NiezależnaOpinia

  Opinie Nibble

  O platformie Nibble

  Nibble to platforma finansowa, która pomaga współpracować inwestorom i pożyczkodawcom oferującym alternatywne pożyczki. Właścicielem Nibble jest firma IT Smart Finance, która od 2014 roku tworzy i rozwija produkty FinTech. Priorytetowymi obszarami działalności holdingu jest wykorzystanie i analiza dużych ilości danych.Nibble gwarantuje bezpieczeństwo inwestycji, ponieważ pożyczki są udzielane przez spółki holdingu IT Smart Finance.

  Finanse teraz i wkrótce

  Oferta na platformie Nibble

  Średni przychód Nibble osiąga 12% rocznie, czyli jest wyższy niż średni przychód na alternatywnym rynku pożyczek. W ofercie są dwa rodzaje pożyczek. Pożyczki krótkoterminowe (PDL): kwota pożyczki - do 500 EUR; Okres kredytowania - do 30 dni. Oraz pożyczki ratalne (rata): Kwota pożyczki - do 1.000 €; okres kredytowania - do 90 dni.
  Nibble jest oparty na modelu „Peer 2 portfolio”. Oferuje inwestorom możliwość łatwego i bezpiecznego inwestowania w alternatywne pożyczki. Nibble oferuje inwestorom gwarancję wykupu, nawet jeśli pożyczka jest przeterminowana o ponad 60 dni.
  Nibble umożliwia inwestorom tworzenie portfela inwestycyjnego w sposób w pełni zautomatyzowany. Inwestor może ustalić parametry portfela, takie jak kwota inwestycji i okres.
  Nibble jest platformą finansową i częścią holdingu IT Smart Finance. Platforma umożliwia osobom fizycznym i prawnym inwestowanie w pożyczki udzielane przez spółki wchodzące w skład holdingu grupowego posiadającego bogate doświadczenie na rynku pożyczkowym.
  W jaki sposób firmy udzielają pożyczek?
  Każdy klient, który otrzyma pożyczkę, przechodzi wielopoziomowy system weryfikacji i otrzymuje ocenę scoringową dotyczącą wypłacalności związaną z jego historią kredytową. Z ogólnej liczby wniosków poziom akceptacji dla klientów głównych wynosi 10%, co pozwala firmie kontrolować ryzyko i zapewnić spłatę.
  Bezpieczeństwo inwestycji. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki firma, która wystawiła gwarancje pożyczki na odkupienie pożyczki w 61 dniu (marki: Joymoney RU, Joymoney MX, Joymoney ES).
  Nibble odpowiada za bezpieczeństwo transakcji, bezpieczeństwo pieniędzy na koncie osobistym inwestora oraz zapewnia ochronę danych osobowych.
  W okresie aktywności pożyczka będzie gromadzić określony procent zysku zgodnie z ustaleniami. Pod koniec okresu klient ma możliwość wyboru jednej z alternatyw reinwestycji, a tym samym zwiększenia dochodu. W ten sposób pieniądze zostaną automatycznie ponownie zainwestowane w nowe pożyczki. Inwestorem może zostać każda osoba fizyczna i prawna w Europie, w tym w krajach UE (Szwajcaria i Wielka Brytania).
  Stanie się inwestorem w platformę P2P jest szybkie i proste. Minimalna kwota inwestycji to 10 €.
  Przyciągnięte inwestycje są lokowane w pożyczkach firm z holdingu IT Smart Finance. Marka Joymoney działa na rynku alternatywnych pożyczek od 2014 roku. Firma działa na terenie Hiszpanii i Rosji. Rozpoczęcie pracy w Meksyku planowane jest na 2020 rok. Misją Joymoney jest pomoc klientom w szybkim i bezpiecznym pokonywaniu trudności finansowych. W tym celu firma korzysta z własnych, autorskich rozwiązań informatycznych z zakresu analizy dużych ilości danych, scoringu i zarządzania ryzykiem.

  Co sądzisz o ofercie Nibble?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Nibble? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy platforma jest łatwa w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd platformy? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Nibble jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Nibble i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Nibble.

  Nibble
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Nibble

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Nibble jest firmą godną zaufania?

  Obecnie jest 1 opinia klienta o Nibble. Średnio firma otrzymała ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej markę.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Nibble?

  Nibble działa głównie w kategorii Finanse, a dokładniej w Oszczędzanie, Inwestycja.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Você teve uma impressão positiva das avaliações? Nesse caso, você pode fazer seu pedido no site da Nibble com confiança. Caso contrário, você pode encontrar muitas outras marcas para ler no nosso site!