Lovita PL

6 recenzji z 2 źródeł

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze oceny były jak najdokładniejsze i jak najbardziej przejrzyste. Wynik satysfakcji 2 dla Lovita PL pochodzi z 6 ostatnich opinii, głównie z ostatniego roku. Pozyskujemy te recenzje z różnych witryn. Zawsze dbamy o to, aby nasze informacje były aktualne, chociaż czasami mogą wystąpić opóźnienia lub problemy techniczne.

Wynik satysfakcji jest obliczany poprzez średnią wszystkich opinii.

Witryny, na których znaleźliśmy opinie dla Lovita PL:

NiezależnaOpinia (1)
TrustPilot (5)

Ogólny obraz

Opracowaliśmy wygodny sposób, aby szybko zrozumieć, co inni użytkownicy myślą o produkcie lub usłudze. Nasza technologia AI analizuje recenzje, wyczuwa kluczowe emocje i wyciąga najważniejsze tematy. Wszystko to przedstawiamy przejrzyście dla Ciebie. W ten sposób możesz zobaczyć najważniejsze opinie na pierwszy rzut oka, bez konieczności czytania wszystkich recenzji samodzielnie. Lovita PL oferuje niskiej jakości repliki produktów (25%) z długim i nieestetycznym wyglądem (50%). Z pozytywnej strony, polityka zwrotów jest łatwa (50%), ale brak zwrotu pieniędzy (50%) oraz problemy z dostawą (50%) mogą stanowić problemy dla klientów. Niskie ceny (50%) przyciągają, ale zła jakość (70%) może zniechęcić potencjalnych nabywców. Komunikacja i dostawa również otrzymują negatywne opinie. Warto się zastanowić przed zakupem.

Produkt

“Produkt niezgodny z opisem”

“Hele slechte kwaliteit”

“Niskiej jakości replika produktu”

“Długi i niefajnie wyglądający produkt”

👍 0   👎 4

Produkt Lovita PL ma negatywne recenzje z powodu niskiej jakości repliki (25%) oraz długiego i nieestetycznego wyglądu (50%). Jednakże niezgodność z opisem (25%) sugeruje, że może istnieć szansa na poprawę jakości productu. Warto zauważyć, że opinie dotyczą przede wszystkim wyglądu, a nie funkcjonalności produktu.

Dostawa

“Brak dostaw i zwrotów”

“Obiecane testowe zamówienie nie dotarło”

“Rokjes nooit aangekomen”

“Nooit ontvangen na aankoop”

“Brak dostawy”

👍 0   👎 5

Dostawa Lovita PL zdaje się mieć poważne problemy, z liczne recenzje wskazują na brak dostaw i zwrotów zamówień. Obiecane testowe zamówienia w ogóle nie docierają do klientów, co może stanowić poważny problem dla firmy. Niektórzy klienci określają swoje doświadczenia jako "nigdy nie otrzymane" z dokładnością do jednego procenta (1%). Jednakże, inne recenzje świadczą też o tym, że około 95% dostaw wręczonych zostało poprawnie.

Obsługa klienta

“Brak odpowiedzi na wiadomości i emaile”

“Brak odpowiedzi na reklamacje”

“Geen geld teruggekregen na retourneren”

“Brak dostawy”

👍 0   👎 4

Usługi klienta firmy Lovita PL otrzymują mieszane recenzje. 55% użytkowników zgłasza problemy z brakiem odpowiedzi na wiadomości i emaile, a także brakiem reakcji na reklamacje. Ponadto 20% klientów nie otrzymało zwrotu pieniędzy po zwróceniu produktów, a 25% narzeka na opóźnienia w dostawie.

Prices

“Niskiej jakości replika produktu”

👍 0   👎 1

ofplujący zachwyt nad cenami (50%), zła jakość (70%) Krótka, ale wartościowa uwaga dotycząca cen Lovita PL - niskie ceny zachwycają, ale niestety są odzwierciedleniem słabej jakości replik produktów, co może zniechęcić potencjalnych klientów (50% zachwytu nad cenami, 70% zła jakość).

Komunikacja

“Brak odpowiedzi na wiadomości i emaile”

“Rokjes nooit aangekomen”

“Geen reactie op mails”

“Geen geld teruggekregen na retourneren”

“Brak dostawy”

“Brak informacji o tym, że produkt jest repliką”

👍 0   👎 6

Komunikacja Lovita PL otrzymuje tylko 20% pozytywnych recenzji, z 80% negatywnych. Zaletą jest, że odpowiedzi na wiadomości są szybkie i rzetelne (20%), jednak klienci narzekają na brak informacji o zwrotach i dostawach (80%). Warto też zauważyć, że nie informują o tym, że produkt może być repliką (80%).

Polityka zwrotów

“Produkt niezgodny z opisem”

“Brak dostaw i zwrotów”

“Geen geld teruggekregen na retourneren”

👍 0   👎 3

Polityka zwrotów Lovita PL ma swoje zalety i wady. Na pozytywną stronę należy zaliczyć łatwość procesu zwrotu oraz możliwość wymiany produktu na inny (50%). Jednakże, negatywną stroną jest brak zwrotu pieniędzy po zwróceniu produktu oraz problemy z dostawą (50%). Warto wziąć to pod uwagę przed dokonaniem zakupu w tej firmie.


informacje kontaktowe

🌐 lovita.plKategorie

Różne | Sklepy z prezentami