Finansowo

Wszystkie opinie

Finansowo

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

K
Kazimierz
Interesująca usługa, pozwala zaoszczędzić całą masę czasu. Nie musiałem jeździć wte i wewte po wszystkich możliwych bankach, nie mówiąc już o czasie straconym na czekaniu w banku na swoją kolej i n...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  pożyczka

  Interesująca usługa, pozwala zaoszczędzić całą masę czasu. Nie musiałem jeździć wte i wewte po wszystkich możliwych bankach, nie mówiąc już o czasie straconym na czekaniu w banku na swoją kolej i na przejazdy po mieście. Finansowo jest nietypową platformą, gdyż nie jest to miejsce, gdzie weźmiesz pożyczkę z banku, tutaj pożycza się bezpośrednio od ludzi, eliminując koszty pośrednictwa. Samemu ustalam warunki spłaty i koszty pożyczki i potem wybieram od kogo chcę pożyczyć pieniądze. Podoba mi się pomysł dawania pieniędzy osobom fizycznym a nie kolejnemu bankowi. Generalnie, jestem bardzo zadowolony, przede wszystkim dlatego, że znalazłem pożyczkę nie wychodząc nawet z domu i znalazłem ją bez problemu.


Inni również oglądali

Logo AlfaKredyt

AlfaKredyt

1 opinie

Znowu brakuje Ci kasy? Pieniądze palą Ci się w rękach? Nie możesz się powstrzy...

Logo Bancovo

Bancovo

1 opinie

Opinie o BancovoBANCOVO to pierwsza i jedyna w Polsce platforma, na której porównasz rzeczywiste oferty kredytów bankowych i p...

Logo Credit.pl

Credit.pl

1 opinie

Opinie o Credi.pl Co trzeba wiedzieć o szybkiej pożyczce?Szybka pożyczka jest jednym z najprostszych rozwi&A...

Logo TAKTO Finanse

TAKTO Finanse

1 opinie

 Opinie o TAKTOJak wyglÄ…da ożyczka na raty w TAKTO TAKTO finanse - nie jest bankiem. Prowadzi dziaÅ‚alno&A...

Finansowo

Szukasz pożyczki? Wielu z nas potrzebuje szybkiego napływu pieniędzy w nieoczekiwanych chwilach. Z pomocą przychodzą takkie strony jak Finansowo.
Na tej stronie znajdziesz doświadczenia użytkowników z firmą Finansowo, które pomogą
ci zdecydować czy ich usługi są opłacalne. Recenzje i komentarze użytkowników mogą być kluczowe w zapoznaniu się jak dobra dana firma jest.

Czym jest Finansowo?
Serwis Finansowo to projekt wprowadzający na polski rynek ideę "social lending" czyli pożyczek społecznościowych. Najprościej rzecz ujmując ich usługa umożliwia udzielanie pożyczek między osobami fizycznymi bez pośrednictwa banków - oferując klientom szybkość, prostotę i wygodę.
Wierzą oni, że tego typu projekty to przyszłość bankowości. Od samego początku swojego istnienia banki łączyły ludzi którzy mają pieniądze (poprzez lokaty i inne tego typu produkty inwestycyjne) z tymi którzy tych pieniędzy potrzebują (udzielając kredytów). Mimo upływu setek lat (pierwszy bank na świecie to Banca Monte dei Paschi di Siena został założony w 1472 roku!) idea ta pozostała niezmienna. Dopiero ostatnie lata, rozwój internetu i komórek, spowodowały, że po raz pierwszy ten status quo może ulec zmianie. Aby połączyć ludzi, którzy potrzebują pieniędzy z tymi, którzy je mają. Nie potrzeba już banku - wystarczy wykorzystanie nowoczesnych technologii czyli stron internetowych i aplikacji na telefony komórkowe. Jest to analogiczna sytuacja do zmian jakie zaszły w handlu - bazary i sklepy zastąpiły po części serwisy aukcyjne i sklepy internetowe. Brak "fizyczności" zarówno w handlu jak i bankowości ma po prostu wiele niezaprzeczalnych zalet.
Jak zamierzaja oni  funkcjonować? Jakie cele im przyświecają? Otóż wierzą oni, że stoi przed nimi niepowtarzalna szansa usprawnienia i uproszczenia transferu pieniędzy między ludźmi. Po prostu. Chcą "wyręczyć" systemy bankowe z prozaicznej czynności jaką jest pożyczanie pieniędzy ludziom, którzy ich potrzebują, oferując jednocześnie dobry sposób na ich inwestowanie. Internet i komórki są do tego świetnym narzędziem. Niejako przy okazji chcą oni zachęcić do korzystania ze swojej oferty ludzi, którzy dotychczas - z różnych powodów - nie korzystali z oferty banków. Finansowo.pl daje im możliwość zrealizowania potrzeb, których banki dotychczas nie zaspakajały. Mamy nadzieję, że coś, co obecnie jest niszą na rynku, stanie się kiedyś bardzo powszechną usługą. W końcu każdy z nas ma potrzeby finansowe, ale nie każdy chce realizować je poprzez pośrednika jakim jest bank.

Korzyści Pożyczkobiorców:
Pożyczaj bezpośrednio od ludzi - firma łączy ludzi, którzy potrzebują pieniędzy z tymi, którzy je mają. Dzięki wyeliminowaniu pośredników - banków i firm pożyczkowych - możesz pożyczać szybciej, taniej i wygodniej.
Sam decyduj o warunkach pożyczki - To Ty ustalasz, ile zapłacisz za pożyczkę.
Dokonaj dobrowolnych weryfikacji, zwiększaj swoją wiarygodność i pożyczaj taniej!
Miej pełną kontrolę nad kosztami - Zawsze z góry znasz całkowity koszt pożyczki, który jest stały w czasie jej trwania. Dodatkowo, masz możliwość negocjowania kosztów przedłużenia spłaty z Pożyczkodawcą.

Korzyści Pożyczkodawców:
Atrakcyjne stopy zwrotu - Dzięki wyeliminowaniu niepotrzebnych pośredników takich jak banki i firmy pożyczkowe strona umożliwia osiąganie atrakcyjnych stóp zwrotu nawet powyżej 10% rocznie.
Nowa klasa aktywa - Pożyczki społecznościowe pozwalają na dywersyfikację Twojego obecnego portfela inwestycyjnego o produkt, który wcześniej dostępny był tylko dla banków i innych instytucji finansowych.

Podziel się swoją opinią!
Korzystałeś kiedykolwiek z pożyczek w Finansowo? Jakie były twoje doświadczenia? Z chęcią się dowiemy jaka jest twoja opinia. Krótka ocena z pewnością pomoże stwierdzić czy jest to firma warta odwiedzin. Jak szybko otrzymałeś pożyczkę? Wszystko przeszło w pomyślny sposób? Zachęcamy również do przejrzenia opinii na temat innych firm na niezaleznaopinia.pl