NiezależnaOpinia

  Opinie Doz.pl

  Konieczność zakupu leków może pojawić się u każdego człowieka. W każdej chwili możesz poczuć się źle. Szczęście temu, kto obok ma krewny lub przyjaciół, którzy przylecą na pierwsze wezwanie. A jeśli nie? Wtedy znaleźć żądaną leki ci pomoże DOZ.PL. Platforma DOZ.PL pozwala na dostęp do kilkudziesięciu tysięcy preparatów. To jedyna taka platforma internetowa w Polsce. DOZ znaczy Dbam O Zdrowie. Marka DOZ została uznana za jedną z najsilniejszych marek na polskim rynku i otrzymała tytuł Created in Poland Superbrands. Ten tytuł został przyznany w wyniku badania konsumenckiego przeprowadzonego przez instytut badawczy ARC Rynek i Opinia i jest dedykowany najsilniejszym markom z polskim rodowodem.

  DOZ – Dbam O Zdrowie

  DOZ.PL to największy portal polski o zdrowiu, który łączy fachową wiedzę o profilaktyce zdrowotnej oraz opiece farmaceutycznej i medycznej, z szeroką ofertą produktów w korzystnych cenach. DOZ.PL gwarantuje swoim pacjentom najszerszy na rynku asortyment ponad 20 tysięcy produktów. To największe w Polsce źródło fachowej informacji o zdrowiu dostępne całodobowo. Dla użytkowników DOZ.PL oferuje następne Korzyści: bezpłatne konsultacje lekarskie, bezpłatna porada farmaceutyczna, fachowa informacja medyczna, fachowa informacja farmaceutyczna. DOZ.PL ma szeroki asortyment, który obejmuje leki trudno dostępne i sieroce.

  Bogata oferta usług DOZ.PL

  Witryna DOZ.PL zawiera atrakcyjną i bogatą ofertę usług związanych z szeroko pojętą ochroną zdrowia i poprawą stylu życia. Produkty opracowywane wspólnie z farmaceutami, są produkowane w fabrykach spełniających najwyższe standardy. Na DOZ.PL można znaleźć i kupić leki lub wyroby medyczne na przeziębienie, odchudzanie, odporność, dermokosmetyki, witaminy i wiele więcej. Również na DOZ.PL można zamówić leki na receptę. Płacić można przy odbiorze lub online. Dostawa do twojej apteki jest darmowa.

  Gwarancja bezpieczeństwa DOZ.PL

  Produkty zamawiane przez platformę DOZ.PL dostarczane są do wybranej przez użytkownika apteki. W aptece nabywca leków ma osobisty kontakt z farmaceutą. Dzięki temu pacjent jest pod kontrolą farmaceutyczną. On może skorzystać z porady farmaceutycznej przed zastosowaniem leków również uzyskać dodatkowe informacje na temat leków. DOZ.PL nie prowadzi zabronionej przez Prawo Farmaceutyczne sprzedaży pełnomocniczej. Leki nie są wydawane pełnomocnikom, występującym w imieniu pacjentów, na przykład kurierom. Wszystkie zamawiane przez DOZ.PL produkty przewożone są wyłącznie specjalnym transportem aptecznym, dostosowanym do tego celu. Ponieważ taka dostawa gwarantuje odpowiednie warunki kontroli temperatury i przechowywania leków. Pacjent ma zatem pewność, że zamówione przez platformę internetową leki są przewożone i przechowywane zgodnie z obowiązującym prawem. W trosce o bezpieczeństwo użytkowników Platforma została wyposażona w system monitoringu zamówień, który ogranicza ilość zamawianych przez pacjentów leków bez recepty, suplementy diety i inne produkty wydawane bez recepty w aptekach (produktów OTC), które zawierają substancje o udowodnionych działaniach niepożądanych przy dużych dawkach. DOZ.PL gwarantuje pełne bezpieczeństwo transportu i przechowywania zamówionych poprzez DOZ.PL leków. Oraz DOZ.PL gwarantuje komfort dyskrecji zakupów produktów wstydliwych dla pacjenta. Dane użytkowników są chronione przez administratorów zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem i wytycznymi GIODO. Bezpłatna infolinia czynna 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Jeżeli masz problem z towarami lub usługami zakupionymi online, możesz złożyć skargę i przesłać ją do rozpatrzenia przez niezależny organ rozstrzygania sporów.

  Miałeś okazję korzystać z usług DOZ.PL? Każda opinia jest dla nas ważna. Dzięki Twojej ocenie potencjalni klienci DOZ.PL otrzymają informacje, które pomogą im w wyborze odpowiedniej usługi.

  Doz.pl
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (1)

  6
  0% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  2
  Cennik
  rating
  2
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Skarga

  Dzien dobry,

  jestem stala i dobra klijetka, kupuje u was strasznie duzo i drogie zeczy, ale ze place karta odciagacie mir straszne oplaty.
  naprawde jestem bardzo zawiedziona i zastanawiam sie czy jeszcze kiedy kolwiek u was cos kupie. moje zamowienia
  18855975,18847196,18827876,18818696,18114342,180 90082,18077629,18077122,18063606,18043460,18008319 .
  i za te zamowienia odcialiscie mir 22,28 €. To jest naprawde beszczelnosc. W zadnek aptece do tek porynie odciagali mi oplat. Ja zawsze u was duzo kupuje, ale teraz doszlam do wniosku, ze ja wiecek place anizeli w innen aptece.
  Robicie reklame ze jak sie kupi cos za 250 zlotych do dostanie sie niespodzianke, a ja kupitam za 5000 zlotych i nic nie dostalam. naprawde czuje sie bardzo rozczarowana i brak mi slow.
  Oczekuje wasza odpowiedz. Izabella

  Przez: Izabella 06-06-2019
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  Nie
  6
  rating

  Napisz wlasną opinię o Doz.pl

  Twoja opinia