Nibble

Wszystkie opinie

Nibble

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Marek
Elastyczność w doborze strategii inwestycyjnej wydaje się być zachęcającym argumentem do rozpoczęcia inwestycji na Nibble Finance.Nibble Finance wydaje się być ciekawą i bezpieczną alternatywą do i...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  pożyczka

  Elastyczność w doborze strategii inwestycyjnej wydaje się być zachęcającym argumentem do rozpoczęcia inwestycji na Nibble Finance.Nibble Finance wydaje się być ciekawą i bezpieczną alternatywą do inwestowania w pożyczki konsumenckie.

  Główne zalety platformy to przede wszystkim:

  Zwroty z inwestycji na poziomie 9,7% do nawet 19% w skali roku
  Możliwość elastycznego doboru strategii inwestycyjnej, pod kątem rentowności i ryzyka
  Wykorzystywany model scoringowy w szczegółowej analizie ryzyka kredytobiorców
  Minimalna kwota inwestycji to 10 EUR
  Dla początkujących inwestorów możliwa bezpieczna strategia z gwarancją wykupu
  Działalność Komitetu ds. ryzyka, który regularnie analizuje i udoskonala funkcjonowanie platformy i udostępnia miesięczne stopy procentowe
  Zautomatyzowany dobór pożyczek pod konkretną strategię inwestycyjną
  Tygodniowe wypłaty dochodów z inwestycji
  Do minusów Nibble Finance zaliczyć można:

  Brak gwarancji wykupu niespłaconej pożyczki przez platformę dla strategii o wyższej rentowności
  W przypadku wypłaty środków przed zakończeniem inwestycji,
  Inwestować można tylko w walucie EUR
  Strona nie jest przetłumaczona na język polski
  Istnieje ryzyko systemowe ponieważ platforma jest powiązana kapitałowo i osobowo z pożyczkodawcami


Inni również oglądali

Logo AlfaKredyt

AlfaKredyt

1 opinie

Znowu brakuje Ci kasy? Pieniądze palą Ci się w rękach? Nie możesz się powstrzy...

Logo Wirex
Logo Getin Noble Bank

Getin Noble Bank

1 opinie

Getin Bank jest markÄ… bankowoÅ›ci detalicznej, która należy do Getin Noble Bank S.A., jednego z najwi&Au...

Logo Bank Polski

Bank Polski

1 opinie

Czy zastanawiasz się nad zmianą banku? Czy Twoje konto generuje zbyt duże koszty przy przelewach, prowadzeniu konta, a zysk z oproce...

Nibble

O platformie Nibble
Nibble to platforma finansowa, która pomaga współpracować inwestorom i pożyczkodawcom oferującym alternatywne pożyczki. Właścicielem Nibble jest firma IT Smart Finance, która od 2014 roku tworzy i rozwija produkty FinTech. Priorytetowymi obszarami działalności holdingu jest wykorzystanie i analiza dużych ilości danych.Nibble gwarantuje bezpieczeństwo inwestycji, ponieważ pożyczki są udzielane przez spółki holdingu IT Smart Finance.

Oferta na platformie Nibble
Średni przychód Nibble osiąga 12% rocznie, czyli jest wyższy niż średni przychód na alternatywnym rynku pożyczek. W ofercie są dwa rodzaje pożyczek. Pożyczki krótkoterminowe (PDL): kwota pożyczki - do 500 EUR; Okres kredytowania - do 30 dni. Oraz pożyczki ratalne (rata): Kwota pożyczki - do 1.000 €; okres kredytowania - do 90 dni.
Nibble jest oparty na modelu „Peer 2 portfolio”. Oferuje inwestorom możliwość łatwego i bezpiecznego inwestowania w alternatywne pożyczki. Nibble oferuje inwestorom gwarancję wykupu, nawet jeśli pożyczka jest przeterminowana o ponad 60 dni.
Nibble umożliwia inwestorom tworzenie portfela inwestycyjnego w sposób w pełni zautomatyzowany. Inwestor może ustalić parametry portfela, takie jak kwota inwestycji i okres.
Nibble jest platformą finansową i częścią holdingu IT Smart Finance. Platforma umożliwia osobom fizycznym i prawnym inwestowanie w pożyczki udzielane przez spółki wchodzące w skład holdingu grupowego posiadającego bogate doświadczenie na rynku pożyczkowym.
W jaki sposób firmy udzielają pożyczek?
Każdy klient, który otrzyma pożyczkę, przechodzi wielopoziomowy system weryfikacji i otrzymuje ocenę scoringową dotyczącą wypłacalności związaną z jego historią kredytową. Z ogólnej liczby wniosków poziom akceptacji dla klientów głównych wynosi 10%, co pozwala firmie kontrolować ryzyko i zapewnić spłatę.
Bezpieczeństwo inwestycji. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki firma, która wystawiła gwarancje pożyczki na odkupienie pożyczki w 61 dniu (marki: Joymoney RU, Joymoney MX, Joymoney ES).
Nibble odpowiada za bezpieczeństwo transakcji, bezpieczeństwo pieniędzy na koncie osobistym inwestora oraz zapewnia ochronę danych osobowych.
W okresie aktywności pożyczka będzie gromadzić określony procent zysku zgodnie z ustaleniami. Pod koniec okresu klient ma możliwość wyboru jednej z alternatyw reinwestycji, a tym samym zwiększenia dochodu. W ten sposób pieniądze zostaną automatycznie ponownie zainwestowane w nowe pożyczki. Inwestorem może zostać każda osoba fizyczna i prawna w Europie, w tym w krajach UE (Szwajcaria i Wielka Brytania).
Stanie się inwestorem w platformę P2P jest szybkie i proste. Minimalna kwota inwestycji to 10 €.
Przyciągnięte inwestycje są lokowane w pożyczkach firm z holdingu IT Smart Finance. Marka Joymoney działa na rynku alternatywnych pożyczek od 2014 roku. Firma działa na terenie Hiszpanii i Rosji. Rozpoczęcie pracy w Meksyku planowane jest na 2020 rok. Misją Joymoney jest pomoc klientom w szybkim i bezpiecznym pokonywaniu trudności finansowych. W tym celu firma korzysta z własnych, autorskich rozwiązań informatycznych z zakresu analizy dużych ilości danych, scoringu i zarządzania ryzykiem.

Co sądzisz o ofercie Nibble?
Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Nibble? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy platforma jest łatwa w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd platformy? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Nibble jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Nibble i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Nibble.