NiezależnaOpinia

  Opinie Ratka

  Znowu nieoczekiwane wydatki?

  Istnieje dużo sytuacji życiowych, gdy pilnie potrzebne są pieniądze: duży zakup, urlop, długo oczekiwane wakacje lub po prostu brak finansów przed wynagrodzeniem. Ale nie wszyscy mają niezbędną sumę pieniędzy lub ludzi,w których można ją pożyczyć, a przetwarzanie danych osobowych do udzielenia kredytu wymaga dużo czasu i wysiłku.Pożyczki gotówkowe są mocno wykorzystywane przez tysiące zwykłych konsumentów. Ta rubryka poświęcona pożyczce Ratka, Ratka – tania pożyczka online.

  O firmie

  Ratka.pl to nowy gracz na rynku pożyczek pozabankowych udzielanych w systemie ratalnym. Firma jest pośrednikiem Aasa Polska, spółki należącej do skandynawskiej grupy finansowej Aasa Global, która z powodzeniem działa na międzynarodowych rynkach pożyczkowych od 2010 roku.

  Uzyskanie odpowiedniej kwoty dzisiaj, bez potwierdzenia twoich oficjalnych zarobków, jest łatwe. Firma Ratka oferuje pożyczkę w bardzo przejrzystych warunkach i w krótkim czasie o tyle to możliwe!

  W swojej działalności Ratka.pl kieruje się zasadami odpowiedzialnego pożyczania, co potwierdza posiadanie certyfikatu Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan Magazine. Dzięki połączeniu rzetelnych usług finansowych z produktami szytymi na miarę indywidualnych potrzeb i możliwości klienta, marka zyskała zaufanie tysięcy polaków.

  Warunki pożyczki

  Proces ubiegania się o pożyczkę w Ratka.pl jest szybki i prosty, wszystkie odpowiedzi na pytania można znaleść na stronie internetowej. Nie wymaga dużo dokumentacji, żadnych poręczeń ani zabezpieczeń, najważniejsze mieć przy sobie dowód osobisty i telefon komórkowy. Oferują najłatwiejszą opcję z natychmiastowym rezultatem. A wszystko po to, by całkowicie zadowolić potrzeby swoich Klientów. Możesz pożyczyć od 2000 zł do 10 000 zł na okres od 12 do 24 miesięcy, a pieniądze otrzymasz w ciągu jednego dnia po uzyskaniu pozytywnej oceny zdolności kredytowej.

  Aby otrzymać pożyczkę, Klient powinien spełniać poniższe warunki.

  Warunki udzielania pożyczki

  • być pełnoletnim, mieć co najmniej 20 lat, granica dopuszczalna do 80 lat;

  • jeśli Klient nie ma zaległości w spłacaniu rat i odsetek oraz nie figuruje w rejestrach dłużników BiG (InfoMonitor, ERIF lub KRD)

  • posiadać stały adres zamieszkania w Polsce;

  • mieć udokumentowany stały dochód w Polsce (z tytułu umowy o pracę, renty, emerytury).

  Jak wygląda procedura ubiegania się o pożyczkę?

  Wybierz kwotę i okres pożyczki, gdzie należy przesunąć suwak, aby zmniejszyć lub zwiększyć sumę a także, termin pożyczki.Następnie kliknij przycisk "Złóż wniosek". Wypełnij formularz i zaakceptuj warunki pożyczki.

  Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz telefonicznie lub mailowo jeszcze tego samego dnia. Szczegółowe informacje można znaleść w formularzu oraz wzorze umowy.

  Dla czego Ratka.pl?

  Zalety kredytów online od ratka.pl

  1. Pożycza pieniądze tak szybko, jak to możliwe.

  2. Nie wymaga żadnych świadczeń ani poręczycieli.

  3. Proste i przejrzyste warunki współpracy.

  4. Prosty harmonogram płatności.

  5. Podejmuje decyzję na podstawie informacji podanych w kwestionariuszu.

  6. Czas na wykorzystanie pożyczki można zwiększyć.

  Zmiany regulaminu,czyli wypowiedzenie umowy

  W ciągu 14 dni od zawarcia umowy możesz od niej odstąpić bez podania przyczyny. Wystarczy, że złożysz odpowiednie oświadczenie (pocztą tradycyjną lub elektroniczną).

  Kontakt

  Jeśli masz pytania lub uwagi, skontaktuj się ratka.pl za pomocą formularza kontaktowego, drogą mailową: info@ratka.pl lub pod numerem infolinii +48 611 100 420.

  Opinie klientów

  Byłeś/-aś klientem ratka.pl? Jak wyglądało udzielenie Ci pożyczki? Jesteś zadowolony/-a z usług? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

  Twoja opinia naprawdę ma znacznie!

  Ratka
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Ratka

  Twoja opinia