Total Battle Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Total Battle

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

J
Jan
Total Battle to przeglądarkowy RTS autorstwa studia Fusion Core. W swoich głównych założeniach nie odbiega niczym od wszystkich innych przeglądarkowych gier tego typu. Ot, mapa świata przygotowana ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  gra

  Total Battle to przeglądarkowy RTS autorstwa studia Fusion Core. W swoich głównych założeniach nie odbiega niczym od wszystkich innych przeglądarkowych gier tego typu. Ot, mapa świata przygotowana z pojedynczej płaskiej tekstury i dość sztampowa rozgrywka bliźniaczo podobna do takich gier jak Forge of Empires, Isandoom, Age of Empires, Throne: Kingdom at War oraz wiele innych. Standardowo, dążymy do pozyskiwania coraz wiekszej ilości surowców, rozbudowywania swojego terytorium poprzez konstrukcje budynków pełniących określone funkcje oraz do uzyskania jak największych wpływów (sami lub też z pomocą gildii).
  Rozgrywkę zaczynamy od samouczka, który niestety jest zwyłym przeklikiwaniem się przez kolejne instrukcje. Przez proces ten przeprowadza nas jedna z głównych postaci będąca kobietą. Samo przedstawienie tej bohaterki wiele już mówi o samej grze. Być może nie jest to kolejna przeglądarkowa popierdółka która próbuje kusić gracza seksistowskimi akcentami, ale przedstawione postacie są niesamowicie sztampowe i stereotypowe. Na mapie świata odnajdziemy miasta należące do innych ras, takich jak Ogry, ghoule, czy nieumarli. Ogrywając takie tytuły jak total battle nieustannie towarzyszy mi deja vu. Mam wrażenie, że większość przeglądarkowych RTS’ów opiera się na identycznie tych samych fundamentach. Niektóre gry sprawiają wrażenie jakby miały identycznie ten sam kod ze zmienionymi teksturami i elementami interfejsu. Są to gry klonowane na modłę, niczym hare kryszna.


Inni również oglądali

Logo World of Warships

World of Warships

1 opinie

Opinie o World of WarshipsWorld of Warships to gra online dla wielu graczy (MMO), która pozwala zanurzyć siÄ™ w &A...

Logo Eneba

Eneba

1 opinie

Rynek gamingowy wciąż na topie Gry komputerowe i gry wideo to nadal prężnie rozwijają...

Logo Travian Games

Travian Games

1 opinie

O Travian Games Gran Travians Games należy do firmy Travian Games GmbH, której siedziba mieści się na Wilhelm-Wagenfeld-Str....

Logo War Thunder

War Thunder

1 opinie

Właścicielem gry War Thunder jest firma Gaijin Entertainment – rosyjskie studio produkujące gry komputerowe, zało...