NiezależnaOpinia

  Opinie KFC

  KFC (nazwa ta pierwotnie była skrótem od Kentucky Fried Chicken) to restauracja typu fast-food, która specjalizuje się w produkcji smażonego kurczaku. Jest to druga co do wielkości sieć restauracji na świecie (według sprzedaży) po McDonalds. Firma ma siedzibę w Ameryce, Kentucky. Dzisiaj KFC jest drugą co do wielkości siecią kawiarni na świecie (pierwsze miejsce zajmuje McDonald's). Założyciel firmy, Harland Sanders, zaczął sprzedawać smażone dania z kurczaka podczas Wielkiego Kryzysu. Produkty KFC szybko zyskały popularność, konkurując z głównym symbolem hamburgera fast food. Wizerunek Sandersa, który nazwał siebie „pułkownikiem”, jest nadal szeroko stosowany w kampaniach reklamowych i logo KFC. Specjalnością KFC są pieczone kawałki kurczaka w specjalnej panierce, która zawiera 11 ziół i przypraw. Przepis na tę mieszankę został opracowany przez Sanders osobiście i stanowi tajemnicę handlową marki.

  W kawiarni KFC prezentowany jest również asortyment: burgery z kurczaka, supe, sałatki, frytki i napoje bezalkoholowe. KFC ma dziś około 19 000 punktów sprzedaży w 118 krajach.

  Skąd pochodzą Wasze produkty?

  Współpracują tylko ze sprawdzonymi, certyfikowanymi dostawcami. Dlatego możesz mieć pewność, że mięso i wszystkie warzywa wykorzystywane w restauracjach KFS pochodzą wyłącznie od hodowców i producentów, których znamy od lat i darzymy pełnym zaufaniem. Wiedzą, że są to ludzie, dla których świeżość i jakość są wartościami priorytetowymi, tak jak dla nich. Lokalni dostawcy przywożą swoje świeże produkty dwa razy w tygodniu.

  Skąd pochodzą kurczaki serwowane w restauracjach KFC?

  Kurczaki KFS pochodzą z polskich, certyfikowanych firm, które zobowiązane są do przestrzegania ścisłych norm dotyczących warunków hodowli i odpowiedniego zaplecza. Właśnie stamtąd, co najmniej dwa razy w tygodniu, wyruszają dostawy, które trafiają do restauracji KFC. Przywiązując ogromną wagę do standardów, dbają o świeżość i jakość mięsa. Kurczaki KFS pochodzą z najlepszych i certyfikowanych hodowli w Polsce. Ich dostawcy są zobowiązani do przestrzegania ścisłych norm dotyczących warunków hodowli i odpowiedniego zaplecza. Mięso przechowywane jest w chłodni w temperaturze od +1 do +4 stopni C. To gwarantuje świeżość i bezpieczeństwo produktu.

  Jakie informacje dotyczące produktów podajecie na opakowaniach?

  Zgodnie z obowiązującym prawem podajemy skład produktów opakowanych, ewentualną zawartość alergenów, sposób przechowywania oraz dane na temat producenta. Dla produktów sprzedawanych w restauracjach, na odwrocie podkładek na tacę znajdują się informacje na temat składu, wartości odżywczych oraz występowania alergenów.

  Dlaczego usługa KFC dostawa nie jest wszędzie dostępna?

  Zasięg obszaru, w którym dostępna jest oferta dostawy wynika z dbałości o jakość produktów KFS. Muszą być pewni, że w czasie dostarczania zamówienia, posiłki nie utracą swojej jakości. W związku z ciągłym rozwojem sieci stopniowo zwiększają zasięg dostawy. O wszystkich zmianach będziemy informować na stronie internetowej oraz fanpage’u na Facebooku.

  Zamawiałeś już coś kiedyś z sklepu KFS? Zamówienie do Ciebie przyszło na czas? Wyraź, proszę, swoją opinię i daj znać innym czy restauracja jest godna zaufania i swojej renomy! Tylko kilka słów, a pozwolisz zaoszczędzić ludziom mnóstwo czasu i pieniędzy.

  KFC
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o KFC

  Twoja opinia