Kviku

Wszystkie opinie

Kviku

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo AlfaKredyt
AlfaKredyt
1 opinie

Znowu brakuje Ci kasy? Pieniądze palą Ci się w rękach? Nie możesz się powstrzy...

Logo Miloan
Miloan
1 opinie

Miloan - serwis internetowego kredytu online Pożyczka online – najlepsza alternatywa w trudnej sytuacji finansowej. Szybko&Arin...

Logo Bancovo
Bancovo
1 opinie

Opinie o BancovoBANCOVO to pierwsza i jedyna w Polsce platforma, na której porównasz rzeczywiste oferty kredytów bankowych i p...

Logo Credit.pl
Credit.pl
1 opinie

Opinie o Credi.pl Co trzeba wiedzieć o szybkiej pożyczce?Szybka pożyczka jest jednym z najprostszych rozwi&A...

Kviku

Wypadł Ci nagły wydatek i potrzebujesz pilnie gotówki? Zastanawiałeś się nad chwilówką, ale jednak planujesz pożyczyć pieniądze na dłuższy okres? Jedną z firm, która udziela takich pożyczek i może Cię zainteresować, jest firma Kviku. Na maksymalnie jak długo możesz pożyczyć pieniądze w Kviku? Ile wynosi RRSO przy takiej pożyczce? Jakich dokumentów wymaga firma do weryfikacji? Czy być może posiadają jakąś promocję dla nowych klientów, z której mógłbyś skorzystać? Na takie pytania, najlepsze będa odpowiedzi z pierwszej ręki, czyli opinie klientów, którzy pożyczali już kiedyś pieniądze w firmie Kviku. Korzystając z ich opinii i komentarzy, będziesz w stanie sam podjąć decyzje, czy pożyczka w tej firmie to dobre rozwiązanie dla Ciebie.

Czym jest Kviku?
Kviku to fintech, który na rynku jest już od 2013 roku i coraz prężniej rozwija się na rynku pożyczek. Firma pierwotnie pochodzi z Rosji, ale na ten moment jest dostępna w wielu krajach Europy i Azji takich jak Polska, Hiszpania, Indonezja i inne. Założycielami firmy są Nikita Lomakin oraz Veniamin Lipsky. W swojej ofercie firma opiera się na formule B2B2C, czyli działa na zasadzie pośrednika w pożyczkach społecznościowych. Oferta pożyczkowa w firmie Kviku Firma Kviku specjalizuje się w pożyczkach społecznościowych. Mikrokredyty, których udziela to niskokwotowe kredyty, po które zazwyczaj sięgają osoby bez zdolności kredytowej w banku komercyjnym. Oferta Kviku polega na gromadzeniu inwestorów z całego świata, którzy chcą zainwestować w pożyczkę, która zostanie udzielona klientowi, czyli działa to na zasadzie formuły B2B2C. Decyzja o przyznaniu pożyczki jest wydawana bardzo szybko, całość trwa około minuty, podczas której analizowane jest wiele baz danych. Ciekawą innowacją jest to, że do swojego konta w Kviku można podpiąć kartę kredytową. Podpięta karta pozwoli na automatyczną spłatę zaległości i zapobiegnie ewentualnym problemom związanym z opóźnieniem w spłacie.

Jak wziąć pożyczkę w Kviku?
Umowę pożyczkową możemy zawrzeć bezpośrednio na stronie firmy. Proces ubiegania się o pożyczkę w firmie Kviku nie trwa zbyt długo. Pierwszą czynność, jaką musimy wykonać, to wypełnić krótki formularz na stronie, który zawiera 6 pól z podstawowymi danymi. Po wypełnieniu wymaganych pól trzeba potwierdzić numer telefonu i e-mail, poprzez otrzymany kod weryfikujący. W kolejnym etapie wybieramy kwotę pożyczki, jaka nas interesuje i na jaki okres chcemy ją pożyczyć. Po wypełnieniu poprawnie wszystkich pół i akceptacji warunków i regulaminu możemy zakończyć ten proces i poczekać na decyzje. W przypadku pozytywnej decyzji kredytowej kwota zostanie przelana na podany w formularzu numer konta.

Jaka jest Twoja opinia o usługach firmy Kviku?
Brałeś pożyczkę w firmie Kviku? Jeśli tak, to czy podzielisz się z nami swoją opinią w komentarzu i przekażesz nam swoje doświadczenie z tą firmą? Osoby, które aktualnie potrzebują gotówki i stoją przed wyborem najkorzystniejszej oferty pożyczkowej, będą z pewnością wdzięczne za Twój feedback. Jak szybko pieniądze pożyczone od Kviku znalazły się u Ciebie na koncie? Czy dowód osobisty wystarczy do zaciągnięcia pożyczki? Czy musiałeś przejść jakąś weryfikację po rejestracji? Czy przy pierwszej pożyczce korzystałeś z jakiejś promocji dla nowych klientów? Była to promocja cykliczna, czy może jest dostępna cały czas? Twoje wskazówki i porady będą swoistym kołem ratunkowym dla tych osób, dlatego podziel się swoją opinią w komentarzu.