Sklep Agnex

Wszystkie opinie

Sklep Agnex

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

K
Karola
Robiłam zakupy online i bez wątpliwości mogę polecić firmę Agnex. Szybka realizacja pomimo okresu okołoświątecznego. Myślę, że zabezpieczenie z taką dużą ilością folii bąbelkowej nie było konieczne...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  zakupy spożywcze

  Robiłam zakupy online i bez wątpliwości mogę polecić firmę Agnex. Szybka realizacja pomimo okresu okołoświątecznego. Myślę, że zabezpieczenie z taką dużą ilością folii bąbelkowej nie było konieczne. Są też inne rozwiązania, które mogłyby zastąpić plastikowe zabezpiecznie. Szczególnie, że w paczce były jedynie produkty w zwykłych torebkach. Brak szkła. Sklep wegetariański Agnex opinie ma bardzo pozytywne, a klienci chwalą sobie przede wszystkim bogaty wybór zdrowej i ekologicznej żywności. W ofercie znajdziemy różnego rodzaju produkty i dodatki, które pozwolą nam zadbać o pełnowartościową dietę. Konsumenci w recenzjach dobrze oceniają również szybki czas realizacji dostaw oraz liczne promocje. Jeśli lubisz zdrowe produkty albo chcesz się zaopatrzyć przed świętami, to wybierz Agnex. Konkurencyjne ceny i super jakość!


Inni również oglądali

Logo Cafe Silesia

Cafe Silesia

1 opinie

Wiele osób nie wyobraża sobie dnia bez co najmniej jednej filiżanki kawy. Podczas gdy dla niektórych osób jest to ob...

Logo fit-catering

fit-catering

1 opinie

Każdy z nas chce być zdrowym i mieć smukłą sylwetkę. Prawidłowy s...

Logo YFOOD.PL

YFOOD.PL

1 opinie

O firmie YFood Marka YFood została założona w 2017 roku przez Bena Kremera i Noëla Bollmanna, którzy postanowili zrewol...

Logo HelloDogs

HelloDogs

1 opinie

Być może jesteś właścicielem psa? Jeżeli tak, doskonale wiesz, że odpowiedni pokarm jest kluczowy do zdrowego za...