NiezależnaOpinia

  Opinie Ferratum

  Zanim skusisz się na szybką pożyczkę od organizacji bankowych, musisz dowiedzieć się, co to jest pożyczka i jak ją zdobyć.

  O firmie

  Ferratum Group - to międzynarodowa kompania, co wydaje chwilówki i kredyty konsumpcyjne w Internecie, a także kredyty małym i średnim przedsiębiorstwom. Złóż wniosek o pożyczkę i zawrzyj umowę pożyczki za pomocą komputera i telefonu komórkowego.

  Firma została założona w 2005 roku, jej siedziba znajduje się w Helsinkach w Finlandii. Dziś Ferratum prowadzi działalność w 25 krajach w całej Europie, w Afryce, Południowej i Północnej Ameryce, a także w regionie Azji i Pacyfiku.

  Ferratum jest pionierem w zakresie mobilnych usług finansowych. Mobilny bank Ferratum, uruchomiony w 2016 roku, jest innowacyjną platformą oferującą szereg usług bankowych, w tym płatności elektroniczne i przelewy bankowe, w jednej ofercie. Dziś jest dostępny w pięciu krajach europejskich. Pamiętaj, że Ferratum pomógł już ponad 2 milionom klientów.

  Grupa Ferratum jest notowana na giełdzie we Frankfurcie w Prime Standard pod hasłem "FRU". Więcej informacji można znaleźć na stronie www.ferratumgroup.com.

  Warunki kredytu

  Ferratum: Pożyczka jest dostępna w wysokości od 1 000zł do 10 000zł. Okres, w którym pożyczka jest dostępna od 6 do 24 miesięcy. Warto zaznaczyć, że w tym banku możesz ubiegać się o pożyczkę online na stronie internetowej firmy lub telefonicznie. Pożyczka udzielana jest obywatelom Polski w przedziale wiekowym od 20 do 70 lat. Aby uzyskać pożyczkę, wymagane jest zameldowanie na terenie Polski.

  Minimalna stopa kredytu wynosi 16,3% tygodniowo. Możesz otrzymać wymaganą kwotę pożyczki w gotówce za pośrednictwem dowolnego systemu przekazów pieniężnych.Musisz mieć swój stały numer telefonu komórkowego oraz dobrą historie kredytowa od kredytobiorcy.

  Proces kredytowy:

  • Prześlij wniosek o pożyczkę przez SMS lub Internet. Koszt jednego SMS wynosi 0,32 eurocenta.

  • Zaczekaj na decyzję w sprawie złożonej aplikacji, a jeśli decyzja jest pozytywna, wyślij potwierdzenie przez SMS wiadomość ze słowem SOBIB lub za pomocą właściwego kodu w ciągu 1 godziny.

  • Prześlij dokument tożsamości do naszego biura w ciągu 5 dni kalendarzowych lub do wcześniej wynegocjowanego urzędu pocztowego w ciągu 15 dni kalendarzowych.

  • Po przejściu procedury identyfikacji kwota kredytu zostanie zaksięgowana na twoje konto bankowe.

  • Jeśli starasz się o pożyczkę po raz drugi lub więcej, wystarczy, że złożysz wniosek o pożyczkę przez SMS lub Internet, ale nie musisz już potwierdzać swojej tożsamości.

  Chcesz, aby bank spłacił Twoją pożyczkę?

  Obecnie trwa Konkurs Ferratum od 13.11.2018 r. do 28.12.2018 r.

  Co możesz wygrać? Codziennie z nadesłanych zgłoszeń konkursowych wybierają zwycięzcę, któremu umorzą spłatę całej kwoty wziętej w trakcie trwania konkursu pożyczki Ferratum!

  Kontakt

  Ferratum zobowiązuje się zapewnić najlepszą obsługę klienta! Nie wahaj się skontaktować w razie jakichkolwiek pytań przez telefon, e-mail lub zwykłą pocztę.

  Zadzwoń +371 66100023 +371 66100028 - pytania o długi i ich wypłatę (w dni robocze od 9:00 do 18:00).

  E-mail info@ferratumbank.lv inkasso@ferratumbank.lv - pytania o długi i ich wypłatę.

  Przekonany?

  Każdemu zdarzy się cięższy okres w życiu i nie jeden z nas będzie kiedyś postawiony przed wyborem firmy oferującej pożyczki. Róbmy to świadomie, sprawdzając rzetelność i uczciwość firmy, od której pożyczamy pieniądze na dowolny cel. Podziel się swoimi wrażeniami z innymi, tak by każdy mógł dokonać mądrego wyboru.

  Ferratum
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Ferratum

  Twoja opinia