NiezależnaOpinia

  Opinie Hotelopia

  O portalu Hotelopia

  Hotelopia należy do grupy Hotelbeds, wiodącego w Europie biura podróży, świadczącego usługi ponad30 milionom klientów w 180 krajach pod różnymi markami.
  Celem Hotelopii jest pomaganie indywidualnemu podróżnikowi, niezależnie od tego, czy jego wyjazd ma charakter biznesowy czy wakacyjny, znaleźć i zarezerwować hotel w prosty i bezpieczny sposób, w korzystnych cenach. Portal oferujemy szeroką gamę hoteli i apartamentów, od najskromniejszych po te najbardziej luksusowe, pięciogwiazdkowe.
  Hotelopia i Liberate są częścią Hotelbeds Group.
  Portal jest własnością Hotelopia, jednak Liberate posiada niewyłączną licencję na korzystanie ze strony internetowej www.hotelopia.com w celu promowania produktu Liberate, tzn. formy płatności bezpośrednio w hotelu.
  Rezerwacja i płatność online za obiekty noclegowe, sprzedawana przez HOTELOPIA S.L.U. z siedzibą w Palma de Mallorca, Complejo Mirall Balear, Camí de Son Fangos, 100; Torre A, 5ª planta, kod pocztowy 07007, hurtowe/detaliczne biuro podróży, NIP B-57218356, numer licencji BAL-481 M/D, wpisaną w Rejestrze Handlowym w Mallorce na stronie PM-44857, w tomie 2007, na karcie 148.
  Rezerwacja online i płatność bezpośrednia w obiekcie noclegowym, świadczona przez LIBERATE S.L.U. z siedzibą w Complejo Mirall Balear, Camí de Son Fangos, 100, Torre A, 5ª Planta, 07007, Palma de Mallorca, NIP B-07067465.

  Oferta na portalu Hotelopia

  W ofercie Hotelopii znajduje się ponad 94000 hoteli w ponad 7500 miejscach w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej, na Karaibach i w Azji.
  Główne kategorie portalu to: hotele, transfery, atrakcje, kierunki.
  Firma oferuje transfery samochodem i autokarem w najważniejszych miejsc na świecie. Oferują szeroki zakres usług transferowych: autobusy lub transport prywatny w różnych opcjach (w jedną stronę, powrotny lub w obie strony).
  Do najczęściej kupowanych atrakcji najeżą: Barcelona City Tour, Barcelona, Hiszpania (od 27zł); Camp Nou Experience, Barcelona, Hiszpania (od 20zł), City Pass, Nowy Jork, U.S.A. (od 14zł); Port Aventura Pass, Barcelona, Hiszpania (od 7zł); Contrasts of New York, Nowy Jork, U.S.A. (od 14zł); Manhattan Experience, Nowy Jork, U.S.A. (od 14zł).
  Najchętniej kupowane wakacje nad morzem to: Majorka, Costa del Sol, Ibiza, Costa Brava, Teneryfa, Kreta, Cypr, Alanya, Antalya, Sycylia, Neapolitanska Riviera, Dalmacja.
  Najczęściej odwiedzane europejskie stolice to: Londyn, Madryt, Paryż, Berlin, Amsterdam, Rzym, Bruksela, Kopenhaga, Sztokholm, Praga, Budapeszt, Moskwa. A w Polsce miasta: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Łódź, Poznań, Toruń, Szczecin, Rzeszów, Lublin, Zakopane.
  W daleką podróż klienci portalu Hotelopia wybierają: Nowy Jork, Chicago, Los Angeles, Meksyk, Rio de Janeiro, Buenos Aires, Santiago de Chile, Sydney, Bangkok, Szanghaj, Hong Kong, Tokio, Bali.
  Portal posiada certyfikat Thawte i Worldpay. Oznacza to, że możesz dokonać rezerwacji i płatności w bezpiecznym środowisku. Wszelkie informacje wprowadzane na stronie z rezerwacją są przesyłane w sposób zaszyfrowany, zapewniający bezpieczeństwo transakcji. Zwróć uwagę, że adres w pasku przeglądarki zamieni się na https.
  Portal nie pobiera żadnych dodatkowych opłat ani prowizji za płatność kartą. Ceny są przejrzyste - nie musisz obawiać się przykrych niespodzianek. Wyświetlana cena końcowa jest kwotą, która zostanie pobrana z Twojej karty bez żadnych dodatkowych opłat. Hotelopia oferuje dwie formy płatności. Płatność online lub bezpośrednio w hotelu. Ogromna ilość oferowanych hoteli posiada możliwość wyboru jednej z tych dwóch form płatności, w zależności od preferencji. Możesz zapłacić w chwili dokonywania rezerwacji w prosty i bezpieczny sposób lub już po przybyciu do hotelu. Dzięki opcji płatności w hotelu możesz dokonać opłaty za rezerwację po przybyciu na miejsce, bez konieczności uiszczania opłaty na stronie internetowej. Ta forma płatności jest coraz częściej wybierana przez klientów.
  Jeżeli zarezerwowano ofertę bezzwrotną, hotel może pobrać pełną kwotę rezerwacji po otrzymaniu jej potwierdzenia. W takim przypadku zostanie pobrana od razu całkowita kwota należności.
  Hotele oznaczane są dwoma różnymi kolorami: zielonym w przypadku płatności online i żółtym dla płatności w hotelu.
  Po zakończeniu rezerwacji możesz wydrukować voucher ze strony portalu. Możesz też wydrukować go za pomocą wiadomości, wysłanej na Twój adres mailowy podany podczas procesu rezerwacji.

  Co sądzisz o ofercie Hotelopia?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś z Hotelopia? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy portal jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd portalu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Hotelopia jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Hotelopia i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Hotelopia.

  Hotelopia.com | New Site. Cheap hotels Worldwide.

  Hotelopia
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Hotelopia

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Hotelopia jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Hotelopia. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Hotelopia?

  Hotelopia działa głównie w kategorii Wakacje i podróże, a dokładniej w Wycieczki po mieście, Hotel i Hostel.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Hotelopia . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.