NiezależnaOpinia

  Opinie TripX Tours

  Opinie o TripX

  Chcesz odpocząć z dziećmi na wybrzeżu Adriatyku lub nauczyć się surfować na Bali? A może interesuje Cię zwiedzanie miast Hiszpanii? Albo najlepsze ośrodki narciarskie w Alpach? Nie musisz już spędzać czasu na stronach turystycznych i forach w poszukiwaniu niezbędnych informacji, a nie musisz przepłacać touroperatorów za organizację podróży. TripX to usługa planowania podróży, która w oparciu o Twoje życzenia pomoże Ci wybrać najlepsze opcje w najlepszej cenie.

  Oszczędzaj na podróży dzięki TripX. Trip.com oferuje kompleksową usługę rezerwacji podróży w 13 językach za pośrednictwem strony internetowej i aplikacji mobilnej. Wybierasz się w podróż, wakacje lub podróż służbową? Dzięki TripX możesz w pełni zaplanować wyjazd i kupić tanie loty, zarezerwować hotel lub zarezerwować bilety kolejowe. Trip.com jest jednym z wiodących internetowych biur podróży na świecie i stale oferuje zniżki, promocje i oferty specjalne dla różnych rodzajów produktów i usług turystycznych. Trip.com ułatwia znalezienie wspólnego języka.

  Zaplanuj swoją podróż

  Na TripX możesz wybrać dokładnie to, co jest odpowiednie dla twojej podróży. Tanie linie lotnicze lub pierwsza klasa? Trudna trasa lub bezpośredni lot? Upewniliśmy się, że masz ogromny wybór biletów lotniczych, hoteli i biletów kolejowych. Zastosuj filtry, aby wyszukiwać lub sortować wyniki według kryterium, które jest dla Ciebie ważne. Śledź status lotu na naszej stronie internetowej lub w aplikacji. Płać za swoje zamówienia w wygodny sposób, korzystając z kart kredytowych lub debetowych różnych systemów płatności.

  Hotele

  Dzięki rozległej sieci hoteli Twój idealny pokój znajduje się w odległości kilku kliknięć. Rezerwacja z TripX wiesz, że każdego dnia masz ogromny wybór opcji w korzystnych cenach.

  Płatność

  Ochrona danych jest priorytetem TripX. Niezależnie od tego, czy płacisz kartą kredytową, czy korzystasz z jednej z innych dostępnych opcji płatności, informacje dotyczące płatności będą zawsze chronione.

  Gwarancja ceny i rezerwacja

  TripX obiecuje stałą cenę po potwierdzeniu płatności, rezerwacja jest gwarantowana tylko wtedy, gdy bilet został wydany. Jeśli odprawa w hotelu nie została przeprowadzona przez TripX lub z winy dostawcy, TripX zrobi wszystko, aby rozwiązać problem i pokryć związane z tym koszty w zależności od sytuacji.

  Gwarancja awaryjna

  W przypadku problemów z wejściem na pokład, jak również w przypadku utraty bagażu przez klienta, można skontaktować się z serwisem TripX, czas pracy od 9.00 do 18.00 . Gorąca linia +971 4 554 8458 lub info@tripxtours.com. TripX zrobi również wszystko, aby pomóc w razie nagłej choroby lub wypadku podczas podróży.

  Inspiruje

  Z nimi zaczniesz podróżować częściej i będzie to bardziej opłacalnie. Ponad 100 materiałów w blogu miesięcznie jest publikowanych w TripX, kanał Telegram ogłasza aktualne oferty, Instagram jest inspirujący, a aktywna społeczność podróżnych gromadzi się na Facebooku.

  Zostaw swoją opinię o firmie TripX

  Czy miałeś już okazję korzystać z usług TripX? Czy skorzystałbyś z tej opcji ponownie? Jakie są Twoje odczucia? Podziel się swoim doświadczeniem, aby przyszli klienci mogli dowiedzieć się więcej.

  TripX Tours
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o TripX Tours

  Twoja opinia