Kredytok

Wszystkie opinie

Kredytok

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

R
Roman
Interesująca usługa, pozwala zaoszczędzić całą masę czasu. Nie musiałem jeździć wte i wewte po wszystkich możliwych bankach, nie mówiąc już o czasie straconym na czekaniu w banku na swoją koleji na...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  pożyczka

  Interesująca usługa, pozwala zaoszczędzić całą masę czasu. Nie musiałem jeździć wte i wewte po wszystkich możliwych bankach, nie mówiąc już o czasie straconym na czekaniu w banku na swoją koleji na przejazdy po mieście. Bardzo dobry pomysł. Szczególnie jeżeli Twoja historia kredytowa nie jest nieskazitelna. To wcale nie wyklucza Ciebie z możliwości skorzystania z pożyczki gotówkowej, tylko w tradycyjny sposób zajęłoby to dużo więcej czasu. W serwisie tym znajdują się też oferty dla klientów, którzy są zadłużeni. Istnieją firmy udzielające pożyczek z minimalnymi wymogami, jeżeli chodzi o dokumenty i nie wszystkie firmy kontrolują klientów w BIK-u. Generalnie jestem zadowolony, bo znalazłem pożyczkę nie wychodząc nawet z domu.


Inni również oglądali

Logo AlfaKredyt

AlfaKredyt

1 opinie

Znowu brakuje Ci kasy? Pieniądze palą Ci się w rękach? Nie możesz się powstrzy...

Logo Bancovo

Bancovo

1 opinie

Opinie o BancovoBANCOVO to pierwsza i jedyna w Polsce platforma, na której porównasz rzeczywiste oferty kredytów bankowych i p...

Logo Credit.pl

Credit.pl

1 opinie

Opinie o Credi.pl Co trzeba wiedzieć o szybkiej pożyczce?Szybka pożyczka jest jednym z najprostszych rozwi&A...

Logo TAKTO Finanse

TAKTO Finanse

1 opinie

 Opinie o TAKTOJak wyglÄ…da ożyczka na raty w TAKTO TAKTO finanse - nie jest bankiem. Prowadzi dziaÅ‚alno&A...

Kredytok

Wypadł Ci dodatkowy wydatek i potrzebujesz szybko gotówki? Zastanawiasz się nad pożyczką ratalną online, bez wychodzenia z domu? Jedną z firm zajmującą się udzielaniem takich pożyczek jest KredytOK. Chciałbyś poznać opinie klientów na temat oferty tej firmy? Portal NiezależnaOpinia został stworzony właśnie w tym celu, aby gromadzić w jednym miejscu feedback od osób, które już kiedyś stały przed podobnym wyborem jak Ty teraz. Jak wygląda wnioskowanie o pożyczkę? Jakie warunki trzeba spełnić, żeby otrzymać pożyczkę? Czy wymagane są jakieś dokumenty i jeśli tak to jakie? Jakie są akceptowalne źródła dochodu? Czy będąc w bazach dłużników, można wnioskować o pożyczkę? Na te i wiele więcej pytań z pewnością znajdziesz odpowiedź w komentarzach. Zapoznaj się z nimi, jak i również z podstawowymi informacjami o firmie KredytOK i sam podejmij decyzję.

O KredytOK
KredytOK to firma, która od 2020 roku oferuje swoim klientom finansowanie online. Firma działa już na rynku kilka lat. Swoją działalność rozpoczęła w 1999 roku, zakładając pierwsze stacjonarne placówki i od tamtej pory dba o wysoki poziom zadowolenia klientów. KredytOK specjalizuje się w szybkim udzielaniu ratalnych pożyszek online. Właścicielem marki KredytOK jest Spółka Akcyjna Capital Service, a jej siedziba mieści się w Ostrołęce. Dzięki temu, że firma należy do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, klienci mogą liczyć na dobrą jakość usług. KredytOK podlega pod ustawę o kredycie konsumenckim.

Usługi i produkty oferowane w KredytOK
KredytOK posiada w swojej ofercie pożyczkę ratalną. O pożyczkę można wnioskować w zupełności online. Nie ma konieczności wychodzenia z domu, wystarczy wypełnić wniosek dostępny na stronie. Pożyczkę można dostosować do swoich potrzeb. Kwota, okres kredytowania, czy sposób wypłaty otrzymanych pieniędzy zależy od indywidualnych preferencji klienta. Czas oczekiwania na decyzję kredytową jest bardzo krótki, zazwyczaj jest ona dostępna już po kilku minutach od momentu wysłania wniosku.

Wnioskowanie o pożyczkę ratalną w KredytOK
Aby wnioskować o pożyczkę ratalną należy wejść na stronę KredytOK i wypełnić dostępny tam wniosek pożyczkowy. Po wpisaniu wszystkich niezbędnych danych trzeba poczekać na ich weryfikację w celu otrzymania decyzji. Trwa to zazwyczaj około kilku minut. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej trzeba poczekać na kontakt telefoniczny ze strony doradcy. Podczas rozmowy będziemy mogli ustalić podstawowe rzeczy związane z pożyczką, czyli sposób wypłaty pieniędzy oraz metodę, w jaki sposób zostanie podpisana umowa.

Wrażenia i opinie klientów o KredytOK
Brałeś kiedyś pożyczkę w firmie KredytOK i wiesz, jak wygląda cały proces od kuchni? Jeśli tak to czy poświęcisz chwile i podzielisz się swoją opinią? Jak wyglądał proces wnioskowania o pożyczkę? O jaką kwotę się starałeś i czy Twój wniosek został rozpatrzony pozytywnie? Jakie dokumenty były wymagane? Czy podczas weryfikacji były sprawdzane któreś z baz dłużników? Jak szybko otrzymałeś pieniądze na konto? Czy w przypadku problemów ze spłatą, firma oferuję opcję refinansowania pożyczki? Które ze źródeł dochodu są akceptowane? Czy umowa była podpisywana elektronicznie, czy potrzebny był odręczny podpis i odesłanie umowy mailowo lub tradycyjną pocztą? Zamierzasz jeszcze skorzystać z oferty? Twoje cenne doświadczenie z firmą KredytOK na pewno pozwoli odpowiedzieć na te pytania. Jeśli masz jakieś wskazówki lub porady dla osób, które zastanawiają się nad ofertą firmy KredytOK, to podziel się nimi również w komentarzu.