Onlinegotowka

Wszystkie opinie

Onlinegotowka

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo AlfaKredyt

AlfaKredyt

1 opinie

Znowu brakuje Ci kasy? Pieniądze palą Ci się w rękach? Nie możesz się powstrzy...

Logo Bancovo

Bancovo

1 opinie

Opinie o BancovoBANCOVO to pierwsza i jedyna w Polsce platforma, na której porównasz rzeczywiste oferty kredytów bankowych i p...

Logo Credit.pl

Credit.pl

1 opinie

Opinie o Credi.pl Co trzeba wiedzieć o szybkiej pożyczce?Szybka pożyczka jest jednym z najprostszych rozwi&A...

Logo TAKTO Finanse

TAKTO Finanse

1 opinie

 Opinie o TAKTOJak wyglÄ…da ożyczka na raty w TAKTO TAKTO finanse - nie jest bankiem. Prowadzi dziaÅ‚alno&A...

Onlinegotowka

Pożyczka to potocznie jest operacja polegająca na udzieleniu przez osobę fizyczną lub instytucję określonej kwoty środków pieniężnych lub określonych przedmiotów do dyspozycji pożyczkobiorcy, na czas określony lub nieokreślony. Czasme nawet osobom, które świetnie operują swoim budżetem domowym takowa jest potrzebna w razie nagłego wydatku np. na sprzęt RTV lub AGD, na większy prezent, czy z powodu wypadku czy choroby. Jeżeli właśnie potrzebujesz zastrzyku finansowego, to być może pomocny okaże się serwis internetowy Onlinegotówka. A może już korzystałeś z tego serwisu? Czy produkty są warte ceny? Przeczytaj też recenzje klientów, którzy skorzystali z serewisu Onlinegotówka. Pomoże Ci to zadecydować, czy produkty tej firmy warte, by tam zajrzeć.

O serwisie Onlinegotowka
Właścicielem serwisu jest TAMGACOM LLC, z siedzibą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W ich ofercie znaleźć można szybkoterminowe pożyczki w wysokości od 400 do 15 000 zł. Serwis Onlinegotowka oferuje szybką gotówkę w zaledwie kilka kliknięć. Jeżeli ktoś potrzebuje dodatkowych pieniędzy “na już”, to może skorzystać z ich usług - pieniądze przesyłane są na konto nawet w kilkadziesiąt minut. Reprezentatywny przykład pożyczki: W przypadku pożyczki w wysokości 10 000 zł na okres 65 dni RRSO wynosi 350%, stopa oprocentowania 9,5% rocznie, a prowizja 2 900 zł. Całkowita kwota do zapłaty to 13 069,30 zł. W trakcie obowiązywania akcji promocyjnych organizowanych przez platformę gotowkaszybka.pl warunki ogólne oraz koszty udzielania pożyczek mogą ulec zmianie.

Oferta serwisu Onlinegotówka
OnlineGotowka to platforma internetowa, która udziela krótkoterminowych pożyczek online, w szybki i kompleksowy sposób pomoże klientom uzyskać pieniądze w nagłej sytuacji. Wieloletnie doświadczenie w branży szybkich pożyczek pozwoliło im pomóc setkom klientów na polskim rynku.Otrzymanie pożyczki przez internet wymaga dokonania rejestracji oraz wniesienia Opłaty Rejestracyjnej w kwocie 0,10 zł, która jest jednocześnie elementem weryfikacji klienta. W przypadku nieterminowej spłaty pożyczki lub jej części Pożyczkobiorca zobowiązany jest do zapłaty oprócz zaległej kwoty pożyczki także odsetek za opóźnienie. Okres opóźnienia liczony jest od wyznaczonej w Umowie daty spłaty pożyczki do dnia zaksięgowania wpłaty dokonanej przez Pożyczkobiorcę na koncie bankowym Pożyczkodawcy. Odsetki za opóźnienie naliczane są według wysokości odsetek maksymalnych określonych w art. 481 § 2 Kodeksu Cywilnego, wynoszących dwukrotność odsetek ustawowych za opóźnienie. Odsetki ustawowe są sumą stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych.

Pochwały, Skargi i Wskazówki dotyczące serwisu Onlinegotówka
Czy masz doświadczenie ze serwisem Onlinegotówka? Jeżeli tak, to będziemy wdzięczni za podzielenie się spostrzeżeniami na ten temat. Na stronie NiezależnaOpinia możesz wyrazić zarówno swoje zadowolenie jak i brak satysfakcji z usługi. Bylibyśmy wdzięczni za podzielenie się recenzją na temat serwisu Onlinegotówka. Każdy (nawet najkrótszy) komentarz pozwoli innym ocenić czy jest to oferta godna zainteresowania. Czy oferta zgadzała się z opisem? Czy były jakieś problemy w czasie transakcji lub po dokonaniu płatności? Czy uważasz, że korzystanie z usług serwisu Onlinegotówka jest łatwe i bezpieczne? Czy jakość jest adekwatna do ceny? Czy strona internetowa firmy zachęca do skorzystania z jej usług? Czy musiałeś złożyć reklamację? Jeśli korzystałeś z pomocy obsługi klienta, opisz nam swoje wrażenia. Daj nam znać pisząc komentarz. Przeczytaj też, co inni mieli do powiedzenia na temat serwisu internetowego Onlinegotówka. Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji.