NiezależnaOpinia

  Opinie Radisson Blu

  Radisson Hotel Group jest jedną z największych i najbardziej dynamicznych grup hotelowych na świecie, posiadającą osiem charakterystycznych marek hotelowych z ponad 1400 hotelami w miejscach na całym świecie.Pportfolio marek hotelowych obejmuje: Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson, Radisson RED, Park Plaza, Park Inn by Radisson, Country Inn & Suites by Radisson i prizeotel.

  Witamy w Grupie Hotelowej Radisson!

  Od Radisson Collection do prizeotel, Radisson Hotel Group z dumą oferuje dynamiczny zestaw marek hotelowych dla szerokiego grona podróżnych i budżetów. Zarejestruj się w programie lojalnościowym Radisson Rewards, aby jeszcze bardziej zwiększyć swój pobyt dzięki możliwości zarabiania i odkupywania nagród na całym świecie. Radisson koncentruje się i skupia swoją pracę na dostarczaniu niezapomnianych chwil, działając jako prawdziwy gospodarz, będąc najlepszym partnerem. Radisson zapewnia swoim gościom znaczące, wspaniałe i inspirujące doświadczenia oraz wnikliwe i elastyczne wsparcie dla właścicieli hoteli. Radisson Group dostosowała się do potęgi marki Radisson, aby zapewnić jeszcze więcej, w tym elastyczność i przystępność, których nie znajdziesz w przypadku innych marek. Radisson rozwija się w obecności wyjątkowości i jest tu po to, aby pomyśleć z Tobą, aby pomóc Ci odnieść sukces.

  Oferta Radisson Blu

  Firma Radisson Blu zaangażowana jest w opiekę nad swoimi gośćmi i społecznościami lokalnymi oraz planetą. Przyjmuje gości w bezpiecznym środowisku hotelowym i dąży do osiągania najwyższych standardów etyki biznesowej. Działa na rzecz potrzebujących społeczności lokalnych, zapewniając pożywienie, schronienie i lepszą przyszłość dla miejscowych dzieci i młodzieży. Radisson Blu troszczy się o swojej lokalizacje i pragnie tworzyć planetę, na której będzie się żyło lepiej wszystkim. Promuje działania zgodne z zasadą zrównoważonego rozwoju, aby ograniczać zużycie energii i wody oraz produkcję odpadów. Hotele Radisson Blu są ogólnie świadome kwestii zużycia wody: od 2007 r. ograniczyły je średnio o 30%. Ponad 220 hoteli ma certyfikaty ekologiczne, które zobowiązują je do oszczędzania wody i ograniczania wykorzystania środków chemicznych. Teraz spotkania i wydarzenia organizowane we wszystkich hotelach Radisson Blu w ramach kultowej oferty Experience Meetings są bezemisyjne dzięki kompensacji za pośrednictwem lokalnych projektów, które również zapewniają dostęp do czystej wody pitnej. Inicjatywy Radisson Blu w zakresie zrównoważonego rozwoju we współpracy z firmą First Climate, jedną z największych organizacji na świecie kompensujących emisję, pomagają ograniczać emisję gazów cieplarnianych w ramach projektów takich jak:

  - rewitalizacja odwiertów czystej wody w Afryce;

  - zaopatrywanie mieszkańców Ameryki Płd. w kuchenki i filtry wody;

  - budowa biogazowni do uzdatniania wody w Azji.

  To kolejny sposób, w jaki możesz dbać o środowisko z firmą Radisson Blu.

  Wsparcie klientów Radisson Blu

  Jeśli znalazłeś niższą cenę, Radisson Blu zaoferuje Ci identyczną cenę, przyznając przy tym dodatkową zniżkę na pobyt w wysokości 25%. Oferta dotyczy rezerwacji dokonanych na oficjalnej stronie internetowej danej sieci hotelowej, natomiast zniżka zostaje przyznana po weryfikacji wniosku przez Dział Obsługi Klienta Radisson Blu. Radisson Blu docenia Twoją opinię i uwagi o hotelach. Wybierz kategorię opinii i uzupełnij informacje. Także możesz zadzwonić pod bezpłatny numer Radisson Blu, aby porozmawiać z konsultantem ds. rezerwacji.

  Co sądzisz o ofertach Radisson Blu?

  Podziel się opinią! Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  Radisson Blu
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Radisson Blu

  Twoja opinia