NiezależnaOpinia

  Opinie Finzmo

  Finzmo oferuje swoim klientom pomoc w znalezieniu odpowiedniego wsparcia finansowego. Dzięki wprowadzeniu nowoczesnych technologii gwarantuje selekcję ofert pożyczki online od wielu pożyczkodawców znajdujących się na rynku. W efekcie jako użytkownicy Finzmo otrzymujemy ofertę na korzystnych warunkach, dopasowaną do naszych możliwości i potrzeb. Według danych zawartych w kalkulatorze oraz sekcji FAQ mamy szansę na znalezienie oferty w wysokości od 1000 do 25 000 zł. Natomiast okres kredytowania powinien znajdować się w przedziale od 3 do 48 miesięcy. Warto również zwrócić uwagę, że Finzmo współpracuje nie tylko z firmami pożyczkowymi, ale również bankami oraz kasami kredytowymi.

  O jak duże finansowanie można złożyć wniosek?

  Łączna kwota finansowania, o którą można się ubiegać, zależy od kilku czynników, takich jak warunki określone przez poszczególnych pożyczkodawców, państwo, w którym mieszkasz, historia kredytowa itd. W Finzmo biorą pod uwagę wszystkie te zmienne podczas przygotowywania oferty. Zasadniczo możesz ubiegać się o finansowanie w kwocie od 1000zł do 25 000zł.

  Ile kosztuje złożenie wniosku?

  Absolutnie nic! Finzmo nie udziela pożyczek. Usługa Finzmo to przede wszystkim doradztwo kredytowe dla osób, które chcą otrzymywać informacje o atrakcyjnych pożyczkach internetowych dostępnych na rynku oraz o warunkach z nimi związanych. Wszelkie porady i usługi od Finzmo są całkowicie bezpłatne. Opłata oprocentowania jest ustalana indywidualnie przez pożyczkodawcę, który składa Ci ofertę, a przed złożeniem wniosku nie mogą wiedzieć jakie warunki zostaną przedstawione. Oprocentowanie pożyczkodawców jest zróżnicowane, w zależności od podanych informacji.

  Czy można aplikować, jeśli nie posiadam telefonu komórkowego?

  Tak, możesz zamiast tego podać numer telefonu stacjonarnego. Aczkolwiek twoje możliwości uzyskania pożyczki są większe, jeśli masz telefon komórkowy, ponieważ większość kredytodawców wymaga posiadania telefonu komórkowego, aby potwierdzić dane osobowe, pozostać w kontakcie z Tobą i wysyłać wiadomości o Twoim wniosku, nowych produktach, promocjach itd. Obsługują wszystkie informacji klientów z absolutną dbałością o prywatność, szacunkiem i bezpieczeństwem. O gromadzeniu i wykorzystywaniu danych osobowych można przeczytać w Polityce Prywatności.

  Dlaczego prośba może zostać nie zatwierdzona?

  Usługa Finzmo polega na wyszukiwaniu ofert pożyczek dla członków, proces analizy i zatwierdzenia Twojej prośby jest dokonywany przez pożyczkodawcę, który składa Ci ofertę, a każdy z nich ma z kolei swój własny proces akceptacji. Pożyczkodawca może przeanalizować historię kredytową, przeprowadzić analizę wypłacalności i sprawdzić Cię w agencji zajmującej się raportami kredytowymi. Przyczyna, dla której Twoje zgłoszenie nie zostało zaakceptowane, może być udzielona tylko przez pożyczkodawcę, którego wybrałeś, i możesz się z nim swobodnie skontaktować.

  Czy twoje dane osobowe są bezpieczne w Finzmo?

  Tak, absolutnie! Aby firma mogła znaleźć dla Ciebie świetne opcje kredytowe, potrzebują kilku informacji: Imię i nazwisko; Numer ubezpieczenia społecznego i numer dowodu osobistego; Adres zamieszkania; Adres e-mail i numer telefonu komórkowego; Główny bank, w którym masz konto. Jeśli chcesz wiedzieć, w jaki sposób wykorzystywane są Twoje dane osobowe, zapoznaj się z sekcją Polityki prywatności. Jeśli masz jakieś uwagi dotyczące firmy strony, usługi lub komunikacji, daj znać od razu, aby mogli ocenić sytuację, aby ulepszyć nasze usługi. Możesz wysłać wiadomość e-mail na adres customers@finzmo.com lub skontaktować się z zespołem pomocy technicznej od poniedziałku do piątku w godzinach pracy.

  Finzmo
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (2)

  9.8
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  9
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Przedsiębiorca

  Szczerzę to nie podchodziłem zbyt entuzjastycznie do pomysłu pożyczania w sieci. Jednak miałem pewną okazję zakupowo-inwestycyjną przy chwilowym braku wolnych środków. Wiecie jak jak to jest na początku działalności. Bank kredytu nie da, a kontrahenci lubią płacić ze spóźnieniem. Wziąłem szybką pożyczkę w Fiznmo i to był strzał w dziesiątkę. Już spłacone, jak jeszcze kiedyś będzie trzeba, to tu wrócę.

  Przez: Przedsiębiorca 11-02-2020
  Kamil 13-02-2020

  Polecam usługę Finzmo każdemu. Wniosek jest prosty, łatwy a decyzja stosunkowo szybka. W poniedziałek po południu złożyłem wniosek o 12000 a we wtorek miałem pieniądze na koncie. Wszystko poszło sprawnie i bezproblemowo. Polecam tę firmę! :)

  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  Tak
  10
  rating

  Finzmo

  Polecam usługę Finzmo każdemu. Wniosek jest prosty, łatwy a decyzja stosunkowo szybka. W poniedziałek po południu złożyłem wniosek o 12000 a we wtorek miałem pieniądze na koncie. Wszystko poszło sprawnie i bezproblemowo. Polecam tę firmę! :)

  Przez: Kamil 13-02-2020
  Mag 19-02-2020

  Rzetelna i rzeczowa oferta. Jeśli jesteś zabiegani i nie macie na nic czasu, a pieniądze są potrzebne "na już", to szczerze polecam.

  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  Tak
  9.5
  rating

  Napisz wlasną opinię o Finzmo

  Twoja opinia