Udemy

Wszystkie opinie

Udemy

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Marek S
Byłem użytkownikiem kursów Udemy od 2019 roku. Byłem zadowolony z treści kursu. Ale gdy Udemy rozszerzyło obsługę klienta, stało się żałosne. Czasami kursy też są złe. Miałem portfel z udemy. Byłem...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kursy

  Byłem użytkownikiem kursów Udemy od 2019 roku. Byłem zadowolony z treści kursu. Ale gdy Udemy rozszerzyło obsługę klienta, stało się żałosne. Czasami kursy też są złe. Miałem portfel z udemy. Byłem niezadowolony z kursów i poprosiłem o zwrot pieniędzy.

  Zmienili politykę zwrotów i odpowiedzieli, że nie mogą dokonać zwrotu. Mimo wielokrotnych próśb nie otrzymałem odpowiedzi. Miałem portfel z Udemy z pieniędzmi załadowanymi do portfela.

  Poprosiłem o zwrot pieniędzy. Pisałem 5 razy w ciągu 6 miesięcy i jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi

  Nie ma miejsca na zapytanie techniczne lub zgłoszenie problemu. Wszystko prowadzi z powrotem do sekcji „Pomoc”, która jest tanią refleksją, prawdopodobnie napisaną przez stażystę pierwszego roku. Kursy są świetne, gdy znajdziesz instruktora, z którym możesz pracować, ale sam Udemy wydaje się uważać, że jest zbyt duży, by teraz rozmawiać z klientami. @Udemy, nie jesteś jeszcze Google. Wyciągnij głowę z chmury i rozmawiaj z klientami, kiedy chcą!


Inni również oglądali

Logo FISZKI

FISZKI

0 opinie

FISZKI – narzÄ™dzia, które pomagajÄ… samodzielnie zdobyć kompetencje, o które nie zadbaÅ&#...

Logo Farnell

Farnell

0 opinie

O firmie Farnell Farnell działa na terenie EMEA i jest dystrybutorem wysokiej jakości produktów technologicznych, usług i r...

Logo Jestem w Bajce

Jestem w Bajce

0 opinie

Wszyscy wiemy, że zarówno urodziny, wyjątkowe okoliczności, jak i święta między innymi Bożego Narodzenia ...

Logo Skyeng

Skyeng

0 opinie

Chcesz przypomnieć sobie podstawy języka angielskiego? Może szukasz profesjonalnego kursu, który skupi się na konkretnyc...