Inteligenty Inwestor

Wszystkie opinie

Inteligenty Inwestor

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Esketit
Esketit
1 opinie

Dobrze jest się poważnie zastanowić, co zrobić z oszczędnościami całego życia. Gdzie je zainwestować, ...

Logo Wirex
Logo Bank Polski
Bank Polski
1 opinie

Czy zastanawiasz się nad zmianą banku? Czy Twoje konto generuje zbyt duże koszty przy przelewach, prowadzeniu konta, a zysk z oproce...

Logo Alior Bank
Alior Bank
1 opinie

Opinie Alior BankNowoczesność oferuje wiele innowacyjnych rozwiązań, także w dziedzinie...

Inteligenty Inwestor

Być może najbardziej zniechęcającym wyzwaniem, przed którym stoją współcześni inwestorzy, jest sama szybkość i ilość informacji. Ograniczona liczba publikacji związanych z finansami próbowały zbierać i rozpowszechniać wiadomości biznesowe. Jednak wiadomości te docierały do szerokiej publiczności w tempie druku (jeśli w ogóle do niej docierały). Aby historia została opisana, musiała być znacząca; nawet wtedy musiała zostać spisana, wydrukowana i dostarczona. Autor książki, której poświęcona jest strona internetowa Inteligentny Inwestor, wieloletni przedsiębiorca i inwestor inaczej podszedł do tematu szerzenia wiedzy i poprzez trafną i napisaną przystępnym językiem informacje dotarł do wielu. Autor książki Trader21 zaczął w 2012 roku pisać blog inwestycyjny IndependentTrader.pl.

Cel utworzenia witryny inteligentnyinwestor.pl
Strona internetowa ma na celu wypromowanie książki autora Trader21 pt. Inteligentny Trader. Na książkę składają się cztery tomy" Tom I - traktuje o akcjach, obligacjach, systemie monetarnym oraz walutach. Autor podchodzi do tematu w sposób przyjazny i przekazuje skomplikowaną dla nowicjusza treść łatwym i zrozumiałym językiem. Tom II - poświęcony jest metalom szlachetnym, surowcom nieruchomościom, oraz REIT-om. Tom III - w bardzo przystępny sposób przedstawia budowanie portfela inwestycyjnego, dywersyfikację geograficzną, oraz psychologię inwestowania. Wreszcie Tom IV - przedstawia praktyczne sposoby inwestowania i najczęściej popełnianie błędy. Dzieło to wydane zostało na wysokiej jakości papierze w twardej oprawie i można go kupić również w formie e-booka, lub pakietu specjalnego złożonego z wersji papierowej i e-booka. Patronat objęły IndependentTrader, Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, DIF Broker i Exante.

Pytania zadawane na Inteligentny Inwestor
Książkę można też podarować komuś jako prezent, ułatwia to bon podarunkowy, pytanie więc dotyczy sposobu uzyskania bonu podarunkowego. Aby go otrzymać wystarczy przy kupnie napisać, kupuję w prezencie. W odpowiedzi na sposób wysyłki e-booka w odpowiedzi czytamy, że po opłaceniu zostanie on wysłany na e-maila, natomiast wersja papierowa książki będzie dostarczona kurierem. Książka może być wysłana do wielu krajów za granicę, jednakże, jeśli danego kraju nie ma na liście można podać adres znajomego w Polsce, na który zostanie wysłana, a następnie przesłana dalej. Czy książki można zwrócić? Tak, ale tylko wersję papierową bez śladów używania jej, natomiaste-booka zwrócić nie można a w konsekwencji nie można zwrócić pakietu specjalnego, gdyż e-book stanowi jego część. Czy więc osoba, która książkę przeczytała posiądzie umiejętność praktycznego inwestowania? W odpowiedzi czytamy tak, gdyż wszystko co zawierają 4 tomy nakierowane jest na ukształtowanie praktycznych umiejętności inwestycyjnych czytelnika. Na stronie Inteligentny Inwestor znajdziemy bardzo pozytywne oceny od osób, które w momencie ich pisania były w trakcie czytania. 

Opinie i komentarze niezależne o Inteligentny Inwestor
Choć na ich stronie znajdziemy kilka bardzo pochlebnych komentarzy zachęcamy czytelników powyżej omówionej książki do wyrażenia swojej opinii na naszym niezależnym portalu. Prosimy o potwierdzenie sposobu dostawy i czy odpowiedzi na często zadawane pytania pokrywają się z prawdą.