Ceramizer

Wszystkie opinie

Ceramizer

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Inni również oglądali

Logo Autobus.Travel
Autobus.Travel
0 opinie

Autobus.Travel to rezerwacja usÅ‚ug i zakup biletów autobusowych w Internecie do podróży w Rosji, krajach WN...

Logo Inter Cars
Inter Cars
0 opinie

Sprawność pojazdu jest przede wszystkim uzależniona od jakości i prawidłowego funkcjon...

Logo Tirendo
Tirendo
0 opinie

Zakup opon jest kwestią zaufania, ponieważ tylko odpowiednio dobrane opony zapewniają najwyższy p...

Logo iParts.pl
iParts.pl
0 opinie

O firmie iParts.pl Sklep internetowy iParts.pl, prowadzony jest przez iParto Sp. z o.o. , ul. Staniewicka 22, 03-310 Warszawa, Według presti...

Ceramizer

Jako posiadacz pojazdu bądź maszyny mechanicznej, która swoje działanie opiera na silniku spalinowym, pewnie doskonale zdajesz sobie sprawę jak ważnym jest dbanie o kondycję "serca" pojazdu czyli samego silnika. Pomóc w tym może prawidłowa eksploatacja, regularna wymiana podzespołów, które tego wymagają bądź serwisowanie. Czasami jednak, w szczególności gdy nasza ukochana maszyna jest dla nas ważna i kosztowała nas dość pokaźną sumę, chcemy zrobić coś więcej niż zwykła wymiana oleju czy regularna wizyta u mechanika. Przecież chcemy tego co najlepsze dla naszego pojazdu aby on odwdzięczył nam się tym samym i służył przez długie lata nie narażając nas na dodatkowe koszty związane zarówno z kosztownymi naprawami ani lawetowaniem. Istnieją sytuację, w którym polegamy na swoim pojeździe i nie chcemy aby nas zawiódł, na przykład w sytuacjach zagrożenia zdrowia lub dalekich podróży. Wiele firm na rynku oferuje produkty związane z dopieszczaniem silników naszych maszyn. Jedną z nich jest firma Ceramizer. Czy miałeś okazję skorzystać z usług firmy? Jeżeli tak, prosimy opisz swoje doświadczenie za pomocą naszej strony Niezależna Opinia W przypadku gdy dopiero zamierzasz skorzystać z usług bądź produktów danej firmy, pomocnym będzie zapoznanie się z sekcją opinii, gdzie klienci którzy mieli okazję współpracować z wyżej wymienioną firmą zamieścili swój feedback.

Na temat firmy Ceramizer.
Od ponad 25 lat firma Ceramizer oferuje swoje specjalistyczne produkty związane z branżą motoryzacyjną. W przypadku gdy mamy wątpliwości co do wyboru specjalistycznego środka, który ma za zadanie polepszyć i przedłużyć działanie mechanicznych podzespołów naszego pojazdu, firma oferuje wsparcie - wystarczy skontaktować się z działem obsługi klienta a doświadczeni operatorzy z pewnością pomogą nam dobrać odpowiedni dla nas środek z palety produktów firmy Ceramizer, wystarczy tylko opisać nasz konkretny przypadek. Sklep oferuje również swoje usługi poprzez platformę B2B, w której jesteśmy w stanie zamawiać 24h na dobę, duplikować poprzednie zamówienia, jesteśmy na bieżąco z promocjami firmy i możemy uzyskać dostęp do faktur, rozrachunków i innych informacji o koncie. Produkty sklepu świetnie nadają się do zabezpieczania samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, rowerów, sprzętu rolniczego i ogrodniczego, ale także do pojazdów wodnych. 

Kilka słów o produktach i usługach firmy Ceramizer.
Jak sama nazwa wskazuje, produkty Ceramizer tworzą ceramiczną warstwę ochronną na powierzchni mechanicznych podzespołów naszego pojazdu, narzędzia czy maszyny. Dodając Ceramizer do paliwa czy oleju silnikowego jesteśmy w stanie wzbogacić mieszankę cieczy, która po spaleniu wprawia nasz pojazd w ruch bądź zabezpiecza silnik przed nadmiernym zużyciem podczas pracy, powodując tym samym, że silnik jest bardziej odporny na wymagające warunki pracy przez co jest w stanie służyć nam przez wiele lat. W ofercie sklepu Ceramizer znajdują się również produkty, które pozwalają pozbyć się niepożądanych zanieczyszczeń z wnętrza silnika, które mogą powodować awarię w przypadku nadmiernego nagromadzenia. 

Płatności i dostawa firmy Ceramizer.
Firma współpracuje z kurierami InPost, Poczta Polska i DPD, oferując przesyłki zarówno przedpłatowe jak i pobraniowe. Koszt wysyłki na terenie Polski waha się od 13-19 zł w zależności od rodzaju wybranej wysyłki, koszt wysyłki za granicę to 28zł. Gdy zdecydujemy się zrealizować transakcję przyjdzie nam dokonać płatności, możemy zrobić to poprzez przelew bankowy na konto firmy, za pomocą płatności internetowych takich jak DotPay czy PayPal bądź także za pomocą kart płatniczych Visa, MasterCard bądź Maestro.