Heavy Finance

Wszystkie opinie

Heavy Finance

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Esketit
Esketit
1 opinie

Dobrze jest się poważnie zastanowić, co zrobić z oszczędnościami całego życia. Gdzie je zainwestować, ...

Logo Wirex
Logo Bank Polski
Bank Polski
1 opinie

Czy zastanawiasz się nad zmianą banku? Czy Twoje konto generuje zbyt duże koszty przy przelewach, prowadzeniu konta, a zysk z oproce...

Logo Alior Bank
Alior Bank
1 opinie

Opinie Alior BankNowoczesność oferuje wiele innowacyjnych rozwiązań, także w dziedzinie...

Heavy Finance

Wielu z nas poszukuje sprawdzonych i mało ryzykownych sposobów na to, by zwiększyć udział swych pasywnych dochodów. Tak, aby mieć możliwość choćby minimalnego zysku z inwestycji, która przyniesie zwrot wyższy niż szalejąca inflacja. Ryzyko jest jednak wpisane w życie inwestora, ale jego minimalizacja może okazać się strzałem w dziesiątkę. Gdy Ty, jako inwestor, wypracujesz nawet około 14 procent zysku w skali roku, tak inni, którzy zbytnio zaryzykują, muszą liczyć się z możliwością utraty wszystkich zainwestowanych pieniędzy. Ryzyko czasem lepiej jest skalkulować choćby po to, by móc spać spokojnie i bez obaw o lepsze jutro. Jednym z dobrych miejsc na ulokowanie własnych środków finansowych są platformy crowdfundingowe, które wspierają biznes. Biznes w każdym przejawie tego znaczenia, a także te, które skupiają się na jednej, wyjątkowej i stabilnej branży. Takie jak Heavy Finance, platforma, która otwiera rolnikom drzwi do rozbudowy własnej działalności, ale i daje inwestorom sposobność finansowania właśnie tych pożyczek, które niezbędne są w rolnictwie małej i średniej wielkości.

O Heavy Finance
Firma Heavy Finance zdołała już dostarczyć rolnikom kilkanaście milionów Euro pożyczek i wypracować wysoki zwrot inwestycyjny swoim klientom. Jako platforma crowdfundingowa, działająca sprawnie i bez przeszkód radząca sobie z małymi i wielkimi problemami zdołała zachęcić już tysiące inwestorów, którzy postanowili jej zaufać.

Wraz ze specjalistami z wielu dziedzin nie tylko starannie selekcjonuje proponowane jej pożyczki crowdfundingowe kierowane od rolników, ale i wyraźnie oznacza stopień ryzyka każdej z nich. Pomaga każdemu z jej inwestorów wypracować kilkunastoprocentowy zwrot z każdego zainwestowanego Euro. Poprzez swoją działalność łączy inwestorów z sektorem branży rolniczej, którego zapotrzebowanie na sprawne finansowanie rozwoju jest niezwykle potrzebne. Pomaga nie tylko finansować sprawy i rzeczy aktualnego zapotrzebowania, ale i daje zastrzyk gotówki tam, gdzie prowadzone są rzetelne i realne inwestycje.

Produkty finansowe, minimalna wpłata, obsługa klienta w Heavy Finance
Ta warszawska firma pomaga rolnikom w finansowaniu nie tylko codziennej działalności, ale i zakupu sprzętu i ciągników rolniczych, czy zakupu gruntu. Minimalną kwotą inwestycji jest tu 100 Euro, które można przeznaczyć na dowolną, znalezioną na ich platformie pożyczkę krótkoterminową z różną i wyznaczona skalą ryzyka. Roczny zwrot każdej inwestycji wynosi dużo ponad 10 procent pasywnego zysku.

Wśród produktów finansowych znajdziemy tu pożyczki z przeznaczeniem na rozmaite cele. Długość trwania finansowania każdej z nich jest różna, a roczny zysk wypracowany na oprocentowaniu również jest zmienny i zależny od charakteru, wysokości, ryzyka danej pożyczki.

Z obsługą klienta można kontaktować się tam, pisząc wiadomość z wykorzystaniem formularza kontaktowego lub skontaktować się bezpośrednio, telefonicznie czy mailowo. Przedstawiciele obsługi klienta tej polskiej platformy crowdfundingowej z pewnością nie omieszkają odpowiedzieć na wszelkie pytania w jak najkrótszym czasie.

Opinie o Heavy Finance
Czy spodobała Ci się idea działania platform crowdfundingowych? A może poszukujesz miejsca na ulokowanie części oszczędności swojego życia? Pragniesz zbudować wysokie pasywne dochody, które znacznie przekraczają skalę inflacji? Skorzystać z możliwości inwestowania z minimalnym ryzykiem? Zabezpieczyć swoją przyszłość i zarabiać znacznie więcej niż na lokatach bankowych i kontach oszczędnościowych? Nie wahaj się. Jeżeli udało Ci się już finansować projekty na platformie Heavy Finance opisz swoje dotychczasowe doświadczenie. Pomóż innym w podjęciu trudnej decyzji o sposobie lokowania własnych środków finansowych. Pozostaw feedback, który z pewnością zostanie zauważony.