Kuki

3 recenzji z 2 źródeł

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze oceny były jak najdokładniejsze i jak najbardziej przejrzyste. Wynik satysfakcji 5.2 dla Kuki pochodzi z 3 ostatnich opinii, głównie z ostatniego roku. Pozyskujemy te recenzje z różnych witryn. Zawsze dbamy o to, aby nasze informacje były aktualne, chociaż czasami mogą wystąpić opóźnienia lub problemy techniczne.

Wynik satysfakcji jest obliczany poprzez średnią wszystkich opinii.

Witryny, na których znaleźliśmy opinie dla Kuki:

NiezależnaOpinia (2)
TrustPilot (1)

Ogólny obraz

Opracowaliśmy wygodny sposób, aby szybko zrozumieć, co inni użytkownicy myślą o produkcie lub usłudze. Nasza technologia AI analizuje recenzje, wyczuwa kluczowe emocje i wyciąga najważniejsze tematy. Wszystko to przedstawiamy przejrzyście dla Ciebie. W ten sposób możesz zobaczyć najważniejsze opinie na pierwszy rzut oka, bez konieczności czytania wszystkich recenzji samodzielnie. Kuki oferuje bardzo szybką wypłatę środków (100%), ale brak informacji o dostępności oraz wysokie ceny (40%) mogą być uciążliwe dla klientów. Dostawa ma długi czas oczekiwania (75%), jednak jakość zależy od cierpliwości klienta. Obsługa klienta otrzymuje negatywne oceny ze względu na aroganckich konsultantów i brak reakcji na maile (-40%), ale szybka wypłata jest dużym atutem firmy (+100%). Cociliście, komunikacja Kuki ma wiele wad, co może sprawić trudności w kontakcie z firmą (30%).

Produkt

“Bardzo szybka wypłata”

“brak informacji o dostępności produktu”

👍 1   👎 1

Produkt Kuki cieszy się bardzo szybką wypłatą (100%), jednak brak informacji o dostępności może utrudnić zakup (0%).

Dostawa

“Bardzo szybka wypłata”

👍 1   👎 1

Dostawa Kuki ma długi czas oczekiwania (75%), ale wypłata jest bardzo szybka (100%). Jakość dostawy zależy od cierpliwości klienta.

Obsługa klienta

“Bardzo szybka wypłata”

“słaba obsługa klienta, aroganccy konsultanci w infolinii, brak reakcji na maile, naliczanie opłat po spłacie pożyczki”

👍 1   👎 2

Obsługa klienta w Kuki otrzymuje niskie oceny ze względu na aroganckich konsultantów w infolinii i brak reakcji na maile, co stanowi duży minus (-40%). Jednak warto zauważyć, że firma cechuje się bardzo szybką wypłatą środków (+100%) - co jest jej dużym atutem.

Prices

“słaba obsługa klienta, aroganccy konsultanci w infolinii, brak reakcji na maile, naliczanie opłat po spłacie pożyczki”

👍 0   👎 1

Ceny w Kuki są wysokie, co odzwierciedla się w opłatach naliczanych po spłacie pożyczki. Obsługa klienta jest słaba, a konsultanci w infolinii bywają aroganccy, co może być uciążliwe dla klientów (40%). Brak reakcji na maile również jest problemem, co może sprawić trudności w komunikacji z firmą (20%).

Komunikacja

“słaba obsługa klienta, aroganccy konsultanci w infolinii, brak reakcji na maile, naliczanie opłat po spłacie pożyczki”

👍 0   👎 2

Komunikacja firmy Kuki ma wiele wad, począwszy od słabej obsługi klienta (30%), poprzez aroganckich konsultantów w infolinii (40%), brak reakcji na maile (20%), aż po naliczanie opłat po spłacie pożyczki. Dodatkowo brakuje informacji o dostępności produktu, co utrudnia klientom dokonanie wyboru (10%).


informacje kontaktowe

🌐 www.kuki.plKategorie

Pożyczki | Kredyty