Blablacar

Wszystkie opinie

Blablacar

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

B
Beata
Uwielbiam tą aplikację, jest to świetna usługa, która bardzo dobrze działa. W aplikacji mamy opinie osób na temat użytkowników, więc możemy czuć się zdecydowanie bezpieczniej, szczególnie jak podró...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  podróż

  Uwielbiam tą aplikację, jest to świetna usługa, która bardzo dobrze działa. W aplikacji mamy opinie osób na temat użytkowników, więc możemy czuć się zdecydowanie bezpieczniej, szczególnie jak podróżujemy samemu. Jako kobieta zawsze zwracam na to uwagę. Korzystałam z aplikacji zarówno jako pasażer jak i kierowca. Pozwoliło mi to zaoszczędzić na benzynie i nie musiałam jechać 1300 kilometrów sama przez Europę, fajnie jest mieć z kim pogadać w podróży. Jako pasażer, też zaoszczędziłam, ale to nie jedyny plus. Kilkukrotnie zdarzyło mi się nie mieć po porostu żadnej opcji transportu publicznego w odpowiednim przedziale czasowym i dzięki blablacar nie musiałam zmieniać planów i wydawać dodatkowej kasy na spędzenie nocy w hotelu czekając na pociąg. Bardzo polecam!


Inni również oglądali

Logo Ucando

Ucando

2 opinie

O sklepie Ucando Właścicielem sklepu internetowego Ucando jest firma Ucando Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.Oferta w sklepie Ucan...

Logo 2407

2407

1 opinie

Zepsuł Ci się samochód, a może nagle przypomniałeś sobie, że musisz pilnie wymienić olej? Sklep 2407 wych...

Logo iParts.pl

iParts.pl

1 opinie

O firmie iParts.pl Sklep internetowy iParts.pl, prowadzony jest przez iParto Sp. z o.o. , ul. Staniewicka 22, 03-310 Warszawa, Według presti...

Logo QEEQ

QEEQ

1 opinie

Wygodne podróżowanie zapewniają różnorodne aplikacje. Są idealnym rozwiązaniem dla każdego aktywnego po...

Blablacar

Musisz dojeżdżać na studia bądź do pracy? Oferowane połączenia PKS są nieodpowiednie bądź w ogóle ich nie ma? Jeśli szukasz nowych przewoźników, to warto zajrzeć na stronę BlaBlaCar. BlaBlaCar to platforma, na której możemy znaleźć propozycję wspólnego przejazdu. Zastanawiasz się, jak to działa? Czy dużo jest ofert wspólnych podróży? Ile kosztuje taka podróż? Czy jest to bezpieczne? Na naszej stronie przeczytasz opinie klientów serwisu BlaBlaCar. Użytkownicy dzielą się tu swoimi wrażeniami na temat kierowców i wspólnych przejazdów. Jeśli jesteś ciekaw, co inni mówią o BlaBlaCar, to przeczytaj pozostawione tu komentarze.

O BlaBlaCar
BlaBlaCar to sieć transportowa, która opiera się na społeczności podróżujących ludzi. Usługa umożliwia ponad 90 milionom użytkowników korzystanie ze wspólnego podróżowania i dzielenia się kosztami podróży już w 22 krajach. Na pomysł wspólnego podróżowania wpadł w 2003 roku Frédéric Mazzella, który zauważył, że wiele osób jeździ samotnie, a niektórzy chcieliby dokądś pojechać, a niestety nie mają samochodu. Frédéric Mazzella wspólnie z Nicolasem Brusson i Francisem Nappez postanowili założyć platformę carpoolingową, która cały czas łączy miliony ludzi we wspólnej podróży. Obecnie tym sposobem podróżuje 25 milionów ludzi co kwartał w 22 krajach. Użytkownicy zaoszczędzili już ponad 1,4 miliarda euro, od kiedy powstał BlaBlaCar, a dzięki serwisowi zostało już przejechanych 30 miliardów kilometrów. Ponadto koncepcja ta jest bardzo dobra dla środowiska, ponieważ mniejsza liczba podróżujących samochodami wpływa pozytywnie na emisję CO2. Z usług BlaBlaCara można wygodnie korzystać za pomocą strony internetowej lub aplikacji mobilnej.

Jak działa BlaBlaCar
W BlaBlaCar chodzi o to, aby zapełnić puste miejsca w samochodach. Dzięki temu wspólne podróżowanie jednym samochodem jest wygodniejsze, tańsze i szybsze od tradycyjnych środków transportu. Do rezerwacji przejazdu potrzebne jest konto na platformie, ponieważ tylko zarejestrowani użytkownicy mogą się wzajemnie ze sobą kontaktować. Aby sprawdzić dostępne w BlaBlaCar połączenia, wystarczy wpisać miasto, z którego chcemy wyruszyć, miasto docelowe i datę podróży. Po wpisaniu tych informacji pojawi się lista z osobami, z którymi możemy jechać. Przed wyborem kierowcy można zapoznać się z jego profilem, zobaczyć, jaką ma ocenę oraz przeczytać o nim mini biografie. Następnie należy zarezerwować miejsce w samochodzie i skontaktować się z kierowcą w celu dogadania szczegółów. Można zadzwonić lub napisać wiadomość za pomocą serwisu. Można również zarejestrować się w serwisie, jako kierowca i oferować przejazdy innym użytkownikom. Wystarczy podać miejsce wyjazdu, przyjazdu, datę, poinformować ile mamy miejsc i jaka będzie cena podróży. Jeżeli ktoś będzie chciał się z nami zabrać, to musimy potwierdzać rezerwację. Można to zrobić samodzielnie lub wybrać potwierdzenie automatyczne. Za pomocą BlaBlaCar można także rezerwować bilety autobusowe. Serwis oferuje bilety autobusowe lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Komentarze i opinie klientów o BlaBlaCar
Często podróżujesz z innymi osobami za pomocą BlaBlaCar? Jeśli tak to podziel się z nami wrażeniami na temat tych podróży. Jak wygląda założenie konta na stronie i rezerwacja miejsca w samochodzie? Czy kontakt z kierowcą jest szybki i bezproblemowy? Czy jesteś zadowolony ze wspólnego przejazdu? Czy ocena kierowcy jest adekwatna? Czy taki przejazd jest tańszy niż tradycyjny? A może jesteś kierowcą i to Ty zabierasz innych we wspólną podróż? Opowiedz nam, jakie masz doświadczenie wspólnych podróży. Jesteśmy tego ciekawi, dlatego zostaw nam swój feedback.