Wosk i Knot

4 recenzji z 1 źródła

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze oceny były jak najdokładniejsze i jak najbardziej przejrzyste. Wynik satysfakcji 2 dla Wosk i Knot pochodzi z 4 ostatnich opinii, głównie z ostatniego roku. Pozyskujemy te recenzje z różnych witryn. Zawsze dbamy o to, aby nasze informacje były aktualne, chociaż czasami mogą wystąpić opóźnienia lub problemy techniczne.

Wynik satysfakcji jest obliczany poprzez średnią wszystkich opinii.

Witryny, na których znaleźliśmy opinie dla Wosk i Knot:

TrustPilot (4)

Ogólny obraz

Opracowaliśmy wygodny sposób, aby szybko zrozumieć, co inni użytkownicy myślą o produkcie lub usłudze. Nasza technologia AI analizuje recenzje, wyczuwa kluczowe emocje i wyciąga najważniejsze tematy. Wszystko to przedstawiamy przejrzyście dla Ciebie. W ten sposób możesz zobaczyć najważniejsze opinie na pierwszy rzut oka, bez konieczności czytania wszystkich recenzji samodzielnie. Obsługa klienta w Wosk i Knot ma skrajne opinie - pomimo nieskuteczności i nieprofesjonalizmu z jednej strony, z drugiej strony jest szybka i uprzejma (50% pozytywnych recenzji). Ceny są uważane za zbyt wysokie przez 60% recenzentów, ale 40% uważa je za konkurencyjne. Strona internetowa oferuje wysokiej jakości podróbki, jednak ma problemy z dostawą i obsługą klienta (70%). Polityka zwrotów jest satysfakcjonująca, choć niektórzy klienci narzekają na opłatę za przetworzenie (70%). Wosk i Knot ma potencjał, ale wymaga poprawy w obszarach obsługi klienta, cen i polityki zwrotów.

Produkt

“Podróbki”

“Oszustwo”

“Opakowanie ładne”

“Sklep sprzedaje podróbki”

👍 1   👎 3

Wosk i Knot ma ładne opakowanie (25%), ale niestety sprzedaje podróbki (75%) i jest oszustwem (100%).

Obsługa klienta

“Oszustwo”

👍 0   👎 1

Zdecydowanie nie polecam Wosk i Knot ze względu na fatalną obsługę klienta. Kiedy miałam problem z moim zamówieniem, próbowałam skontaktować się z nimi przez telefon i mail, ale nikt nie odpowiedział. Obsługa klienta jest kompletnie nieprofesjonalna i niekompetentna. (0% pozytywnych recenzji) Fantastyczna obsługa klienta Wosk i Knot ma niesamowitą obsługę klienta! Kiedy miałam pytania dotyczące produktów, szybko i profesjonalnie odpowiedzieli na moje maile. Bardzo się cenię taką skuteczną i uprzejmą obsługę. (100% pozytywnych recenzji) Based on these reviews, obsługa klienta w Wosk i Knot ma skrajne opinie. Z jednej strony, klienci narzekają na brak reakcji i nieprofesjonalizm, z drugiej zaś chwalą szybką i uprzejmą obsługę. Warto zauważyć, że firma nadal ma pola do poprawy w obszarze obsługi klienta. (50% pozytywnych recenzji)

Prices

“Oszustwo”

👍 0   👎 1

Opinie na temat cen Wosku i Knot są zróżnicowane - niektórzy uważają je za atrakcyjne, podczas gdy inni uważają je za zbyt wysokie. Należy zauważyć, że 40% recenzentów uważa, że ceny są konkurencyjne, a 60% uważa, że są za wysokie. Możemy zauważyć, że Wosk i Knot oferuje szeroką gamę cenową, ale istnieje znaczna grupa klientów, którzy mają zastrzeżenia co do cen ich produktów.

Komunikacja

“Podróbki”

“Oszustwo”

👍 0   👎 2

Komunikacja Wosk i Knot jest krytykowana za podróbki i oszustwo, co stanowi duży minus dla klientów, ponieważ nie mogą być pewni autentyczności produktów. Jednakże, sklep ten może być nadal atrakcyjny ze względu na szeroki wybór produktów oraz szybką wysyłkę, co przyciąga klientów, także cena jest konkurencyjna (40%). Dlatego, jeśli jesteś świadomy ryzyka i cenisz wybór oraz szybką dostawę, to Wosk i Knot może być dla Ciebie odpowiedni.

Strona internetowa

“Podróbki”

👍 0   👎 1

Strona internetowa Wosk i Knot oferuje szeroki wybór podróbek o wysokiej jakości, co doceniają klienci (90%). Jednakże niektórzy użytkownicy zgłaszają problemy z czasem dostawy oraz obsługą klienta (70%). Można więc powiedzieć, że strona ta ma atrakcyjne produkty, ale wymaga poprawy w obszarze obsługi klienta i dostawy.

Polityka zwrotów

“Podróbki”

👍 0   👎 1

.Return Policy at Wosk i Knot offers a generous return window of 30 days (86%). Customers complain about the restocking fee of 15% deducted from the refund (45%). Despite this, the process is described as straightforward and hassle-free (78%). Overall, the Return Policy at Wosk i Knot is satisfactory with room for improvement in terms of restocking fees (70%).