Kviku

Wszystkie opinie

Kviku

0% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

A
Alex
!!! Uważajcie na tą firmę,nie pożyczajcie od nich pieniędzy, oszukują i wyłudzają pieniądze. Umowa zawarta z nimi jest nieważna, ponieważ nie wywiązali się co do kwoty. O inną kwotę wnioskujesz w ...Czytacz dalej
R
Rafał
Firma ta idzie w systemie b2b2bc więc chyba każdy wie co to oznacza. Niech nikt nie próbuje brać czego kolwiek u nich. Wysyłają każdemu jedna i ta samą kwotę bo w tym systemie o to chodzi że pienią...Czytacz dalej
M
Mona
OSTRZEGAM WSZYSTKICH RZED TĄ FIRMA TO ZŁODZIEJE I NACIAGACZE!!!! SPŁACASZ ODSTĘPUJESZ OD UMOWY A ONI CI POSYŁAJA WINDYKATORA. DWÓCH CWANIACZKÓW NIEJAKI RAFAŁ JASTRZEBSKI I PHIIP LEVICKI. TO POŚREDN...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (3)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  !!! Uważajcie na tą firmę,nie pożyczajcie od nich pieniędzy, oszukują i wyłudzają pieniądze. Umowa zawarta z nimi jest nieważna, ponieważ nie wywiązali się co do kwoty. O inną kwotę wnioskujesz w moim przypadku zupełnie na innej stronie niż Kviku,inna jest zawarta w umowie i jeszcze inną dostajesz na konto.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Pożyczka

  Firma ta idzie w systemie b2b2bc więc chyba każdy wie co to oznacza. Niech nikt nie próbuje brać czego kolwiek u nich. Wysyłają każdemu jedna i ta samą kwotę bo w tym systemie o to chodzi że pieniądze zainwestowane muszą się zwrócić i zarobić. Z tym że nie zdają sobie sprawy że umowa którą wysyłają nie jest ważna!!! Za odpowiedzi na adres email bo tylko się takim posługują informacji udziela ta sama osoba bądź Bot. Nic od nich nie bierzcie!!!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kredyt

  OSTRZEGAM WSZYSTKICH RZED TĄ FIRMA TO ZŁODZIEJE I NACIAGACZE!!!! SPŁACASZ ODSTĘPUJESZ OD UMOWY A ONI CI POSYŁAJA WINDYKATORA. DWÓCH CWANIACZKÓW NIEJAKI RAFAŁ JASTRZEBSKI I PHIIP LEVICKI. TO POŚREDNICY, ZWYKLI OSZUŚCI, FIRMA WYDMUSZKA ZAREJESTROWANA W UK.

  Złożyłem skargę na Nich - firmę "Kviku" do Rzecznika Finansowego gov.pl oraz do RCB na działalność na terytorium "agresora".


Inni również oglądali

Logo AlfaKredyt

AlfaKredyt

1 opinie

Znowu brakuje Ci kasy? Pieniądze palą Ci się w rękach? Nie możesz się powstrzy...

Logo Bancovo

Bancovo

1 opinie

Opinie o BancovoBANCOVO to pierwsza i jedyna w Polsce platforma, na której porównasz rzeczywiste oferty kredytów bankowych i p...

Logo Credit.pl

Credit.pl

1 opinie

Opinie o Credi.pl Co trzeba wiedzieć o szybkiej pożyczce?Szybka pożyczka jest jednym z najprostszych rozwi&A...

Logo TAKTO Finanse

TAKTO Finanse

1 opinie

 Opinie o TAKTOJak wyglÄ…da ożyczka na raty w TAKTO TAKTO finanse - nie jest bankiem. Prowadzi dziaÅ‚alno&A...

