którzy dobrze wiedzą o czym mówią. Naprawdę warto. 

 

O Szybka Moneta
Firma zarejestrowana jest jako pożyczkodawca w Rejestrze Instytucji Pożyczkowych prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego. Siedziba firmy mieści się w Krakowie. Szybka Moneta oferuje pożyczki konsumenckie i dla firm.

 

Produkty i usługi oferowane przez Szybka Moneta
Na stronie głównej widnieje suwak służący do oszacowania pożyczki. Tu wystarczy przesunąć suwak by wybrać kwotę, którą klient chce pożyczyć oraz czas, który klient ma by spłacić pożyczkę. Po więcej informacji wystarczy kliknąć w link Formularz Informacyjny. Po wybraniu kwoty i czasu spłaty, kliknij “Złóż wniosek” i wypełnij wszystkie pola. Tu należy podać dane osobowe, adres, wykształcenie oraz hasło. Następnie należy zweryfikować dane i przelać 1 grosz na konto firmy. To ma na celu potwierdzenie wniosku oraz numeru rachunku do wypłaty. Aby zalogować się na konto, kieruj się do zakładki Panel Klienta, aby wpisać swój adres mailowy i hasło. Chwilówki są operowane ze środków własnych firmy. Warto pamiętać, że pożyczka zaciągnięta przez Internet może obniżać zdolność kredytową klienta. Na samym dole strony podany jest przykład dla standardowej pożyczki z uwzględnieniem RRSO. Godziny wypłacania są podane na stronie głównej, a składanie wniosków jest dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Aby skontaktować się z przedstawicielami firmy, wystarczy zadzwonić na podany numer od poniedziałku do piątku w godzinach pracy, wysłać maila, list drogą pocztową lub poprzez formularz kontaktowy. W zakładce “Dokumenty” znajdują się między innymi, regulamin, tabela opłat i prowizji, pełnomocnictwo i umowa firmy. W zakładce “Udzielenie pożyczki?” są zamieszczone informacje na temat procesu starania się o pożyczkę i informacja o tym jak zostanie skomunikowana decyzja o udzieleniu lub odtrąceniu wniosku. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, kieruj się do zakładki “Pytania i odpowiedzi”. Tu dowiesz się kto może wnioskować o pożyczkę, jaką kwotę i na jaki okres można się zapożyczyć, jakie potrzebne są dokumenty i formalności i jak spłacić pożyczkę oraz o wiele więcej dodatkowych informacji potrzebnych do podjęcia decyzji finansowych. 

 

Komplementy, Skargi i porady dotyczące Szybka Moneta
Czy skorzystałeś z usług Szybka Moneta? Przekonałeś się czy to coś dla Ciebie? Zakupiłeś wymarzona rzecz używając zapożyczonych pieniędzy? Podziel się z nami swoją opinią na temat tego doświadczenia. Czy było warto się skusić? W swojej recenzji uwzględnij wiarygodność firmy i informacje na temat łatwości użycia strony i co ważne, czy dotrzymywane są wszystkie obietnice? Jak oceniasz proces założenia konta? Miałeś okazję skorzystać z obsługi klienta? Czy byli pomocni? Czy towar jest dobrej jakości? Wszystkie opinie klientów są na wagę złota. Recenzje są niezwykle ważne ponieważ pomagają innym klientom w podjęciu decyzji o tym czy to właśnie ten sklep jest odpowiedni dla nich czy też nie. Na co czekasz. W trosce o innych, zostaw recenzję.