Ceramizer

Wszystkie opinie

Ceramizer

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

A
Arek
Zastosowałem w Hyundai ceramizer do silnika i do skrzyni biegów i muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem. Zauważyłem, że jest mniejsze spalanie, płynniejsza i cichsza praca silnika z czego jeste...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  ceramizer

  Zastosowałem w Hyundai ceramizer do silnika i do skrzyni biegów i muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem. Zauważyłem, że jest mniejsze spalanie, płynniejsza i cichsza praca silnika z czego jestem bardzo zadowolony. A propos spalania, przetestowałem po zastosowaniu ceramizera i po zatankowaniu pełnego zbiornika. przejechałem 730km. Oczywiście, spokojna jazda do 130/h i mogę również nadmienić, że przy włączonej klimatyzacji, więc myślę, że to bardzo dobry wynik.
A co do ceramizera w skrzyni, bardzo polecam! Skrzynia pracuje ciszej, przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie, a słyszałem od wielu posiadaczy tego modelu auta, że skrzynia pracuje dość głośno, więc nic innego jak CERAMIZER do skrzyni i gwarantuje, że będzie lepiej. Ogólnie rzecz biorąc jestem bardzo zadowolony z zakupu i polecam.


Inni również oglądali

Logo Autobus.Travel

Autobus.Travel

0 opinie

Autobus.Travel to rezerwacja usÅ‚ug i zakup biletów autobusowych w Internecie do podróży w Rosji, krajach WN...

Logo Nowazarowka

Nowazarowka

0 opinie

O sklepie Nowazarowka Noważarówka.pl to Polski oddział firmy Any Lamp B.V. Siedziba firmy w Polsce mieści się na Placu ...

Logo Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank

0 opinie

O banku Santander Consumer Bank Właścicielem strony internetowej Santander Consumer Bank jest bank Santander Consumer Bank SA &ndas...

Logo Ucando

Ucando

2 opinie

O sklepie Ucando Właścicielem sklepu internetowego Ucando jest firma Ucando Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.Oferta w sklepie Ucan...

Ceramizer

Jako posiadacz pojazdu bądź maszyny mechanicznej, która swoje działanie opiera na silniku spalinowym, pewnie doskonale zdajesz sobie sprawę jak ważnym jest dbanie o kondycję "serca" pojazdu czyli samego silnika. Pomóc w tym może prawidłowa eksploatacja, regularna wymiana podzespołów, które tego wymagają bądź serwisowanie. Czasami jednak, w szczególności gdy nasza ukochana maszyna jest dla nas ważna i kosztowała nas dość pokaźną sumę, chcemy zrobić coś więcej niż zwykła wymiana oleju czy regularna wizyta u mechanika. Przecież chcemy tego co najlepsze dla naszego pojazdu aby on odwdzięczył nam się tym samym i służył przez długie lata nie narażając nas na dodatkowe koszty związane zarówno z kosztownymi naprawami ani lawetowaniem. Istnieją sytuację, w którym polegamy na swoim pojeździe i nie chcemy aby nas zawiódł, na przykład w sytuacjach zagrożenia zdrowia lub dalekich podróży. Wiele firm na rynku oferuje produkty związane z dopieszczaniem silników naszych maszyn. Jedną z nich jest firma Ceramizer. Czy miałeś okazję skorzystać z usług firmy? Jeżeli tak, prosimy opisz swoje doświadczenie za pomocą naszej strony Niezależna Opinia W przypadku gdy dopiero zamierzasz skorzystać z usług bądź produktów danej firmy, pomocnym będzie zapoznanie się z sekcją opinii, gdzie klienci którzy mieli okazję współpracować z wyżej wymienioną firmą zamieścili swój feedback.

Na temat firmy Ceramizer.
Od ponad 25 lat firma Ceramizer oferuje swoje specjalistyczne produkty związane z branżą motoryzacyjną. W przypadku gdy mamy wątpliwości co do wyboru specjalistycznego środka, który ma za zadanie polepszyć i przedłużyć działanie mechanicznych podzespołów naszego pojazdu, firma oferuje wsparcie - wystarczy skontaktować się z działem obsługi klienta a doświadczeni operatorzy z pewnością pomogą nam dobrać odpowiedni dla nas środek z palety produktów firmy Ceramizer, wystarczy tylko opisać nasz konkretny przypadek. Sklep oferuje również swoje usługi poprzez platformę B2B, w której jesteśmy w stanie zamawiać 24h na dobę, duplikować poprzednie zamówienia, jesteśmy na bieżąco z promocjami firmy i możemy uzyskać dostęp do faktur, rozrachunków i innych informacji o koncie. Produkty sklepu świetnie nadają się do zabezpieczania samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, rowerów, sprzętu rolniczego i ogrodniczego, ale także do pojazdów wodnych. 

Kilka słów o produktach i usługach firmy Ceramizer.
Jak sama nazwa wskazuje, produkty Ceramizer tworzą ceramiczną warstwę ochronną na powierzchni mechanicznych podzespołów naszego pojazdu, narzędzia czy maszyny. Dodając Ceramizer do paliwa czy oleju silnikowego jesteśmy w stanie wzbogacić mieszankę cieczy, która po spaleniu wprawia nasz pojazd w ruch bądź zabezpiecza silnik przed nadmiernym zużyciem podczas pracy, powodując tym samym, że silnik jest bardziej odporny na wymagające warunki pracy przez co jest w stanie służyć nam przez wiele lat. W ofercie sklepu Ceramizer znajdują się również produkty, które pozwalają pozbyć się niepożądanych zanieczyszczeń z wnętrza silnika, które mogą powodować awarię w przypadku nadmiernego nagromadzenia. 

Płatności i dostawa firmy Ceramizer.
Firma współpracuje z kurierami InPost, Poczta Polska i DPD, oferując przesyłki zarówno przedpłatowe jak i pobraniowe. Koszt wysyłki na terenie Polski waha się od 13-19 zł w zależności od rodzaju wybranej wysyłki, koszt wysyłki za granicę to 28zł. Gdy zdecydujemy się zrealizować transakcję przyjdzie nam dokonać płatności, możemy zrobić to poprzez przelew bankowy na konto firmy, za pomocą płatności internetowych takich jak DotPay czy PayPal bądź także za pomocą kart płatniczych Visa, MasterCard bądź Maestro.