NiezależnaOpinia

  Opinie Autobus.Travel

  Autobus.Travel to rezerwacja usług i zakup biletów autobusowych w Internecie do podróży w Rosji, krajach WNP i Europie. Partnerzy to firmy transportowe i dworce autobusowe nie tylko w dużych miastach. Autobus.Travel współpracuje z małymi dworcami autobusowymi, dzięki czemu możesz z pewnością znaleźć swój bilet. Z Autobus.Travel możesz zbudować rzadką trasę. Autobus.Travel współpracuje ze sprawdzonymi przewoźnikami. Ma wysokie wymagania wobec partnerów. Łączą się z serwisem tylko legalne firmy, które posiadają certyfikowaną flotę autobusową. Jest ściśle zgodny ze sprzętem i terminową zmianą kierowców na rejsach długodystansowych. Autobus.Travel stale rośnie, łącząc nowych partnerów w Rosji, WNP i Europie. Zwiększa bazę tras autobusowych i dworców autobusowych. Autobus.Travel robi wszystko dla wygody Twojej podróży:

  - Zakup online - latwa ocena trasy, kosztów i czasu na drodze. Znajdź najlepszą opcję dla siebie bez kolejek i pośpiechu.

  - Zwrot biletu - nie problem. Usługa umożliwia zwrot biletu elektronicznego i zwrot kwoty na kartę zgodnie z warunkami przewoźnika.

  - Gwarancja lądowania - jeśli kupiłeś bilet elektroniczny, na pewno dostaniesz się na lot. Nie różni się od papieru, ale projekt jest wygodniejszy i szybszy.

  Kup bilety autobusowe online z Autobus.Travel - zadbaj o czas podróży

  Celem Autobus.Travel jest udana podróż. Jest młodą firmą, pracuje od 2014 roku. Dlatego zwraca szczególną uwagę na Twoje podróże. Jeśli coś poszło nie tak, Autobus.Travel jest w kontakcie. Zadzwoń przez telefon i rozwiąż problem. Najważniejsze, że wycieczka nie upadła. Autobus.Travel jest gotowi zwrócić pieniądze na bilet autobusowy, jeśli sytuacja wymknie się spod kontroli, a Twojej winy nie ma. Usługa działa na technologii programistów Autobus.Travel. Umożliwia agregowanie systemu rezerwacji biletów elektronicznych do autobusów i wyświetlanie możliwych opcji na stronie Autobus.Travel. Możesz więc kupić bilet autobusowy online. Setki partnerów są podłączone do systemu, więc dla każdej trasy autobusowej Autobus.Travel oferuje kilka opcji - wybierz datę, lot i miejsce. Na końcu zamówienia Autobus.Travel wyśle e-mailem bilet autobusowy na podróż. Jeśli plany się zmieniły, możesz zwrócić bilet autobusowy za pośrednictwem naszego serwisu. Pieniądze trafią na kartę, za którą zapłaciłeś za zakup. Zaplanuj podróż w dogodnym czasie - kup bilet autobusowy na Autobus.Travel!

  System rezerwacji i sprzedaży elektronicznych biletów autobusowych

  Z Autobus.Travel możesz zarabiać na sprzedaży biletów autobusowych już dziś! RU-Network jest agregatorem systemów rezerwacji, dworców autobusowych i przewoźników autobusowych w Federacji Rosyjskiej, WNP i Europie. Globalny system rezerwacji biletów do międzynarodowych, międzyregionalnych i międzymiastowych autobusów. Autobus.Travel łączy:

  - Agenci elektronicznych biletów autobusowych (gotowe rozwiązania + API);

  - Systemy automatyki AV i AS;

  - Przewoźnicy autobusowi. System ma własną szeroką sieć dystrybucji, platformę internetową do sprzedaży biletów i zarządzania transportem pasażerów, a także automatyczny system obsługi pasażerów, który obejmuje ponad 1900 agentów biletowych w Federacji Rosyjskiej, WNP i Europie. Zalety systemu Autobus.Travel:

  - Pojedynczy interfejs;

  - Zunifikowana pomoc;

  - 24/7 wsparcie techniczne;

  - Największy zasięg systemów rezerwacji i dworców autobusowych;

  - Łatwa integracja API, doskonała w zakresie wygody i możliwości interfejsu API poszczególnych systemów rezerwacji;

  - Ekskluzywne umowy z systemami rezerwacji i dworcami autobusowymi.

  Wsparcie klientów Autobus.Travel

  Jeśli masz jakieś pytania, jak kupić bilety autobusowe online lub masz zalecenia dotyczące ulepszenia usługi, skontaktuj się z nami e-mailowo.

  Co sądzisz o ofertach Autobus.Travel?

  Podziel się opinią! Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  Autobus.Travel
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Autobus.Travel

  Twoja opinia