Modnapozyczka

Wszystkie opinie

Modnapozyczka

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo AlfaKredyt

AlfaKredyt

1 opinie

Znowu brakuje Ci kasy? Pieniądze palą Ci się w rękach? Nie możesz się powstrzy...

Logo Bancovo

Bancovo

1 opinie

Opinie o BancovoBANCOVO to pierwsza i jedyna w Polsce platforma, na której porównasz rzeczywiste oferty kredytów bankowych i p...

Logo Credit.pl

Credit.pl

1 opinie

Opinie o Credi.pl Co trzeba wiedzieć o szybkiej pożyczce?Szybka pożyczka jest jednym z najprostszych rozwi&A...

Logo TAKTO Finanse

TAKTO Finanse

1 opinie

 Opinie o TAKTOJak wyglÄ…da ożyczka na raty w TAKTO TAKTO finanse - nie jest bankiem. Prowadzi dziaÅ‚alno&A...

Modnapozyczka

Potrzebujesz szybko pieniędzy? Nadarzyła się ciekawa okazja i nie chcesz jej przegapić? Właśnie w tym celu powstała Modna Pożyczka. Bez zbędnych formalności, składając wniosek online, możesz wnioskować o dodatkową gotówkę. Jakie warunki pożyczki oferuje pożyczkodawca? O jaką kwotę możesz wnioskować? Jakie warunki musisz spełniać, by otrzymać pieniądze? Jak spłacić wziętą pożyczkę i czy można dokonać wcześniejszej spłaty? To jedne z ważniejszych pytań, na które z pewnością chciałbyś poznać odpowiedzi. Na naszej stronie przeczytasz opinie klientów o pożyczce wziętej z Modnej Pożyczki. Jeśli zastanawiasz się nad pożyczką z tej instytucji, zachęcamy do lektury pozostawionych tu recenzji.

O Modna Pożyczka
Modna Pożyczka to instytucja pozabankowa, która udziela pożyczek, a jej właścicielem jest Loando Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Oferta jest skierowana do wszystkich, jednak firma powstając, miała na uwadze klientów, którzy potrzebują dodatkowej gotówki natychmiast, ponieważ nadarzyła się okazja, a co za tym idzie nagły wydatek.

Pożyczka w Modnapozyczka
Jeżeli pierwszy raz ubiegamy się o pożyczkę, to kwota pożyczki wynosi od 150 do 800 zł. Natomiast jeżeli to nasza kolejna pożyczka to można wnioskować nawet do 4000 zł. Ta wyższa suma dostępna jest już tego samego dnia, w którym zaksięgowano spłacone zobowiązanie. Długość spłaty to 15, 30 i 45 dni. Korzystają z suwaków, można wyliczyć orientacyjną wysokość raty.

Jak wziąć pożyczkę w Modnapozyczka
Aby móc otrzymać pożyczkę trzeba mieć minimum 19 lat, ale nie więcej niż 73 lat Oferta jest dostępna tylko dla obywateli Polski, którzy mieszkają na jej terenie. Nie można być także wpisanym do rejestrów dłużników KRD oraz ERIF, a wszystkie posiadane zobowiązania w innych instytucjach pożyczkowych muszą być uregulowane. Wypłacane środki przelewane są na rachunek bankowy, dlatego dobrze jest posiadać konto w banku oraz numer telefonu komórkowego.

Pierwszym krokiem ubiegania się o gotówkę jest złożenie wniosku i podanie wszystkich niezbędnych danych. Konieczna jest także, weryfikacja danych, aby sprawdzić, czy podane informacje są prawdziwe, w tym celu wykonywany jest przelew weryfikujący w wysokości 1 grosza, z należącego do Ciebie rachunku bankowego. Po złożeniu w portalu wniosku Modna Pożyczka bada naszą zdolność kredytową. Jeśli wynik będzie pozytywny, to pożyczkę otrzymamy na konto. Ważne jest, że można posiadać tylko jedną Modną Pożyczkę. O kolejną można wnioskować dopiero po całkowitej spłacie bieżącego zobowiązania. Jeżeli pożyczka jest spłacana terminowo, to otrzymujemy stałe koszty spłaty pożyczki. Zgodnie z postanowieniami umowy pożyczka powinna zostać spłacona terminowo, czasem zdarzają się jednak przypadki, że nie jesteśmy w stanie spłacić wziętej pożyczki, dlatego instytucja oferuje możliwość prolongaty terminu spłaty. Gdy zobowiązanie nie jest spłacane na czas, to trzeba się liczyć z tym, że Modna Pożyczka może naliczyć koszty związane z postępowaniem windykacyjnym.

Komentarze i opinie klientów o Modna Pożyczka
Korzystałeś z oferty pożyczkowej ze strony Modna Pożyczka? Spłaciłeś już swoje zobowiązanie i możesz podzielić się z nami opinią na temat pożyczkodawcy? Jeśli tak to dobrze się składa. Powiedz nam, co sądzisz o wziętej pożyczce. Czy oferta była atrakcyjna? Czy łatwo jest złożyć wniosek o pożyczkę? Ile czekałeś za przelew? Czy terminowo spłacałeś zobowiązanie? Twoje doświadczenie jest niezmiernie ważne, dlatego zostaw na naszej stronie swoją opinię. Czekamy na Twój feedback!