Kviku

Wypadł Ci nagły wydatek i potrzebujesz pilnie gotówki? Zastanawiałeś się nad chwilówką, ale jednak planujesz pożyczyć pieniądze na dłuższy okres? Jedną z firm, która udziela takich pożyczek i może Cię zainteresować, jest firma Kviku. Na maksymalnie jak długo możesz pożyczyć pieniądze w Kviku? Ile wynosi RRSO przy takiej pożyczce? Jakich dokumentów wymaga firma do weryfikacji? Czy być może posiadają jakąś promocję dla nowych klientów, z której mógłbyś skorzystać? Na takie pytania, najlepsze będa odpowiedzi z pierwszej ręki, czyli opinie klientów, którzy pożyczali już kiedyś pieniądze w firmie Kviku. Korzystając z ich opinii i komentarzy, będziesz w stanie sam podjąć decyzje, czy pożyczka w tej firmie to dobre rozwiązanie dla Ciebie.

Czym jest Kviku?
Kviku to fintech, który na rynku jest już od 2013 roku i coraz prężniej rozwija się na rynku pożyczek. Firma pierwotnie pochodzi z Rosji, ale na ten moment jest dostępna w wielu krajach Europy i Azji takich jak Polska, Hiszpania, Indonezja i inne. Założycielami firmy są Nikita Lomakin oraz Veniamin Lipsky. W swojej ofercie firma opiera się na formule B2B2C, czyli działa na zasadzie pośrednika w pożyczkach społecznościowych. Oferta pożyczkowa w firmie Kviku Firma Kviku specjalizuje się w pożyczkach społecznościowych. Mikrokredyty, których udziela to niskokwotowe kredyty, po które zazwyczaj sięgają osoby bez zdolności kredytowej w banku komercyjnym. Oferta Kviku polega na gromadzeniu inwestorów z całego świata, którzy chcą zainwestować w pożyczkę, która zostanie udzielona klientowi, czyli działa to na zasadzie formuły B2B2C. Decyzja o przyznaniu pożyczki jest wydawana bardzo szybko, całość trwa około minuty, podczas której analizowane jest wiele baz danych. Ciekawą innowacją jest to, że do swojego konta w Kviku można podpiąć kartę kredytową. Podpięta karta pozwoli na automatyczną spłatę zaległości i zapobiegnie ewentualnym problemom związanym z opóźnieniem w spłacie.

Jak wziąć pożyczkę w Kviku?
Umowę pożyczkową możemy zawrzeć bezpośrednio na stronie firmy. Proces ubiegania się o pożyczkę w firmie Kviku nie trwa zbyt długo. Pierwszą czynność, jaką musimy wykonać, to wypełnić krótki formularz na stronie, który zawiera 6 pól z podstawowymi danymi. Po wypełnieniu wymaganych pól trzeba potwierdzić numer telefonu i e-mail, poprzez otrzymany kod weryfikujący. W kolejnym etapie wybieramy kwotę pożyczki, jaka nas interesuje i na jaki okres chcemy ją pożyczyć. Po wypełnieniu poprawnie wszystkich pół i akceptacji warunków i regulaminu możemy zakończyć ten proces i poczekać na decyzje. W przypadku pozytywnej decyzji kredytowej kwota zostanie przelana na podany w formularzu numer konta.

Jaka jest Twoja opinia o usługach firmy Kviku?
Brałeś pożyczkę w firmie Kviku? Jeśli tak, to czy podzielisz się z nami swoją opinią w komentarzu i przekażesz nam swoje doświadczenie z tą firmą? Osoby, które aktualnie potrzebują gotówki i stoją przed wyborem najkorzystniejszej oferty pożyczkowej, będą z pewnością wdzięczne za Twój feedback. Jak szybko pieniądze pożyczone od Kviku znalazły się u Ciebie na koncie? Czy dowód osobisty wystarczy do zaciągnięcia pożyczki? Czy musiałeś przejść jakąś weryfikację po rejestracji? Czy przy pierwszej pożyczce korzystałeś z jakiejś promocji dla nowych klientów? Była to promocja cykliczna, czy może jest dostępna cały czas? Twoje wskazówki i porady będą swoistym kołem ratunkowym dla tych osób, dlatego podziel się swoją opinią w komentarzu.