NiezależnaOpinia

  Opinie Ekspres Kasa

  Nieplanowany wydatek

  ? 20 letnie auto się zepsuło, wysłużona pralka odmawia posłuszeństwa, w telewizorze wypaliły się piksele? Zbliża się koniec miesiąca, a konto świeci pustkami? Wstyd matce się przyznać, że znowu potrzebujesz wsparcia finansowego? Spokojnie, nie jesteś jedyną osobą, która w tej minucie potrzebuje szybkiego zastrzyku gotówki. Banknoty z wizerunkami polskich władców już w kilka minut mogą zasilić Twoje konto. I nie, nie musi to być parabank reklamujący się na każdym słupie Twojego osiedla. Rynek bogaty jest w firmy które oferują usługi finansowe, mają różne zasady, regulaminy i postępowania, które nie są do końca jasne i przejrzyste. Warto wtedy zastanowić się nad wyborem banku, któremu zaufali mieszkańcy ponad 20 krajów z całego świata.

  Ekspres Kasa - pożyczki on-line, bez wychodzenia z domu.

  Ekspres Kasa

  to portal internetowy stworzony przez grupę Ferratum. Jest to jedna z największych w Europie i na świecie firm oferujących szybkie pożyczki za pośrednictwem telefonu komórkowego oraz internetu. Grupa Ferratum działa w Polsce od 2007 roku, a od 2012 roku otrzymała status instytucji bankowej. Marki grupy Ferratum cieszą się uznaniem i zaufaniem nie tylko ich klientów, ale również branży pożyczkowej. Za propagowanie etyki i bezpieczeństwa grupa Ferratum otrzymała nagrodę „Skrzydła Krajowego Rejestru Długów” w 2011 roku. Grupa jest obecna w 25 krajach i obsługuje ponad 2,1 mln klientów na całym świecie. Firma promuje profesjonalizm - czyli ciągły rozwój, jasną strukturę działań oraz odpowiedzialność za swoje czyny, a także etykę, poprzez poszanowanie swoich klientów i kontrahentów.

  Co oferuje Ekspres Kasa i jak to działa?

  W Ekspres Kasa uzyskasz pożyczki krótkoterminowe - 15,30 dniowe, a także pożyczki na raty z okresem spłaty wynoszącym nawet do 24 miesięcy. Starania o pożyczkę rozpoczynają się od wypełnienia wniosku on-line. Wystarczy do tego tylko dowód osobisty, numer rachunku bankowego oraz numer telefonu. Po wypełnieniu wniosku już w 15 minut otrzymasz informację o decyzji. Pożyczkę uzyskasz bez zaświadczeń o dochodach, system dokona automatycznie weryfikacji na podstawie Twojego konta bankowego. System ten eliminuje czasochłonny element istniejący w konkurencyjnych firmach, czyli przelew weryfikacyjny. Jeżeli uzyskasz decyzję pozytywną, pieniądze niezwłocznie zostaną przelane na Twoje konto. Szybko i wygodnie

  Masz pytania?

  Ekspres Kasa jest otwarty na wszelkie formy komunikacji, tak by sprawnie rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości i zapewnić Ci bogactwo informacji na temat produktu, który oferują. Skontaktować się z nimi możesz dzwoniąc pod numer Biura Obsługi Klienta. Do bardziej mobilnych użytkowników przemówi wygodna forma komunikacji z wykorzystaniem poczty elektronicznej lub za pośrednictwem aplikacji Skype. Biuro Obsługi Klienta dokłada wszelkich starań, by odpowiedzieć na pytania swoich potencjalnych klientów tak szybko, jak tylko jest to możliwe. Ponadto wszystkie regulaminy i dokumenty związane z oferowanymi usługami dostępne są w zakładce na stronie „Ważne Dokumenty”.

  Przekonany?

  Każdemu zdarzy się cięższy okres w życiu i nie jeden z nas będzie kiedyś postawiony przed wyborem firmy oferującej pożyczki. Róbmy to świadomie, sprawdzając rzetelność i uczciwość firmy, od której pożyczamy pieniądze na dowolny cel. Podziel się swoimi wrażeniami z innymi, tak by każdy mógł dokonać mądrego wyboru.

  Ekspres Kasa
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Ekspres Kasa

  Twoja opinia