NiezależnaOpinia

  Opinie FISZKI

  FISZKI – narzędzia, które pomagają samodzielnie zdobyć kompetencje, o które nie zadbał system edukacji publicznej. Jakie to kompetencje? Przede wszystkim – języki obce. Z fiszkami możesz samodzielnie nauczyć się języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego, szwedzkiego, norweskiego czy portugalskiego. Języków orientalnych, takich jak chiński czy japoński, a nawet języka kaszubskiego! Poza tym sklep oferuje FISZKI szkoleniowe, kształcące kompetencje miękkie, które ułatwiają funkcjonowanie we współczesnym świecie. Uczy, jak radzić sobie ze stresem, jak utrzymać motywację, jak rozpoznać manipulację, jak pisać i przygotowywać prezentacje, jak występować publicznie i wreszcie – jak mieć więcej czasu i gdzie znaleźć szczęście. Także dla rodziców sklep przygotował specjalne narzędzia. Seria Mądry Rodzic to kompendium wiedzy na temat ciąży i wychowania dziecka. Uwadze rodziców i nauczycieli sklep poleca też FISZKI językowe dla dzieci oraz GRAJKI – zabawy edukacyjne dla dzieci. Sklep fiszki.pl oferuje również kursy audio i aplikacje na smartfony oraz pozycje innych wydawnictw, starannie wybrane przez redakcję, a doskonale uzupełniające publikacje. Narzędzia sklepu są gotowe do użycia i dostępne na jedno kliknięcie.

  Misja FISZKI

  Misją sklepu FISZKI jest nauczenie Was języków obcych przy zastosowaniu metod, gwarantujących minimalny czas, maksymalną skuteczność i satysfakcję. Od 2003 roku wymyśla pomoce, które pozwolą Wam czerpać przyjemność z nauki języków obcych. Sklep FISZKI głowi się za Was! Chce edukować, pomagać, motywować za pomocą wszelkich dostępnych środków i technologii. Miarą sukcesu firmy jest poziom Waszego zachwytu!

  Zalety FISZKI:

  - Błyskawiczna wysyłka. Zamówienia złożone do godziny 12.00 sklep realizuje tego samego dnia.

  - Bezpieczeństwo zakupów. Jeśli produkty Ci się nie spodobają, możesz zwrócić je w ciągu 60 dni.

  - Darmowa dostawa. Nie płać za dostawę. Złóż zamówienie o wartości wyższej niż 79 zł.

  - Prezent do zamówienia. Wybierz produkty o wartości 50 zł i odbierz prezent za 10 zł.

  Dostawa FISZKI

  Po złożeniu zamówienia otrzymasz potwierdzenie wysłania paczki przez Wydawnictwo. Drogą elektroniczną sklep poinformuje o fakcie zrealizowania zamówienia i przekazania przesyłki Poczcie Polskiej, firmie kurierskiej DPD, firmie kurierskiej InPost lub spedytorowi przesyłek zagranicznych. W przypadku wybrania Poczty Polskiej otrzymają Państwo e-mail z linkiem do strony, na której można śledzić status przesyłki. Dodatkowo przed doręczeniem przesyłki nastąpi tzw. preawizacja – za pośrednictwem wiadomości SMS zostaną Państwo powiadomieni o numerze przesyłki, przewidywanym terminie jej doręczenia, kwocie pobrania (przy przesyłce pobraniowej) oraz możliwości odbioru przesyłki w placówce pocztowej, gdyby próba doręczenia przesyłki okazała się nieskuteczna. Jeśli natomiast wybiorą Państwo dostawę kurierem, otrzymają Państwo e-mail z linkiem do strony, na której można śledzić status przesyłki, oraz wiadomość SMS, informującą o nadaniu przesyłki, jej numerze oraz kwocie pobrania (przy przesyłce pobraniowej). Dodatkowo w dniu dostawy, również poprzez wiadomość SMS, zostaną Państwo powiadomieni, że przesyłka została wydana kurierowi do doręczenia. W przypadku wybrania dostawy do paczkomatu InPost otrzymają Państwo e-mail z linkiem do strony, na której można śledzić status przesyłki. Dodatkowo w dniu dostawy otrzymają Państwo wiadomość SMS oraz e-mail z informacją o dostarczeniu paczki i 6-cyfrowym kodem, umożliwiającym jej odbiór w paczkomacie. W przypadku przesyłki zagranicznej otrzymają Państwo e-mail z informacją, dotyczącą przewidywanego czasu dostarczenia, numerem przesyłki oraz linkiem do strony, na której można śledzić status przesyłki.

  Opinie na temat sklepu internetowego FISZKI

  Czy masz wiedzę na temat FISZKI? Jesteś zadowolony z usług? Podziel się swoim doświadczeniem!

  FISZKI
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o FISZKI

  Twoja opinia