NiezależnaOpinia

  Opinie Selectcamp

  Selectcamp oferuje unikalną kombinację doskonałej obsługi, prywatnych luksusowych zakwaterowań oraz indywidualnego podejścia do klientów na najlepszych campingach w Europie. Rezerwując camping z Selectcamp, możesz mieć pewność, że spędzisz tam wymarzone wakacje. Dzięki Selectcamp znajdziesz najwyższej klasy campingi we Włoszech, Chorwacji, Francji, Hiszpanii oraz Austrii. Bogate wyposażenie, fantastyczna lokalizacja, doskonała obsługa oraz wiele możliwości na spędzanie wolnego czasu sprawią, że będą to niezapomniane wakacje. W skrócie: wakacje z Selectcamp to urlop z pakietem all inclusive! Na miejscu czeka na Ciebie bogato wyposażony camping, znajdziesz tam również rezydenta Selectcamp, który pomoże Ci w razie problemów. Nie zapomniał Selectcamp również o dzieciach, czeka tam na nich moc atrakcji. Czego chcieć więcej? Nie wahaj się, zarezerwuj camping już dziś! Rezerwacji można dokonać online lub telefonicznie. Na stronie internetowej Selectcamp znajdą Państwo więcej zdjęć i informacji na temat wybranych campingów. Podobnych ofert nie zobaczysz w żadnym biurze podróży, obejrzysz je wyłącznie na Selectcamp. Zalety Selectcamp:

  - Campingi w 5 krajach - 16 regionach Europy.

  - Niezależna firma rodzinna od 1992 roku.

  - Najlepsze campingi - od 3 do 5 gwiazdek.

  - Duży wybór zakwaterowań.

  25-letnia historia Selectcamp

  Wszystko zaczęło się latem 1976 roku. 16-letni Loek van de Loo pracował podczas wakacji na włoskim campingu. Był pod tak ogromnym wrażeniem atmosfery tego miejsca, że od tamtej chwili jego największym marzeniem stało się prowadzenie własnego campingu. Osiem lat później jego sen stał się rzeczywistością, w 1982 roku został współwłaścicielem campingu nad jeziorem Garda. Piękne miejsce z widokiem na jezioro, otoczone przez gaje oliwne w międzyczasie stało się jednym z najbardziej popularnych campingów w północnych Włoszech. Historia toczy się dalej. W 1984 roku Loek van de Loo otworzył własne biuro podróży. Vacanceselect wynajmuje dzisiaj do 15.000 domków. Zebrane tam doświadczenie pomogło Loekowi w utworzeniu nowej marki Selectcamp. Praktycznie wyposażone campingi w najpopularniejszych europejskich krajach oferują gościom komfortowe wakacje. Bo dla Loek Camping = przyjemność! Komfort, wygoda, ciepło i gościnność oraz indywidualne podejście - to wszystko można znaleźć na campingach Selectcamp.

  Selectcamp - specjalista w luksusowych kempingach od 1992 roku

  Selectcamp łączy w sobie europejskie kempingi z najnowocześniejszymi udogodnieniami, luksusowe zakwaterowania oraz indywidualne podejście do klienta. Z Selectcamp możesz być pewien, że to będą udane wakacje. A twoje dzieci będą wspominać ten czas aż do następnych wakacji. Pola namiotowe są starannie dobrane i wyselekcjonowane. Kwatery Selectcamp znajdują się na kempingach, które - bez wyjątku, należą do najlepszych agroturystycznych Włoch, Francji, Chorwacji, Hiszpanii i Holandii. Wybierając je, Selectcamp zwraca szczególną uwagę na okolicę, piękne regiony i miejsca oraz bogate zaplecze rekreacyjne. Wszystko to powoduje, że urlop z Selectcamp zawsze jest wyjątkowy! Krótko mówiąc: wakacje z Selectcamp to wakacje bez obaw. Kempingi są starannie wybierane, luksusowe zakwaterowania przygotowywane specjalnie na Twój przyjazd, pracownicy Selectcamp służą pomoca i radą na kempingu, dzieci mogą korzystać z bogatego programu animacji. Czego trzeba więcej? Wybrać idealne miejsce z bogatej oferty Selectcamp!

  Opinie na temat Selectcamp

  Czy masz wiedzę na temat Selectcamp? Jesteś zadowolony z usług? Pomóż nam zrozumieć i zapoznać się z ofertą tej firmy. Podziel się swoim doświadczeniem, aby przyszli klienci mogli dowiedzieć się więcej.

  Selectcamp
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Selectcamp

  Twoja opinia