NiezależnaOpinia

  Opinie Nibble

  O platformie Nibble

  Nibble to platforma finansowa, która pomaga współpracować inwestorom i pożyczkodawcom oferującym alternatywne pożyczki. Właścicielem Nibble jest firma IT Smart Finance, która od 2014 roku tworzy i rozwija produkty FinTech. Priorytetowymi obszarami działalności holdingu jest wykorzystanie i analiza dużych ilości danych.Nibble gwarantuje bezpieczeństwo inwestycji, ponieważ pożyczki są udzielane przez spółki holdingu IT Smart Finance.

  Oferta na platformie Nibble

  Średni przychód Nibble osiąga 12% rocznie, czyli jest wyższy niż średni przychód na alternatywnym rynku pożyczek. W ofercie są dwa rodzaje pożyczek. Pożyczki krótkoterminowe (PDL): kwota pożyczki - do 500 EUR; Okres kredytowania - do 30 dni. Oraz pożyczki ratalne (rata): Kwota pożyczki - do 1.000 €; okres kredytowania - do 90 dni.
  Nibble jest oparty na modelu „Peer 2 portfolio”. Oferuje inwestorom możliwość łatwego i bezpiecznego inwestowania w alternatywne pożyczki. Nibble oferuje inwestorom gwarancję wykupu, nawet jeśli pożyczka jest przeterminowana o ponad 60 dni.
  Nibble umożliwia inwestorom tworzenie portfela inwestycyjnego w sposób w pełni zautomatyzowany. Inwestor może ustalić parametry portfela, takie jak kwota inwestycji i okres.
  Nibble jest platformą finansową i częścią holdingu IT Smart Finance. Platforma umożliwia osobom fizycznym i prawnym inwestowanie w pożyczki udzielane przez spółki wchodzące w skład holdingu grupowego posiadającego bogate doświadczenie na rynku pożyczkowym.
  W jaki sposób firmy udzielają pożyczek?
  Każdy klient, który otrzyma pożyczkę, przechodzi wielopoziomowy system weryfikacji i otrzymuje ocenę scoringową dotyczącą wypłacalności związaną z jego historią kredytową. Z ogólnej liczby wniosków poziom akceptacji dla klientów głównych wynosi 10%, co pozwala firmie kontrolować ryzyko i zapewnić spłatę.
  Bezpieczeństwo inwestycji. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki firma, która wystawiła gwarancje pożyczki na odkupienie pożyczki w 61 dniu (marki: Joymoney RU, Joymoney MX, Joymoney ES).
  Nibble odpowiada za bezpieczeństwo transakcji, bezpieczeństwo pieniędzy na koncie osobistym inwestora oraz zapewnia ochronę danych osobowych.
  W okresie aktywności pożyczka będzie gromadzić określony procent zysku zgodnie z ustaleniami. Pod koniec okresu klient ma możliwość wyboru jednej z alternatyw reinwestycji, a tym samym zwiększenia dochodu. W ten sposób pieniądze zostaną automatycznie ponownie zainwestowane w nowe pożyczki. Inwestorem może zostać każda osoba fizyczna i prawna w Europie, w tym w krajach UE (Szwajcaria i Wielka Brytania).
  Stanie się inwestorem w platformę P2P jest szybkie i proste. Minimalna kwota inwestycji to 10 €.
  Przyciągnięte inwestycje są lokowane w pożyczkach firm z holdingu IT Smart Finance. Marka Joymoney działa na rynku alternatywnych pożyczek od 2014 roku. Firma działa na terenie Hiszpanii i Rosji. Rozpoczęcie pracy w Meksyku planowane jest na 2020 rok. Misją Joymoney jest pomoc klientom w szybkim i bezpiecznym pokonywaniu trudności finansowych. W tym celu firma korzysta z własnych, autorskich rozwiązań informatycznych z zakresu analizy dużych ilości danych, scoringu i zarządzania ryzykiem.

  Co sądzisz o ofercie Nibble?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Nibble? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy platforma jest łatwa w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd platformy? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Nibble jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Nibble i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Nibble.

  Finanse teraz i wkrótce

  Nibble
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Nibble

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Nibble jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Nibble. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Nibble?

  Nibble działa głównie w kategorii Finanse, a dokładniej w Oszczędzanie, Inwestycja.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Nibble . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.